0

Co pijecie? Nie wierze, że o tej porze siedzicie o suchych pyskach :)

1

@Misanthrope
Swietny kawelek, nie znalem. Na sluchawkach ma moc!

2

Z myzyki ktorej nie slucham, ten kawelek robil, robi, i jeszcze przez wiele lat bedzie na mnie robil ogromne wrazenie (zwlaszcza na dobrym sprzecie) :




0

@RichardWinters
Nie znałem, przeklimat, dzieki :)

0

Sa takie kawalki, ktore mi sie nigdy nie znudzą. Kto sie przy tym nie bawił ? Kawelek wiecznie żywy :)


0

@TheNekro94
Bede sie starał.

0

A to znacie ? Nie lubie Cugowskiego, ale ten kawełek był moim ulubionym :




0

@TheNekro94
Zabieram sie wkrotce za Wikingów.

0

To ja cos od siebie :



Tak do spania ;)

0

Ale ja zazdroszcze takim ludziom, ktorzy jeszcze nie ogladali takich seriali jak Breaking Bad czy Peaky Blinders, a szukaja w tych ciezkich czasach jakis wybitnych seriali.

1



Dobranoc wszystkim :)

1

@Jaca27
Haha, odrazu mi sie skojarzylo z historia jakiegos kibica ŁKSu, co poznał jakąś fanke Widzewa, co miala tatuaż Widzewa nad pupą... ;)

0

@Colon
A tak serio, wyobraz sobie, że masz kobiete taką jaką masz, czyli zapewne w Twoim mniemaniu najwspanialszą na swiecie, ale ma jeszcze ekstra dodatek jak np. ta Pani prowadzaca co prowadzi studio Ligi Mistrzow (zapomnialem jak sie nazywa), ktorą pasja jest pilka nozna. To byłoby cos wspaniałego. Zazdroszcze troche takim delikwentom ;) Fajnie tak.

0

Panowie, którym z Was sie w zyciu poszczescilo i trafiliscie na wybranki, ktore ogladaja z Wami mecze? Ja to zawsze marzylem i takiej kobiecie z ktora moglbym spedzac romantyczne chwile przy... pilce noznej ;) Niestey pod tym wzgledem mi nie wyszlo, niemniej na reszte żeby nie bylo nie moge narzekać. A u Was jak, ogaladaja z Wami mecze? Chociaż udaja, że sie tym bądz co bądz intersesują ?

0

@usztafik
Bardzo dziękuję.

0

@AnnaMarianna
Typowo kobiece podejscie do sprawy. Wypisz, wymaluj :)

0

@usztafik
A kto nie narzeka na swoja babe? Kazdy mniej lub bardziej. Moja jest "prawie" idealna ;) Oczywiscie post tak z przymrozeniem oka. A tak na serio, to naprawde po tylu latach malzenstwa, to kazdemu życze takiej milosci i szacunku wobec siebie jak u nas w związku.

0

@Colon
Emocjonalnie zdecydowanie awans Wisly Krakow do 1 ligi i przejecie Wisły przez Cupiala, mistrzostwo Polski i te niezpomniane dla mnie chiwle w pucharach. Bylem w Rzymie, Schalke, Mediolanie i nigdy tego nie zapomne. A do tego niezliczona ilosc meczy u siebie na Reymonta, jak i krajowych wyjazdach. Piekne czasy.

0

@usztafik
Nie, dlaczego tak uwazasz? Wszystko jest w porzadku, tyle tylko, że zawsze mecze, to byl moj czas, ta chiwila, kiedy mi sie nie przeszkadza i nie interseuje mnie nic innego. Taki totalny relaks. Tego mi akurat teraz bardzo brakuje. Zreszta co ja bede tlumaczył, Wam fanom piłki noznej :)

1

@AnnaMarianna
Nic. Uwielbiam przytulaki, sam jestem przytulas, ale mecze to siła wyzsza. Nasza chwila, męska chwila.

0

@usztafik
Bo chcialem miec rodzine, proste jak... sam wiesz co.

0

@Colon
U mnie sie juz zdążyła przyzwyczaic. Zreszta zanim powiedziala sakramentalne tak, to bylo uswiadomiona - wiedziala na co pisze ;) Pozniej niejednekrotnie bylo tak, ze ustalala sobie grafik do pracy pod mecze, żebym sobie mogl ogladac, w tym czasie zajmowala sie dziecmi :) Teraz to wszystko runeło jak domek z kart :(

0

@Colon
Nie głupi pomysł :)

2

Dostaje jobla i fioła bez piłki. To byl jedyny taki czas, kiedy moja żona wiedziała, że wtedy, kiedy jest mecz, to mi sie broń Boże nie przeszkadza. Mialem w tym czasie swoja kwarantanne, czas swietego spokoju, a zarazem emocje, ktore tylko my fajni pilki noznej dobrze znamy, a teraz? Nawet chwili spokoju mi baba nie da, non stop cos, a to przytulaki, a to kolacyjka, a to zajmij sie dziecmi, noż cholera jasna, dawac mnie spowrotem te mecze bo zwariuje!!!

1

@KapitanFCB @Mario96w
Obyscie mieli racje, trzymam za to mocno kciuki.

0

@KapitanFCB
Ja mysle, że w tym roku piłka nożna nie wroci na ekrany. Ale co ja tam wiem.

0

@Kamil92
Dam, dam.

0

@Kamil92
Aż sobie posłucham...

1

@Kamil92
Przyznaje sie bez bicia, że nie znam, a zawsze sluchalem HH, byc moze dlatego, że wtedy byly to dla mnie czasy, kiedy juz na powaznie zajmowalem sie innymi rzeczami, typu kariera i takie tam inne duperele. Niemniej jednak bardzo fajny kawalek.

1

@Jaca27
Tez setki razy słuchane! Najlapszy kawalek na tamtej plycie. Obudz mnie w nocy, a ci przewine bez zajakniecia sie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?