3

@AmigoBlancos I tak jesteś ramblowym pucybutem. (Zasłyszane popijając kawę w madryckim lokalu)

3

@Pinek5 Przeczytaj parę razy, może twoje zwoje kiedyś połączą kropki i dojdą do sedna

2

@Mvk1337 Te madryciak czemu nie wejdziesz do siebie na stronę, przepełniona kawiarnia? :/

1

@GdefnyMU Od 4 sezonu zmiana wiedźmina

2

@Pinek5 Jesteś jak Neo, tylko zamiast pocisków unikasz sarkazm

2

@AFA90 Ale zajebiste właściwości ma ponoć imbir, warto chociaż trochę dać

4

@AFA90 Czyli typowa zimowa herbatka, dodałbym imbir jeszcze ^^

3

@AmigoBlancos Gracie bez bramkarza i napastnika na drużynę która wam zrobiła psikusa w dwóch ostatnich starciach, toż to skład na -11

5

@okiemtypera_lucaxx95 Tak naprawdę to my użyliśmy kontrsarkazmu w naszych odpowiedziach

2

@Rust_Cohle Mym sensejem był niejaki @BarcaInfo

0

@Rust_Cohle Dwie sekundy Kohlu, na następnych zawodach masz wpierdziel

6

@okiemtypera_lucaxx95 To może jej zwróciłbyś uwagę, a nie Nam :P

23

@agaFCB No trza przyznać że jest kreatywny, mało kto by takie bzdury wymyślił

2

@Kinginiesta Mówisz że ugrałeś niejednego seta swoją rakietą

2

@Mow_mi_Douglas No jakoś każda inna nie umiała tylko Anka więc Twoja teoria obalona

3

@Kinginiesta To znaczy że kumplujesz się z kacapami onuco

6

@Kinginiesta A skąd wiesz jak Ona traktuje resztę świata?

3

@Sulimo Maamo Fineasz i Ferb znowu hałasują

3

@chavez Siadanie do jedynki to rzecz przydatna, szansa na obszczanie podłogi drastycznie się zmniejsza tylko trza uważać żeby knagi nie zamoczyć

0

Warunek postawił Messiemu Barcelonę

4

@partymaker Tumoku gościu w wieku 15 lat trenuje z pierwszym zespołem i jeździ na mecze po to żeby go wprowadzać stopniowo do drużyny, ty byś go odrazu geniuszu na 90 minut z Atletico pewnie wpuścił

0

Komentarz usunięty

0

@messi33 Casillasa najbardziej lubię, a najgorszym łachem był Pepe

2

@ViscaElBarca98 Śmieszne? Trzeba być niezłą odkleją żeby kogoś to śmieszyło, zdrówka dla kici

0

@Criss18Barca Pedigree? Top. Ale w puszcze, bardziej się opłaca niż w saszetkach. Nie wiem czy to wyższa półka, ale pies to żarł ponad 15 lat

1

@AlvaroHanso Ale bym se zobaczył taką piętkę Suareza z Mallorcą

1

@HighestInTheRoom @Gaz Jeśli to nie żart zabieram mojego cennego herba tłumacz się

1

@HighestInTheRoom Lol głupi żart nie spinajcie legioniści xD

1

@mateusz33 Topka seriali, zdecydowanie warto

13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?