MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo
Panów prosimy o powtórkę :)
0
Jakie truneczki planujecie dzis do klasyku? Jak wygramy będzie picie do oporu czy na spokojnie? Niepijących alkoholu nie pytam ;)
0
@Triv44
Zartujesz,aż tak ? Moze sie zatrułes kiedyś jablkami,skorka Ci siadla na żołądku i dlatego tak masz? Żadnego rodzaju jablek nie jesz? A np szarlotke zjesz? A sok jablkowy?
1
@kubix05
Ja napewno. "synek przelacz na jedynke" ;)
0
Ktore studio przed meczem polecacie dzis ogladac,eleven czy c+ ? Wiecie kto bedzie komentowal mecze na tych stacjach i kto bedzie w studiu ?
3
@NGTRX
Jezeli chodzi ci o klasyk, to pozytywne, jak zawsze. Wierze w chłopaków.
0
@danio1899
Obie strzelą.
0
@Nano22
Dobre. Udalo Ci sie z tym postem. W punkt :)
0
@FanBarcy22
Dla mnie osobiscie pozycja cappuccino obok jablek najdziwniejszym tutaj wyborem. Jaka jest geneza tego cappucino? Od zawsze tak miales? Bardzo jestem ciekaw...
1
@Danny Gaucho
Tak, ja w to wierze - 2 opcja. Aczkolwiek nie spieram sie tez, że jest to czysty przypadek. Powiedzmy, ze podchodze do tej teorii z dystansem.
0
@Triv44
Serio jabłka? :) Dlaczego?
2
@ForcaMilosz
Nie, nie, to nie tak. Jezeli jajka nie widac i jest w skladzie jakiegos dania, typu ciasto, placki, nalesniki, itd itd, to zjem. Nie zjem jajka na surowo, na miekko, twardo, jajecznicy itd. Nie moge patrzec na jajka i czuc ich zapachu.
3
Wymień 3 najgorsze dania/posiłki, których nie trawisz, budzą w Tobie obrzydzenie i nigdy ich nie zjesz za żadne skarby świata.
U mnie :
1. Jajka pod kazda postacią. Kiedyś dawno temu mama mi oferowala tysiac złoty, ktore lezaly na stole za zjedzenie jajecznicy i nie byłem w stanie sie nawet do tego zbliżyć. Żona jak je jajka, które bardzo lubi, to musi jesc zdala ode mnie i koniecznie wyszorowac pozniej dokladnie zeby. A dzieci ulubiona zabawa, to probowanie mnie wycalowac po zjedzeniu jajka - musze uciekac po calym domu :) Obrzydlistwo.
2. Śledzie. Nie sprobuje za nic w swiecie. Też nie lubie jak sie przy mnie je spozywa, na szczescie nikt z moich najblizszych ich nie jada.
3. Owoce morza. Mozna przy mnie jesc, żona np. uwielbia krewetki, ja natomiast serdecznie za takie "rarytaski" podziekuje. Okropnosc.
A wy?
5
Dzien dobry Panie i Panowie,to już dzisiaj, w końcu sie doczekalem tego dnia :) Wam i sobie życze wielkiego widowiska,wielu bramek i trzech jakże ważnych punktów! Vamos Barca!
0
@pikass14
Obyś miał kolego rację. Tego sobie i nam wszystkim życze.
0
Jakie sa Wasze przemyślenia co do koronawirusa? Macie jakieś własne wizje jak to sie dalej wszystko potoczy?
0
Istnieje zagrożenie, że jutrzejszy klasyk zostanie przeniesiony na inny termin ?
0
@matirix20
Jak oceniasz nowege FMa wzgledem 19nastki ?
0
@matirix20
Uuu, nadal dosc wysoki
0
Komentarz usunięty
0
@matirix20
W 2020 pewnie już ma sporo mniejszy potencjał, co ? Niech zgadne, miedzy 120 a 140 ? 150 max.
0
@matirix20
Abel Ruiz jest w tej grze potworem.
0
@matirix20
Maffeo, Upamecano, De Ligt, Tierney
De Jong
Dembele Arthur, Zaniolo, Sancho
Felix
Abel Ruiz
Polecam tez Mirande albo Ittera na prawaśke i Aaronsa na lewą. Boczni obrońcy.
0
@matirix20
No ja nie mam Fatiego, bo mecze juz 7 sezon caly czas FMa 19 :)
Z tego xo wiem to gra za każdym razem inaczej dobiera potencjal. W granicaxh rozsadku oczywiscie.
0
@matirix20
Tez tak mam,że siła rzeczy sprawdzam potencjał i dzieki czemu troche oszukuje :( :)
3
@AllBundy
Rihanna. Zdecydowanie.
0
@olek_____5
A może na bramce go sprobujmy!
0
@KapiFCB
Dobra mina do złej gry. Uwierz mi,że takie akcje gdyby były powielane i rosły na wadze, to przyniosłyby to w końcu oczekiwany efekt. Media by podchwyciły temat i Bartomeu miałby wtedy już nie za dobrą minę.
2
Na kolejnym meczu na Camp Nou też jest planowana akcja biała chusteczka? Ktoś w zwiazku z tym posiada jakies informacje? Mam madzieje, że jeżeli - Daj Bóg - wygramy z Realem w nienagannym stylu, to kibice nie zapomną o tym nieudolnym zarządzie i znów dadzą znać co o nim myślą.
1
@Hushovt
Friends moim zdaniem byl o wiele lepszy :)