Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ChampionLW Czy tobie te sterydziany nie zaszkodziły?
0
@Colon Zależy, jak w finale to Madzi
0
@Compadre Iga podobnie jak Anka też woli hiszpanów, takiego Rafe Nadala na przykład
1
Igus się skończył
1
@Rust_Cohle Dopierdziel mu krwawego orła to spokornieje chłopak
4
@Rust_Cohle Dark to ma twój syn w piwnicy, stranger things zresztą też
2
@Deviler Z tyłu liceum z przodu muzeum
1
@Gaz Ramadan buduje mu barak?
6
@Chucky Pchasz się w gips czaki
0
@HighestInTheRoom Ignoranci
0
@Emhyr No być może coś jest na rzeczy
2
@Emhyr Dembele jak Dembele imo, zazwyczaj go widać w długim rękawie to też inaczej się odbiera
1
@Bezhistorii Bo lamusy nie jadły polskiego rosołku tylko jakieś japońskie podróby
0
@Bezhistorii Ramen wygrał?
1
@Emhyr Zdjęcie zdjęciu nierówne, jak dla mnie nie ma jakiejś tragicznej różnicy
0
@Emhyr Pierdzielenie panie kolego, Benzema jakoś wygląda normalnie, Dembuś schudł przez szpital, a nie ramadan
1
@Bartula Jakbyś nie jeździł elektrykiem z koczkiem i torebką to by było zabawne
0
@Kuba_1 Ciekawe czy do niej też Ferran podbijał
0
@Janas11224 Każda pogoda jest cudowna jak umiesz z niej korzystać panie kierowco, ta twoja Audi to coś słabo w zimie była używana widzę :/
23
@reloaded Bitwa o najlepsze danie, Lewy preferuje pierogi, a Ania hiszpańskie kiełbaski
4
@tomek8756 @Kidd No to jest nas trzech, hehe kabareciarze się znaleźli śmieszki jedne
0
@ChampagneMex stepującego brata?
3
Annie are you okay? So Annie are you okay ? Are you okay Annie?
You've been hit by, a smooth Chorizo
31
@DawidM110 Anka przespała się z matką Gaviego
2
@agaFCB Ja jak mam pogodę i muszę pracować to się odechciewa żyć, zazdro
3
@Lanosss Tu masz prosto od Anki
https://aniagotuje.pl/przepis/pierogi-pieczone
1
@Marcelinho99 Czabi to jak imię dla psa
0
@Encore Haha standard, w lidze piach, ale w LE mental
1
@wasacz kąkuter na ziemnych ponoć lipnie działa póki co
1
@FcPortoFan1999 Ja też się sprzątaniem zająłem, zapomniałem że o 17 mecz, wchodzę na wynik a tu gwałt xD Dobrze, oby forma była na wszystkie ziemne turnieje i dalej