Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Oczywiście że superki, a nie jakieś fanmejdy czytać
0
@Colon Musi
1
@wasacz W ragnaroka dopiero będę grał, teraz gram jeszcze jako Abby w Seattle xD
1
@wasacz To jest spoko moim zdaniem właśnie, uczysz się na błędach jak odjebać jakiegoś bossa, w wiedźminie pamiętam mi się podobała walka z Detlaffem którego ciężko było ubić, człowiek się uwkurwiał ale satysfakcja na koniec fajna :D
4
@Zoker Panie, jak placki to tylko z gulaszem, posypane startym serem i śmietaną z natką pietruhy do tego. Może być jeszcze z sosem pieczarkowym, ale ani mi się waż kurła z cukrem jeść
0
@wasacz Lubię uniki robić, rzadko w grach paruję, przeważnie tylko kiedy trzeba. Nawet w God of War wolałem zginąć niż używać tarczy xd
3
@MesQueUnClub96 Ale chinśkie bajeczki to ty szanuj erlingofobie !!
6
@MesQueUnClub96 No nie wiem chyba wedżita bo przynajmniej o Dragonbolu byśmy se pogadali, a z Tobą to co można robić, uciekać przed na*ebanym Kohlem, nudne to
17
@vadner Adama Lewandore? O ja cię pier**le
0
@VegetaPolska A gdzie pracujesz, jako kucharz?
1
@MesQueUnClub_87 To mówisz żeby pominąć te Darki? Tam jakiś remaster też był jedynki widziałem
0
@Jakchcesz Aa czyli nie ma fabuły jakiejś specjalnej tylko napierdzielanie bossów
0
@Transu96 Chętnie ale złomka już nie ma i nima na czym ogrywać, czekam aż te rimejki zrobią na konsole :/
0
@Jakchcesz To można se tak zacząć od trójki? Nie straci się na fabule czy coś?
2
@DonCarletto Rozpierdziele każdego bossa panie kolego, czy to w tydzień czy w godzinę, ale dziad będzie leżał i kwiczał
1
Te Dark Soulsy to warto grać? Nie przeterminowane to będzie? Czy może jakieś Eldenringi czy inne Sekiro polecacie
6
@NeKenI Nie dość że ruchają się na mojej mordzie to jeszcze srają wybuchając, fajnie ale kto to będzie sprzątał, ja na pewno nie to nie moje dzieci
9
@NeKenI Demodex, kurła to brzmi jak jakiś lek na sraczkę
3
@Pewex To jak pytać Messi czy Griezmann
1
@GdefnyMU Możemy być dumni że mamy takiego rywala, a nie jakichś paździerzy z premier lig
0
@Tasde Boli Cię Polak rodak któremu się powodzi w lidze mistrzów i tyle
1
Kficza się skończyła
1
Kante kurła placku
0
@Benz Ale z tym terrorystą siadło xD
0
@arasz1819 Z takim mięskiem bym nie chciał zupy :/
0
@arasz1819 Zależy czy z mięskiem czy z kulkami mocy
0
@AdiKingu96 Ale Antonella Ci nie ugotuje rosołku
1
@Conradxc Może jakbm miał znów 13 lat to bym każdy z tych punktów uczynił, ale oglądne se tak czy inaczej madryciaków
1
Nie wiem czy oglądać dalej 9ine czy madryciaków
1
@takisobiektos Aa bo oglądałem tylko tego mecza z Heroiciem, muszę ogarnąć lepiej te drabinki jak działają xD