MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Felipe_PL
Zacznij Dark ogladac.
1
@Danny Gaucho
Na tej Barcelonie sie wychowalem, a nawet jeszcze ciut wczesniej, z Romario i Hagim w składzie :)
1
Brudna gra (official secrets) dobry film?
1
Co za dzień, w koncu fajrant :) Napijmy się.
0
@Colon
Racja. Przkyklad mojej żony - wieczny bałagan we wszystkim. Na jej kompie to jest jakas masakra, pulpit zawalony, ze 40 stron pootwieranych, wiecznie czegos szuka i znalezc nie moze :D Ja natomiast jestem pod tym wzgledem zupelnie inny. Porzadek i segragacja ma byc zawsze i wszedzie.
2
@KamQiX
Mam dokładnie tak samo.
0
@Ghotti
Gdzie FM jest za darmo? 2020 ?
1
@Criss18Barca
Przerażające zdjęcie.
0
@ranger3120
Pomóż mamie, pozmywaj naczynia, odkurz mieszkanie, posprzataj pokoj itd. itd.
;)
0
@Jackazz
8 chorych? Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy ile tak naprawde jest chorych osob w Twoim miescie. Poczekaj, przekonasz sie.
0
@marcin000019
Dlaczego? Co jest w tym zlego,że ktos idzie pojezdzic na rowerze? Ja tez jezdze, chodze na spacery do lasu, bo dzieci musza sie dotleniac. W domu dzieci nie wysiedza calymi dniami.
0
@krissu8
Jak myslisz do jakiego poziomu może dojsc ? Czysto teoretycznie.
0
@hank_moody
Technic miazga, niestety ceny tej serii tak jak mówisz też miazga :/
0
Myślicie, że zlotówka jeszcze bardziej osłabnie wzgledem euro?
0
@usztafik
Bo to sie robi inaczej. Jak ja dzwonilem z objawami, to tez mnie zlali, jak zadzwonilem za drugim razem i powiedzialem ze mialem kontakt z ludzmi zarazonymi to odrazu mnie przyjeli na liste. Mow,że miales kontakt i pracujesz z ludzmi,ktorzy czesto podróżowali. Działa.
0
Wasza/Waszych pociech ulubiona seria Lego to? U nas zdecydowanie Ninjago.
0
@AnnaMarianna
Agnieszka.
0
@tadzik447
W Irlandii. Dzis piekna pogoda.
0
@bixmix
Mlody mnie wczoraj poprosil czy moze dzis pojezdzic traktorkiem. Pozatym ciezko pilka chodzi po takiej trawie. Musze sie tym zajac.
1
Dzien Dobry Panie i Panowie, jak dzis samopoczucie ? U mnie doskonałe :) Jakie plany na dzis dzien ? Ja napewno skosze trawe, posprzatam w garażu, pojde z rodzinką nad rzeke porzucac kamyki, pozniej ogarne w domu, a na koniec dnia zrobie sobie drineczka, zajme sie żonką ;) i odpale nowy serial - Dark. W miedzyczasie obawiazkowo partyjka w FMa :)
Życze Wam wszystkim przyjemnego, udanego dnia, dużo usmiechu i bliskosci z najbliższymi !
1
@dominik127pl
Dobra, czas juz dzis odpoczac od La Rambli. Trzymajcie sie ciepło :)
0
@dominik127pl
Ale bez łydki czy bez nosa?
0
@DLFCB
Dzieki, wzajemnie. Pozdrawiam.
0
@AllBundy
Shakira bez wlosow, bo zawsze mozna zalozyc peruke, proteze niby tez, ale to juz gorzej w ogolnym rozrachunku moim zdaniem wypada.
0
@DLFCB
Bardzo dziękuję, przyda sie. Niestety nie.
0
@DLFCB
Wlasna działalnosc, ktorą zajmuje sie żona. Ja jestem od kilku miesiecy na chorobowym po operacji. Zajmuje sie domem i dziecmi.
0
@TheNekro94
Ricardo
Edit, kolega wyzej byl pierwszy.
0
@nieprzysiadalnosc
Mowilem, że proste ;)
0
Podepne się. Bedzie proste.
Opowiem ci o piłkarzu, największy talent Wisły Kraków :)
0
@DLFCB
Bardzo podobne liczby do tych z Polski. Niestety bedzie duzo gorzej - to co sie tu wyprawia, to przechodzi ludzkie pojecie. Ludzie mają calkowicie wszystko w nosie. Ja na cale sczezscie mieszkam na odludziu, praktycznie w lesie, ale w miastach życie dalej tętni. Pomimo, że tez pozamykali bary i restauracje.