Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AmigoBlancos I tak jesteś ramblowym pucybutem. (Zasłyszane popijając kawę w madryckim lokalu)
3
@Pinek5 Przeczytaj parę razy, może twoje zwoje kiedyś połączą kropki i dojdą do sedna
2
@Mvk1337 Te madryciak czemu nie wejdziesz do siebie na stronę, przepełniona kawiarnia? :/
1
@GdefnyMU Od 4 sezonu zmiana wiedźmina
2
@Pinek5 Jesteś jak Neo, tylko zamiast pocisków unikasz sarkazm
2
@AFA90 Ale zajebiste właściwości ma ponoć imbir, warto chociaż trochę dać
4
@AFA90 Czyli typowa zimowa herbatka, dodałbym imbir jeszcze ^^
3
@AmigoBlancos Gracie bez bramkarza i napastnika na drużynę która wam zrobiła psikusa w dwóch ostatnich starciach, toż to skład na -11
5
@okiemtypera_lucaxx95 Tak naprawdę to my użyliśmy kontrsarkazmu w naszych odpowiedziach
2
@Rust_Cohle Mym sensejem był niejaki @BarcaInfo
0
@Rust_Cohle Dwie sekundy Kohlu, na następnych zawodach masz wpierdziel
6
@okiemtypera_lucaxx95 To może jej zwróciłbyś uwagę, a nie Nam :P
23
@agaFCB No trza przyznać że jest kreatywny, mało kto by takie bzdury wymyślił
2
@Kinginiesta Mówisz że ugrałeś niejednego seta swoją rakietą
2
@Mow_mi_Douglas No jakoś każda inna nie umiała tylko Anka więc Twoja teoria obalona
3
@Kinginiesta To znaczy że kumplujesz się z kacapami onuco
6
@Kinginiesta A skąd wiesz jak Ona traktuje resztę świata?
3
@Sulimo Maamo Fineasz i Ferb znowu hałasują
3
@chavez Siadanie do jedynki to rzecz przydatna, szansa na obszczanie podłogi drastycznie się zmniejsza tylko trza uważać żeby knagi nie zamoczyć
0
Warunek postawił Messiemu Barcelonę
4
@partymaker Tumoku gościu w wieku 15 lat trenuje z pierwszym zespołem i jeździ na mecze po to żeby go wprowadzać stopniowo do drużyny, ty byś go odrazu geniuszu na 90 minut z Atletico pewnie wpuścił
0
Komentarz usunięty
0
@messi33 Casillasa najbardziej lubię, a najgorszym łachem był Pepe
2
@ViscaElBarca98 Śmieszne? Trzeba być niezłą odkleją żeby kogoś to śmieszyło, zdrówka dla kici
0
@Criss18Barca Pedigree? Top. Ale w puszcze, bardziej się opłaca niż w saszetkach. Nie wiem czy to wyższa półka, ale pies to żarł ponad 15 lat
1
@AlvaroHanso Ale bym se zobaczył taką piętkę Suareza z Mallorcą
1
@HighestInTheRoom @Gaz Jeśli to nie żart zabieram mojego cennego herba tłumacz się
1
@HighestInTheRoom Lol głupi żart nie spinajcie legioniści xD
1
@mateusz33 Topka seriali, zdecydowanie warto
13
@MesQueUnClub96