MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Commando
Widzialem kilka razy.
0
Chcialem dzis zacząć serial Czarnobyl, ale w zaistniałej sytuacji nie wiem czy jest dobry pomysl. Moja wyobraznia, która produkuje wiele roznego rodzaju scenariuszy moglaby pójść w złym kierunku. Ide chyba zaczac Dark ogladac.
0
Co z hotelami ? Tez zamykaja ?
2
@Kompletny
Tu nawet jak bedzie czas apokalipsy, to bedzie ponad 1000 cules.
2
@Klaudix
W 2005 wyjechałem na kilka mc do Irlandii i tak sie złożyło, że juz 15 lat tu siedze ;) I nie wróce. Tu jest mój dom.
0
Jest juz gdzies przetlumaczone co pod nosem mowil Costa jak schodzil z boiska?
0
@Tarins
Mnie tam nic nie boli, bo mam w nosie te dwie ekipy.
4
I wez tu nie kochaj piłki noznej! :))))
3
Pozwole sobie zacytować klasyka...
Boli Was wielki Liverpool?
;)
0
Kto komentuje na jedynce ?
1
@ksobi
Na ekino.
1
@Hushovt
Gary mów ałt, pa jaki szwagier, to byl hit :)
2
Na noże bardzo fajny film. Polecam tym, ktorzy jeszcze nie ogladali.
1
@paweldunajecfcb
Jeden, PSG. Liverpool pełny stadion.
0
Liverpool dzis z udzialem publicznosci czy bez?
1
@johny1212
Jeżeli chcesz to odpowiem ci na priv i podam przyklad kolegi. Jak wstane,bo teraz ide spac.
0
@SonBarcaGoku
Zależy kto jak to pojmuje i jakie ma wartosci. Znam takich,ktorzy woleli pozostac przy rodzinie bez wzgledu na to co sie moze wydarzyć. A i tak zazwyczaj sa wyciagane konsekwencje wobec ich samych, a nie wobec rodziny.
0
@student97r
Kto z kim co zrobil? Z cavalierów znam tylko jabcoki, a z JB whisky.
;)
0
@johny1212
Wiesz, wyobraz sobie, że kochasz chuligankę, jest Twoją pasją, ale masz też rodzinę, żonę, dzieci, i teraz ktos cie pomawia, idziesz i skladasz zeznania i dajesz chlopakow (czytaj kolegow), bo suma sumarum rodzina jest najwazniejsza. Tak to mniej wiecej wygląda. Sam kiedys chuliganiłem i moge nt. temat duzo powiedziec, jako emeryt.
2
@kerouac
Ja gram aktualnie w tą serię.
0
Wybierz po dwóch graczy z Atalanty i Lipska do Barcelony. Kto ?
0
@kielon93
Ktos kto gra w Football Managera,to zna go nie od dzis. U mnie juz od kilku sezonów jest gwiazdą. Jeden z najwyższych potencjałów w grze.
;)
0
@beznicku1000
Mało zabawne. Powiedziałbym nawet, że głupie.
2
@FC1899Barca
Bez dwóch zdań. Czy sie człowieka lubi czy też nie, to szacunek za osiągniecia sie należy. Wielki piłkarz, jeden z najlepszych w historii.
0
@Piorun
Szukam wlasnie....
0
@IronSanHybrid
Wtf?!?
0
@norbi77
Podziękował.
0
@Lord_Vader
Czemu zawiodles?
Albo nie mów, ide ogladac.
1
@norbi77
Tak,o ten. Czytalem,ze ciekawy...
0
@nadachu
Ja akurat lubie gadane.