Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Wyjaśnisz o co w tym chodzi? Kim są te łumeny?
1
@wasacz Uczy się od mistrza
2
@wasacz Żaba? Top
6
Komentarz usunięty
3
@takisobiektos Jak Hurkacz by tak zrobił to by go Rambla spaliła na stosie
1
Kiedy Iga ostatnio rower miała
0
@Kengo Tyś widzioł kontynuację, Ród smoka dzieje się 200 lat przed Gotem
11
@Kgorecki2500 Złotą piłkę
1
@Khajio Ohayo gozaimasu
3
Nie znam się na tym kozłowaniu pomarańczą czy coś, ale zawsze fajnie widzieć jak jakiś chłop wyjaśnia malkotentów z La bambli xD
2
@Faro Pewnie Ansu Fati głosował
29
@macio_944 Zostałeś zezłomowany przez Dodiego, to największa forma wstydu
23
@Zoker Ale posiada również wady
1
@Rust_Cohle Wpadnij czasem syna odwiedzić
1
@Rust_Cohle Chyba cię coś boli liwerpurzoku, zostań tu :/
2
@takisobiektos I po co mi psujesz narrację xD
3
@MesQueUnClub96 Bez Ciebie i starego rambla to nie rambla
1
@wasacz Fajnie jakby Iga pocisnęła Rybkę, a potem Krecika i zakończyła Rzym z eleganckimi zemstami
0
@Transu96 That's what she said
2
@Rust_Cohle @NeKenI Pierdziele nie będę ryzykował kolejnego tygodnia z elementem, chłop karmi gorzej niż teściowa
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeKenI Chyba jak tryplet wygraliśmy
1
@wpwelement Strefę typera byście powrócili
0
@13th Co to za klasa moderatorów?
0
@AlexDark00 Nie musimy odzyskać za niego pieniędzy żeby nam się ten transfer opłacał, tragiczny będzie jeśli przez następne 2 lata utrzyma obecną formę. Pamiętaj że transfer tego typu gwiazdy to też dodatkowe wpływu z marketingu
0
@AlexDark00 No nie wiem za takiego Ferrana zapłaciliśmy podobnie, a gdzie on gdzie Lewy na przestrzeni całego sezonu. Jasne że nasz staruszek ma swoje lata i nie sprzedamy go z zyskiem, ale ma jeszcze 2 sezony żeby potwierdzić iż jednak się nam opłacił w dłuższej perspektywie
6
@AlexDark00 Ej to podobnie jest z Tobą, Lewus nastukał masę goli w pocie czoła i przyczynił się do wygrania ligi, ale i tak według Ciebie działa na niekorzyść Barcelony :P
1
@Emhyr No to co, wypychanko jak za Bartomeu xD
4
@macio_944 @AmigoBlancos Jeśli się zepną i jeden drugiemu odda swoje gole to jest ciut szansy że Cris będzie zagrożony
0
@AmigoBlancos Hola hola ale co ty porownujesz jakiś zakończony sezon do wciąż trwającego