MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperVegeta
Cracovia kiedys tak zrobila podczas derbow. Stadion byl zamkniety dla kibicow (kara), to puscili w czasie meczu z glosnikow nagrany doping z jakiegos tam innego meczu.
8
Są w życiu chwile tak przedziwne,że aż sam nie wiem jak sie zachowac w momencie w ktorym powinienem wiedzieć jak sie zachowac. Umarł dzis moj dziadek, tata mojego taty i nie wiem co mam mu powiedziec/napisac, choc przecież to takie proste i oczywiste. Może lepiej to poprostu przemilczeć. Ide sie napić, Wasze zdrowie Panie i Panowie. Sorry za moje pierdolenie, oglądajcie.
Lipsk gra piękną piłe, chciałbym zobaczyć Wernera w Barcelonie. Wolałbym jego od Martineza.
2
Szybko sie wyjasnily te dwa mecze ;)
0
@Encore
Nie bije tutaj konkretnie do Twojej osoby,tylko ogólnie. Co wchodze na forum,to widze jakies heheszki z tragedii ludzkiej, a to zabawne naprawde nie jest. Ludzie przeżywają osobista tragedie. Zrozumcie to. Wiem,ze do niektórych to nie dociera, ale to sie dzieje. Szanujmy sie. Moderacja powinna tutaj reagować i piętnować takie zachowanie.
9
Czy tylko mnie denerwują te głupie żarty na temat koronawirusa? Czy ktoś z Was żartownisiow pomyślał,że może zachorować i nie daj Boże zejść z tego świata ktoś z Waszych bliskich? Jezeli macie na to wywalone,to przynajmniej nie smieszkujcie tutaj z tragedii co poniektórych ludzi.
2
@fcbarcafan19
Po oczach kolego, po oczach :)
4
Ta Pani Szostak,to zdrowa jest.
1
W kuchni mistrzów widze też trybune puste. Dzieje sie.
0
Sluchawki ATH-MSR7 ktos ma/miał jakies doswiadczenia ?
3
Ci pilkarze, z tymi babskimi torebeczkami, do czego ten swiat zmierza. Dramat.
Kto oglada studio ten wie o czym mowie.
0
@matsu
Pomijajac dzwiek tych Bose, jak z wygodą? 10 na 10 ?
0
@matsu
Bose fajne, wezme pod uwagę. Sony raczej nie, wolę cos co robi tylko sluchawki i zajmuje sie audio. A nie lepsze beda przewodowe? Ty ktore konkretnie uzytkujesz?
0
@matsu
Poczytam opinie. Dzieki. Użytkujesz/użytkowales tych sluchawek? Ja myślałem np. o AKG K550 mk iii + jakis wzmacniacz do tego. Znasz?
0
@Piorun
Nie mam fb.
0
@matsu
Budżet powiedzmy 1000 zł. Zamknięte. Do grania, filmów/seriali oraz muzyki typu hip hop/rap, klubowa. Żródło laptop i telewizor.
0
Jakie polecacie forum o tematyce audio? Szukam sprzetu,sluchawek nausznych i chcialbym to skonsultowac na forum.
0
Bardzo jestem ciekaw jak sie zachowają waluty na dluższa mete, jezeli wirus bedzie rósł na sile.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na jakis horror mnie wzieło. Co mi polecicie z poniższych produkcji?
- Doktor Sen
- Niewidzialny człowiek
- Midsommar
3
@FDJ
Czyli włączy myślenie. W końcu.
;)
6
Bartra dzis dogoni Bale'a ?
1
@kewin
Ręce umyją.
;)
0
@AdrianStoku
To ktos inny wrzucal w takim razie. Sorki.
0
Nie sądziłem,że doczekam tych czasow,kiedy beda odwoływać ligi z powodu jakis wirusów. To sie dzieje naprawde.
0
@WisniaKala
Pytasz nas czy życzysz Paniom wszystkiego najlepszego? :) Dobre to jest :)
0
@Qlewer
Nawijka bardzo srednia, ale kto sie wychowal w tych czasach, to to deceni i zrozumie pewnego rodzaju fenomen tego kawałka.
0
@AdrianStoku
Moje mlodziencze lata,najlepsze lata 90! Co to sie wyprawialo, to historia :)
Ps. wczoraj zdaje sie wrzucales jeszcze jeden kawalek, przypomnij mi jaki, bo sobie nie zapisalem, a tez byl dobry.
3
@Kasza123
Pomijając osobe Pepa, to ja wieksza miętę przez wzgląd na stare czasy czuje do czerwonej części Manchesteru.
#teamunited
:)
0
Za kim dzis ramblowicze, United czy City ?
0
@Bartek22
To jest hit hahaha!