MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@msmsms
Ja juz bralem. Jak nam Lech z Cracovią pod kasy wjechali. Tutaj opis z tego zdarzenia :
http://www.nastadionie.pl/wjazd-300-osobowej-zalogi-cracovialech-kasy-wisly-2002r/
Naprawde warto powyzszy tekst przeczytac i sobie to wyobrazic.
Nigdy w zyciu nie widziałem tyle ostrego sprzetu.
Kiedys to było, czlowiek za malolata miał niezłe kuku w głowie. Nigdy nie nalezalem do grzecznych chlopczykow. Na szczescie z tego wyroslem i zrozumialem, ze chuliganka nie ma najmniejszego sensu.
EDIT : taka mala jeszcze ciekawostka, to wspomniana tutaj w artykule pizzeria byla moich rodziców. Totalnie zdewastowana.
0
@JimMorrisonFCB
Oj przyda sie haha, dzieki :)
1
@JimMorrisonFCB
3,5,6
1
Dobra, w domu juz sie powoli robi cisza i spokoj, mama usypia dzieciaki, tata ma swiety spokoj po ciezkim dniu, wiec czas zaczac jakis serial. Trzy opcje do wyboru - Dark, Wikingowie, Gra o Tron. Mam nadzieje, że co bym nie wybrał, to sie nie zawiode. Ide sobie zrobic mleczko dla dorosłych i zasiadam do ogladania. Miłego wieczorka wszystkim życze. Bawcie sie dobrze, cokolwiek robicie :)
5
Macie braciaka albo siostre? Za dzieciaka toczyliscie wojne, czy raczej byliscie ze soba zżyci i sie swietnie razem bawiliscie ? Ja to dopiero teraz dostrzegam obserwując moje dzieciaki ile mnie w dziecinstwie zabawy ominęło będąc jedynakiem. Choc nie powiem, bo rodzice zawsze dbali o to, żebym sie nie nudzil, sam też sobie swietnie gospodarowalem czas, to jednak musze stwierdzic, że zabawa z rodzenstwem, to zupelnie inna bajka. To co te moje wytrykusy wymyslają, to głowa mała! Nieraz sobie dadza też po razie, jak to chlopaki, ale ogolnie panuje zgoda i niekoncząca sie wspolna zabawa. Cudowne chwile, fajnie jest to wszystko obserwować, jako tata czuje sie niesamowicie spelniony i zadowolony :)
ps. napiszcie przy okazji, czy mieliscie wspolne poglady jesli chodzi o kibicowanie danemu klubowi, czy raczej na przekor ktos z was kibicowal komus innemu :)
0
@TheBigShow
Pozwole sobie przytoczyc pomysl @Danny Gaucho pod warunkiem, że masz tam gdzies w poblizu kantyne/stołówke/kuchnie, śpiwór czyms zastapisz, mianowicie zrob tak :
Wejdź do śpiwora i natrzyj się masłem(śpiwór od zewnątrz też). Później ślizgaj się po kuchni udając ślimaka.
;)
0
@RMS
Nie, zupelnie inny klimat :)
0
@LuisSalvano
Gomorre widzialem, moje top 5 seriali :)
Peaky Blinders
Breaking Bad
Stranger Things
Soprano
Gomorra
Oczywiscie ogladalem tez duzo innych fajnych seriali, ale ta piątka mi najbardziej podpasowala.
1
@Misanthrope @LuisSalvano @xofcbxo @marcin62 @FanBarcy22 @micchu
Dzieki chlopaki za cenne rady. Dzis wieczorem zdecyduje czy zacząć Dark, GOT, czy Wikingów.
0
Panowie, na poczatek Wikingowie czy Gra o Tron? Ktory ma wiecej ciekawych sezonow, a ktory im dalej w las tym gorzej?
1
@Danny Gaucho
Rozwaliłes mnie :)))
0
Czarownica jedynka vs. dwójka moim zdaniem pierwsza czesc lepsza.
1
@AnnaMarianna
Joker. Nie będę oryginalny.
6
@AnnaMarianna
Ja lubie, przynajmniej moge sie skupić na filmie. If you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@RMS
Ja jej szukam od kilku tygodni :) Nie ta, ale ten kawelek, to tez byl hicior :) Ta o ktorej mowie byla jakby mniej znana, ale miala taką moc, że głowa mała.
1
@Chaoss
Moze byc. O starych czasach zawsze fajnie pogadac :)
0
@barcafan9512
Eee tam. Tu :)
0
Ktoś chetny sie napić i powspominać piękne lata 90 ?
0
@Qlewer
Ooo, to dobre info. bo jedynka mi sie bardzo podobala.
0
Czarownica 2 lepsza czy gorsza w porównaniu do jedynki ? Warto ?
0
@RMS
O Tak :)))
0
@ikar35
Ty sie nie pytaj o takie rzeczy nawet. Ten serial to obowiązek.
0
Kiedys to było :)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=146&v=xEEeTUcLomM&feature=emb_title
Alez to były kawałki !
0
@RMS
Pozamiatales!!! Uwielbialem ten kawalek :)) Daaawno o nim zapomnialem.
Dzieki kolego.
2
@puyol_presidend5
Stary Cugowski.
0
Jakas dobra dusza mi przypomniala swietny kawalek, teraz mi lata na sluchawkach bez przerwy. Ale to byl hit ! Co sie czlowiek przy tym wybawił, to jego :)
Polecam na sluchawkach albo dobrych glosnikach.
0
@RMS
Ale mi sprawiles w sumie wielka radoche, bo mi teraz Giulia non stop lata na sluchawkach :))))
0
@RMS
Nie, ale to tez byl kozak kawalek :)
0
@mercurial2000
Nie, nie, to nie bylo tak popularne jak gigi.
@Gap12
0
Wiem, że to wrecz niemozliwe, bo mam mało danych, ale ponoc la rambla czyni cuda. Przekonajmy sie. Szukam włoskiego kawałka techno z lat mniej wiecej 98-02. Tyle pamietam :) Kawałek ten byl dosc popularny w klubie do ktorego wtedy chodziłem. Wejscie w kawałek i refren zdaje sie spiewal facet :) W tym okresie malo bylo włoskich tego typu kawałkow, wiec niech to bedzie jakis trop.