Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Criss18Barca No nie wiem, jak się słucha Young Leosi albo innych Żabsonów to rzeczywiście, ale np. Słoń, Ostry, Buka, Polska Wersja, Kali, sporo jest artystów którzy potrafią jeszcze wypuścić coś dobrego
0
@Nazio87 To jakiś serial o liwerpurzokach, nie warto
0
@NeKenI Pamiętam, sam pisałem parę komentarzy w tej dyskusji hah. A najwięcej zielonych to któryś post BI chyba miał, pamiętam że jak wleciało zwolnienie Valverde to jakiś rekord padł
0
Komentarz usunięty
0
@NeKenI Jaki następny czelendż?
0
@NeKenI Najpierw wszystkich zaobserwował, a teraz poignorował. Strach pomyśleć co by było, gdyby element użyczył Ci swej boskiej mocy
13
@Cule1234 Xavi terrorysta z Terrassy
0
@Trojanek23 Dwuświata? Niee, na razie Harry Pottera nadrabiam i parę innych tytułów w kolejce, ale jest na liście. Mówisz że spoko? Bo ja tyle co po komentarzach na fejsie widziałem że się ludziom podoba :D
6
@CulerParaSiempre Niewidzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 Baptajs in fajra
forti tu łan !!!!
0
@ranger3120 O co w tym chodzi, jakiś konkurs?
1
@Bartula Liga mistrzów? A co to takiego
1
@MesQueUnClub96 czarnej
0
@kuz Ciało nie jest aż tak spocone po śnie, chyba że masz nadpotliwość jakąś, ale wtedy tymbardziej bym się po całym dniu nie kładł do łóżka, ja przed snem lekko się psikam perspirantem w pachy, a z rana mocniejsze psikanie i człowiek czuje się czyściutki. Włosy owszem nie są tak zajebiste jak świeżo po umyciu i rozważam od jakiegoś czasu po prostu myć dodatkowo łepetynę rano
0
@draxidox codziennie wieczorem, Ci co się myją tylko rano to brudasy i po całym dniu szybciej zaśmierdzają pościel, a Ci co się myją 2 razy dziennie to czyścioszki i marnujo wodę
2
@cyron1 Na razie to sami się okradamy
1
@Kinginiesta No jak nie działa to wolę te 4 dychy rzucić potrzebującym, testowałem na sobie i nic, tak jak wspomniałem medytacja dużo lepiej pomaga ogólnie na stres czy zasypianie
3
@kuba1794 A tak poważnie to jeśli szukasz czegoś co Ci pomoże ze stresem to jedyną słuszną odpowiedzią jest medytacja i ćwiczenia relaksacyjne oparte na oddychaniu, wpisz w YouTube ćwiczenia stres i znajdziesz to czego szukasz, mi pomaga zajebiście od dłuższego czasu
9
@kuba1794 Tak, portfel jakby taki chudszy się zrobił
2
@PiotrR Po prostu wpadłeś w ciąg nieustannego odświeżania rambli i już nad tym nie panujesz
25
To jeszcze tylko licencję na fazę pucharową uzyskać i będzie git
3
@BartqRKO Używam nałogowo i to co się ostatnio dzieje to dramat, te komentarze zbugowane i ich kolejność wyświetlania się to dramat xD
0
@Encore A głównie to ogromne hajsy dla klubów z praw telewizyjnych czy czegoś tam
0
@Encore Chyba jak ją szejki powykupują jak PL
0
@Encore No angielskie zespoły zostawiają więcej miejsca, więc jakby impotencja strzelecka nie dokuczała to fajne wyniki myślę można wykręcić
1
@FcPortoFan1999 Nie no wiem sam grałem :P
2
@Encore Patrzac na to jak świetnie sobie hiszpańskie zespoły radzą z tymi ogórami z PL to myślę że tak
0
@FcPortoFan1999 Polska język trudna język?
3
@Lionel_Messi10 Robię podobną tylko nie dodaję pieczarek i zamiast jogurtu z jajkiem jest beszamel, muszę spróbować z tym jajkiem :D
0
@qbuteq Ja też im czasem kibicowałem jak miałem kupon albo coś, z plusów kibicowania madryciakom to to że fajny klimatyczny hymn, z minusów trzeba się umyć 2 razy, a i tak wstyd zostaje na skórze