Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@fc20barca Sprytnie przemyciłeś wizytówkę, prawie nie zauważyłem
6
@Vernon_Roche Ja na jego miejscu na chacie bym se zrobił jakieś podziemne przejście do anonimowego budynku w sąsiedztwie, wychodził z niego w realistycznej masce na mordzie i se odpierdzielał na co mam ochotę nie martwiąc się że mnie paparazzi namierzy
0
@Encore No obiektywnie tak jest i ranking to potwierdza, co nie oznacza że hiszpańska jest słaba xD Słaba to może być francuska co najwyżej
0
@Encore No spoko że po samych finałach oceniasz ligę, wrzuciłem ćwierćfinał żeby Ci pokazać że było tam więcej zespołów z Hiszpanii niż twojej Anglii, a mimo to nikt nie uważał Anglii za słabą. To nie jest tak że tylko Real nabija punkty w rankingu, masz trochę mylne pojęcie o tym jak się mierzy siłę ligi
1
@Encore To ciekawe bo w 2019 Barca grała w półfinale, w 2020 w ćwierćfinale grała Barca i Atletico podczas gdy z Anglii dostało się tylko City, w poprzednim sezonie w półfinale grali Villarreal i Real, nie zakrzywiaj rzeczywistości chłopie xD
0
@Encore Oprócz Barcy i Realu masz Sevillę która od lat radzi sobie bardzo dobrze w LE, Atletico które stale gościło w fazie pucharowej LM czy wygrywało LE też powoli wraca do formy, za nimi Villarreal czy Valencia też sobie dobrze radziły na arenie międzynarodowej. To oczywiste że Premier League siedzi na tronie i ma więcej atrakcyjniejszych drużyn, ale nie nie doceniasz La ligi mimo iż przechodzi obecnie lekki kryzys
3
@Zoker A ktoś powiedział że La Liga jest lepsza? :P Daleko hiszpańskiej do swojej dawnej świetności, ale mówienie że jest słaba to głupota
64
@Encore Tak słabiutki poziom ligi że 13 Sevilla gwałci potężne United, Real niszczy spompowane pieniążkami Chelsea, no słaba ta liga hiszpańska :/
3
@!34RC3!_0N4 Dejcie Tuchela, on nam zapewni wyniki w Ełuropje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@reloaded Tak jak de Jong od samego startu, zajebiście
1
@Foro Na drugim krańcu świata polskiego mieszkam, ale jak kiedyś będę nad morzem to się upomnę
3
@Essos Chłop chłopowi grzebał w rowie, ja jak coś tylko stałem i patrzyłem
1
@Foro Nie wprowadzaj w błąd bo gramy na wyjeździe
0
@KlonaZepan Trzeba mu przepisać klonazepan
1
@Transu96 Dualsense byś se kupił dla jedynej słusznej konsoli to by ci nic nie wypadało, a nie jakieś Xgjuwno
11
@Trojanek23 Dostał mocne podanie od Lewego i nie tak łatwo było to trafić. Już Gavi bardziej zepsuł swoją "100" imo. O Roberciku i jego okazji mówić nie zamierzam, bo słów na to się nie da znaleźć
11
@katalonczyk987 Ania, pieróg, Chorizo, wystarczą Ci te 3 słowa żeby rozwiązać zagadkę
0
@wasacz Dawać Rybę trza jej końcu podciąć skrzela
14
@pioz123 No zniszczył mi psychę chłop, jak go bronię tak rozjebał dzisiaj system
0
@kuz Albo 4:4 bo Atleti też miało sporo fajnych szans
0
Rafa kozak dzisiaj, szkoda że tego podania od Lewego nie wbił
0
Robert ma taśmy na Xaviego
1
Nie dziwię się że Anka woli Chorizo
4
Kurwa co te placki mają z tym dobijaniem
2
Busiemu sztanga wyskoczyła
2
@AlexDark00 To więcej niż Tobie wartościowych komentarzy
1
@wasacz Nie mogę oglądać niestety, ale zajebiście że grubas dostaje w trąbe
0
@daniel32778 Chyba że tak, to tymbardziej
0
@Deraxium Pierwszy zawodnik za moich czasów który doznał poważnej kontuzji, no może Wasilewski jeszcze, ale nie oglądałem ekstraklasy
0
@okiemtypera_lucaxx95 Atrakcyjniejsza jako olej opałowy chyba, weź tego tucznika ulanego do Iguni nie porównuj