0

@Felipe_PL
Zacznij Dark ogladac.

1

@Danny Gaucho
Na tej Barcelonie sie wychowalem, a nawet jeszcze ciut wczesniej, z Romario i Hagim w składzie :)

1

Brudna gra (official secrets) dobry film?

1

Co za dzień, w koncu fajrant :) Napijmy się.

0

@Colon
Racja. Przkyklad mojej żony - wieczny bałagan we wszystkim. Na jej kompie to jest jakas masakra, pulpit zawalony, ze 40 stron pootwieranych, wiecznie czegos szuka i znalezc nie moze :D Ja natomiast jestem pod tym wzgledem zupelnie inny. Porzadek i segragacja ma byc zawsze i wszedzie.

2

@KamQiX
Mam dokładnie tak samo.

0

@Ghotti
Gdzie FM jest za darmo? 2020 ?

1

@Criss18Barca
Przerażające zdjęcie.

0

@ranger3120
Pomóż mamie, pozmywaj naczynia, odkurz mieszkanie, posprzataj pokoj itd. itd.

;)

0

@Jackazz
8 chorych? Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy ile tak naprawde jest chorych osob w Twoim miescie. Poczekaj, przekonasz sie.

0

@marcin000019
Dlaczego? Co jest w tym zlego,że ktos idzie pojezdzic na rowerze? Ja tez jezdze, chodze na spacery do lasu, bo dzieci musza sie dotleniac. W domu dzieci nie wysiedza calymi dniami.

0

@krissu8
Jak myslisz do jakiego poziomu może dojsc ? Czysto teoretycznie.

0

@hank_moody
Technic miazga, niestety ceny tej serii tak jak mówisz też miazga :/

0

Myślicie, że zlotówka jeszcze bardziej osłabnie wzgledem euro?

0

@usztafik
Bo to sie robi inaczej. Jak ja dzwonilem z objawami, to tez mnie zlali, jak zadzwonilem za drugim razem i powiedzialem ze mialem kontakt z ludzmi zarazonymi to odrazu mnie przyjeli na liste. Mow,że miales kontakt i pracujesz z ludzmi,ktorzy czesto podróżowali. Działa.

0

Wasza/Waszych pociech ulubiona seria Lego to? U nas zdecydowanie Ninjago.

0

@AnnaMarianna
Agnieszka.

0

@tadzik447
W Irlandii. Dzis piekna pogoda.

0

@bixmix
Mlody mnie wczoraj poprosil czy moze dzis pojezdzic traktorkiem. Pozatym ciezko pilka chodzi po takiej trawie. Musze sie tym zajac.

1

Dzien Dobry Panie i Panowie, jak dzis samopoczucie ? U mnie doskonałe :) Jakie plany na dzis dzien ? Ja napewno skosze trawe, posprzatam w garażu, pojde z rodzinką nad rzeke porzucac kamyki, pozniej ogarne w domu, a na koniec dnia zrobie sobie drineczka, zajme sie żonką ;) i odpale nowy serial - Dark. W miedzyczasie obawiazkowo partyjka w FMa :)

Życze Wam wszystkim przyjemnego, udanego dnia, dużo usmiechu i bliskosci z najbliższymi !

1

@dominik127pl
Dobra, czas juz dzis odpoczac od La Rambli. Trzymajcie sie ciepło :)

0

@dominik127pl
Ale bez łydki czy bez nosa?

0

@DLFCB
Dzieki, wzajemnie. Pozdrawiam.

0

@AllBundy
Shakira bez wlosow, bo zawsze mozna zalozyc peruke, proteze niby tez, ale to juz gorzej w ogolnym rozrachunku moim zdaniem wypada.

0

@DLFCB
Bardzo dziękuję, przyda sie. Niestety nie.

0

@DLFCB
Wlasna działalnosc, ktorą zajmuje sie żona. Ja jestem od kilku miesiecy na chorobowym po operacji. Zajmuje sie domem i dziecmi.

0

@TheNekro94
Ricardo

Edit, kolega wyzej byl pierwszy.

0

@nieprzysiadalnosc
Mowilem, że proste ;)

0

Podepne się. Bedzie proste.

Opowiem ci o piłkarzu, największy talent Wisły Kraków :)

0

@DLFCB
Bardzo podobne liczby do tych z Polski. Niestety bedzie duzo gorzej - to co sie tu wyprawia, to przechodzi ludzkie pojecie. Ludzie mają calkowicie wszystko w nosie. Ja na cale sczezscie mieszkam na odludziu, praktycznie w lesie, ale w miastach życie dalej tętni. Pomimo, że tez pozamykali bary i restauracje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?