0

@Commando
Widzialem kilka razy.

0

Chcialem dzis zacząć serial Czarnobyl, ale w zaistniałej sytuacji nie wiem czy jest dobry pomysl. Moja wyobraznia, która produkuje wiele roznego rodzaju scenariuszy moglaby pójść w złym kierunku. Ide chyba zaczac Dark ogladac.

0

Co z hotelami ? Tez zamykaja ?

2

@Kompletny
Tu nawet jak bedzie czas apokalipsy, to bedzie ponad 1000 cules.

2

@Klaudix
W 2005 wyjechałem na kilka mc do Irlandii i tak sie złożyło, że juz 15 lat tu siedze ;) I nie wróce. Tu jest mój dom.

0

Jest juz gdzies przetlumaczone co pod nosem mowil Costa jak schodzil z boiska?

0

@Tarins
Mnie tam nic nie boli, bo mam w nosie te dwie ekipy.

4

I wez tu nie kochaj piłki noznej! :))))

3

Pozwole sobie zacytować klasyka...

Boli Was wielki Liverpool?

;)

0

Kto komentuje na jedynce ?

1

@ksobi
Na ekino.

1

@Hushovt
Gary mów ałt, pa jaki szwagier, to byl hit :)

2

Na noże bardzo fajny film. Polecam tym, ktorzy jeszcze nie ogladali.

1

@paweldunajecfcb
Jeden, PSG. Liverpool pełny stadion.

0

Liverpool dzis z udzialem publicznosci czy bez?

1

@johny1212
Jeżeli chcesz to odpowiem ci na priv i podam przyklad kolegi. Jak wstane,bo teraz ide spac.

0

@SonBarcaGoku
Zależy kto jak to pojmuje i jakie ma wartosci. Znam takich,ktorzy woleli pozostac przy rodzinie bez wzgledu na to co sie moze wydarzyć. A i tak zazwyczaj sa wyciagane konsekwencje wobec ich samych, a nie wobec rodziny.

0

@student97r
Kto z kim co zrobil? Z cavalierów znam tylko jabcoki, a z JB whisky.

;)

0

@johny1212
Wiesz, wyobraz sobie, że kochasz chuligankę, jest Twoją pasją, ale masz też rodzinę, żonę, dzieci, i teraz ktos cie pomawia, idziesz i skladasz zeznania i dajesz chlopakow (czytaj kolegow), bo suma sumarum rodzina jest najwazniejsza. Tak to mniej wiecej wygląda. Sam kiedys chuliganiłem i moge nt. temat duzo powiedziec, jako emeryt.

2

@kerouac
Ja gram aktualnie w tą serię.

0

Wybierz po dwóch graczy z Atalanty i Lipska do Barcelony. Kto ?

0

@kielon93
Ktos kto gra w Football Managera,to zna go nie od dzis. U mnie juz od kilku sezonów jest gwiazdą. Jeden z najwyższych potencjałów w grze.

;)

0

@beznicku1000
Mało zabawne. Powiedziałbym nawet, że głupie.

2

@FC1899Barca
Bez dwóch zdań. Czy sie człowieka lubi czy też nie, to szacunek za osiągniecia sie należy. Wielki piłkarz, jeden z najlepszych w historii.

0

@Piorun
Szukam wlasnie....

0

0

@norbi77
Podziękował.

0

@Lord_Vader
Czemu zawiodles?

Albo nie mów, ide ogladac.

1

@norbi77
Tak,o ten. Czytalem,ze ciekawy...

0

@nadachu
Ja akurat lubie gadane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?