3

@msmsms
Ja juz bralem. Jak nam Lech z Cracovią pod kasy wjechali. Tutaj opis z tego zdarzenia :

http://www.nastadionie.pl/wjazd-300-osobowej-zalogi-cracovialech-kasy-wisly-2002r/

Naprawde warto powyzszy tekst przeczytac i sobie to wyobrazic.

Nigdy w zyciu nie widziałem tyle ostrego sprzetu.

Kiedys to było, czlowiek za malolata miał niezłe kuku w głowie. Nigdy nie nalezalem do grzecznych chlopczykow. Na szczescie z tego wyroslem i zrozumialem, ze chuliganka nie ma najmniejszego sensu.

EDIT : taka mala jeszcze ciekawostka, to wspomniana tutaj w artykule pizzeria byla moich rodziców. Totalnie zdewastowana.

0

@JimMorrisonFCB
Oj przyda sie haha, dzieki :)

1

1

Dobra, w domu juz sie powoli robi cisza i spokoj, mama usypia dzieciaki, tata ma swiety spokoj po ciezkim dniu, wiec czas zaczac jakis serial. Trzy opcje do wyboru - Dark, Wikingowie, Gra o Tron. Mam nadzieje, że co bym nie wybrał, to sie nie zawiode. Ide sobie zrobic mleczko dla dorosłych i zasiadam do ogladania. Miłego wieczorka wszystkim życze. Bawcie sie dobrze, cokolwiek robicie :)

5

Macie braciaka albo siostre? Za dzieciaka toczyliscie wojne, czy raczej byliscie ze soba zżyci i sie swietnie razem bawiliscie ? Ja to dopiero teraz dostrzegam obserwując moje dzieciaki ile mnie w dziecinstwie zabawy ominęło będąc jedynakiem. Choc nie powiem, bo rodzice zawsze dbali o to, żebym sie nie nudzil, sam też sobie swietnie gospodarowalem czas, to jednak musze stwierdzic, że zabawa z rodzenstwem, to zupelnie inna bajka. To co te moje wytrykusy wymyslają, to głowa mała! Nieraz sobie dadza też po razie, jak to chlopaki, ale ogolnie panuje zgoda i niekoncząca sie wspolna zabawa. Cudowne chwile, fajnie jest to wszystko obserwować, jako tata czuje sie niesamowicie spelniony i zadowolony :)


ps. napiszcie przy okazji, czy mieliscie wspolne poglady jesli chodzi o kibicowanie danemu klubowi, czy raczej na przekor ktos z was kibicowal komus innemu :)

0

@TheBigShow
Pozwole sobie przytoczyc pomysl @Danny Gaucho pod warunkiem, że masz tam gdzies w poblizu kantyne/stołówke/kuchnie, śpiwór czyms zastapisz, mianowicie zrob tak :

Wejdź do śpiwora i natrzyj się masłem(śpiwór od zewnątrz też). Później ślizgaj się po kuchni udając ślimaka.

;)

0

@RMS
Nie, zupelnie inny klimat :)

0

@LuisSalvano
Gomorre widzialem, moje top 5 seriali :)

Peaky Blinders
Breaking Bad
Stranger Things
Soprano
Gomorra

Oczywiscie ogladalem tez duzo innych fajnych seriali, ale ta piątka mi najbardziej podpasowala.

1

@Misanthrope @LuisSalvano @xofcbxo @marcin62 @FanBarcy22 @micchu
Dzieki chlopaki za cenne rady. Dzis wieczorem zdecyduje czy zacząć Dark, GOT, czy Wikingów.


0

Panowie, na poczatek Wikingowie czy Gra o Tron? Ktory ma wiecej ciekawych sezonow, a ktory im dalej w las tym gorzej?

1

@Danny Gaucho
Rozwaliłes mnie :)))

0

Czarownica jedynka vs. dwójka moim zdaniem pierwsza czesc lepsza.

1

@AnnaMarianna
Joker. Nie będę oryginalny.

6

@AnnaMarianna
Ja lubie, przynajmniej moge sie skupić na filmie. If you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@RMS
Ja jej szukam od kilku tygodni :) Nie ta, ale ten kawelek, to tez byl hicior :) Ta o ktorej mowie byla jakby mniej znana, ale miala taką moc, że głowa mała.

1

@Chaoss
Moze byc. O starych czasach zawsze fajnie pogadac :)

0

@barcafan9512
Eee tam. Tu :)

0

Ktoś chetny sie napić i powspominać piękne lata 90 ?

0

@Qlewer
Ooo, to dobre info. bo jedynka mi sie bardzo podobala.

0

Czarownica 2 lepsza czy gorsza w porównaniu do jedynki ? Warto ?

0

@RMS
O Tak :)))

0

@ikar35
Ty sie nie pytaj o takie rzeczy nawet. Ten serial to obowiązek.

0

Kiedys to było :)





https://www.youtube.com/watch?time_continue=146&v=xEEeTUcLomM&feature=emb_title







Alez to były kawałki !

0

@RMS
Pozamiatales!!! Uwielbialem ten kawalek :)) Daaawno o nim zapomnialem.

Dzieki kolego.

2

@puyol_presidend5
Stary Cugowski.

0



Jakas dobra dusza mi przypomniala swietny kawalek, teraz mi lata na sluchawkach bez przerwy. Ale to byl hit ! Co sie czlowiek przy tym wybawił, to jego :)

Polecam na sluchawkach albo dobrych glosnikach.

0

@RMS
Ale mi sprawiles w sumie wielka radoche, bo mi teraz Giulia non stop lata na sluchawkach :))))

0

@RMS
Nie, ale to tez byl kozak kawalek :)

0

@mercurial2000
Nie, nie, to nie bylo tak popularne jak gigi.
@Gap12

0

Wiem, że to wrecz niemozliwe, bo mam mało danych, ale ponoc la rambla czyni cuda. Przekonajmy sie. Szukam włoskiego kawałka techno z lat mniej wiecej 98-02. Tyle pamietam :) Kawałek ten byl dosc popularny w klubie do ktorego wtedy chodziłem. Wejscie w kawałek i refren zdaje sie spiewal facet :) W tym okresie malo bylo włoskich tego typu kawałkow, wiec niech to bedzie jakis trop.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?