0

@DLFCB
Irlandia.

0

@DLFCB
Nie, nie mieszkam w Polsce.

0

@Keson
Mam 37 lat, żadnych chorób przewlekłych, dobrze sie odzywiam, prowadze sportowy tryb życia, ale przez ostatnie kilka dni nie jestem w stanie nawet z dziecmi w pilke pograc. A w nocy mam taka flegme i scisk w klatce, że mam trudnosci z oddychaniem. Goraczki w ogole nie mam, do tego lekki kaszel. Żona najprawdopodobniej niestety tez jest zarazona. Dam znac.

0

Dobra, probuje sie po raz trzeci z Irlandczykiem, może dzis nie zasne. Film jest dobry, lubie tego typu produkcje, ale pozno w nocy go ogladajac ciezko wytrzymac.

0

@Keson
Czekam juz 3 dni na test, ale na 90% jestem zarażony. Nigdy nie mialem takich problemów z oddychaniem.

1

@cchesterr43
Plus za spostrzegawczosc, ale :

Wyrazy nóż i nuż trudno pomylić, powstaje jednak wątpliwość, jak zapisywać potoczny zwrot a nuż, widelec. W niniejszym słowniku podano właśnie taką pisownię, nawiązującą do zwrotu a nuż, który w potocznym a nuż, widelec znalazł żartobliwe rozwinięcie.

W tekstach jednak przeważa zapis z ó, co też można uzasadnić w konwencji żartu (zamiast dopatrywać się tu wyłącznie świadectwa nieznajomości ortografii). Jeśli chcieć zapisywać ów zwrot z przecinkiem, to trzeba przyznać, że w niestandardowej wersji a nóż, widelec przecinek jest lepiej uzasadniony.

0

@Jaca27
Życie jak w Madrycie :)

0

@Darkodonnie
No wlasnie myslalem o kryptowalutach....

6

Wiecie co jet fajne w tej kwarantannie ? Że człowiek sie moze za dnia nawpierdzialac czosnku i cebuli i sie nie przejmuje, że a nóż ktos moze wpasc w odwiedziny, albo bedzie trzeba gdzies jechac i moze byc niekomfortowo ;)

0

@Jaca27
Taa, paliwo rzeczywiscie w dół, co jeszcze ?

0

Panie i Panowie, co zaobserwowaliscie w dobie tego całego koronawirusa, co warto teraz kupić, innymi słowy co potaniało? Sprzet RTV, AGD, elektronika, ciuchy, gry, itd. itd. czy raczej wszystko na co zwracacie uwage idzie w góre?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@justfootball
Oczywiście, że tak.

0

Ale bym chciał żeby PS5 juz bylo dostępne :/ Zwiędne czekając na to pudło.

0

@SuperVegeta
Championship Klasyk przez duze K. Nigdy w żadną inna gre tak dlugo nie grałem. Tyle tylko,że to był bodajze 01/02.

5

FM to jest jest jednak fenomenla gra, prawdziwe złoto. Co mi sie wydaje, ze mi sie juz znudził i go odloze na dwa-trzy dni, po czym wracam kontynuowac sezon, myśląc sobie, że rozegram dla zasady jeden max dwa mecze, a kończy sie przeważnie kilkugodzinną rozgrywką i zarwaną nocką :)

1

@dominik127pl
Zwłaszcza ten drugi łeb ;)

0

@AllBundy
Makumba.

1

@Teletubis
Złego diabli nie biorą ;) Ide sprobować spac.

0

@`Sin
No że tak powiem średnio sie z tym uczuciem dobrze bawie. Ale dzięki, robie co mogę.

0

Śpicie? Dopadł mnie ten wirus francowaty. Nigdy nie mialem takich problemów z oddychaniem.

1

@FafitFCB
Gram juz 6 czy 7 sezon i jeszcze mi sie nie zdarzylo przegrac 3 meczy z rzędu. Takim klubem jak Barca,to naprawde sztuka. Cos źle układasz.

0

Sa gdzies dane jaki % zgonów ludzi w srednim wieku ? Albo jeszcze inaczej, ile ludzi umarło przed czterdziestką na koronawirusa?

1

@JimMorrisonFCB
No i git, tak bedzie. Dam znac jak wrazenia.

0

@JimMorrisonFCB
No to chyba przeglosowane, zaczynam od Dzentelmenów. A po dżentelmenach do spania jako film numer dwa ? :)

0

Co La Rambla proponuje za seans na wieczór, Dżentelmeni, Irlandczyk, 1917, Ból i blask, Richard Jewell czy Czarownica 2 ?

0

@AnnaMarianna
Na Twarz i figure, wiadomo, ale dla mnie najwazniejszy jest tyłek. Musi miec zgrabna pupe. Chocby byla najpiekniejsza na swiecie, a miala niezbyt przyjemny dla oka kuferek, to bym nie zwrocil uwagi. W sensie dluzszego flirtowania.

1

Zawsze narzekalem, ze mam żone pracoholiczke, że jak nie przesiaduje caly czas w firmie, to pracuje w domu, jak nie w domu, to znow przy jakis projektach. A teraz z kolei mnie troche przeraza fakt, że tak dlugo bedziemy ze soba 24 na dobe ;) Wiecie jak to jest... :)

0

@TheNekro94
Moze w Twoim mniemaniu :) Ja mowie tylko i wylacznie o wirusie w organizmie.

0

@TheNekro94
Nie zaprzecze, że jest to moje zdanie, tyle tylko, że to nic nie zmienia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?