0

@Transu96 Oczywiście że superki, a nie jakieś fanmejdy czytać

0

@Colon Musi

1

@wasacz W ragnaroka dopiero będę grał, teraz gram jeszcze jako Abby w Seattle xD

1

@wasacz To jest spoko moim zdaniem właśnie, uczysz się na błędach jak odjebać jakiegoś bossa, w wiedźminie pamiętam mi się podobała walka z Detlaffem którego ciężko było ubić, człowiek się uwkurwiał ale satysfakcja na koniec fajna :D

4

@Zoker Panie, jak placki to tylko z gulaszem, posypane startym serem i śmietaną z natką pietruhy do tego. Może być jeszcze z sosem pieczarkowym, ale ani mi się waż kurła z cukrem jeść

0

@wasacz Lubię uniki robić, rzadko w grach paruję, przeważnie tylko kiedy trzeba. Nawet w God of War wolałem zginąć niż używać tarczy xd

3

@MesQueUnClub96 Ale chinśkie bajeczki to ty szanuj erlingofobie !!

6

@MesQueUnClub96 No nie wiem chyba wedżita bo przynajmniej o Dragonbolu byśmy se pogadali, a z Tobą to co można robić, uciekać przed na*ebanym Kohlem, nudne to

17

@vadner Adama Lewandore? O ja cię pier**le

0

@VegetaPolska A gdzie pracujesz, jako kucharz?

1

@MesQueUnClub_87 To mówisz żeby pominąć te Darki? Tam jakiś remaster też był jedynki widziałem

0

@Jakchcesz Aa czyli nie ma fabuły jakiejś specjalnej tylko napierdzielanie bossów

0

@Transu96 Chętnie ale złomka już nie ma i nima na czym ogrywać, czekam aż te rimejki zrobią na konsole :/

0

@Jakchcesz To można se tak zacząć od trójki? Nie straci się na fabule czy coś?

2

@DonCarletto Rozpierdziele każdego bossa panie kolego, czy to w tydzień czy w godzinę, ale dziad będzie leżał i kwiczał

1

Te Dark Soulsy to warto grać? Nie przeterminowane to będzie? Czy może jakieś Eldenringi czy inne Sekiro polecacie

6

@NeKenI Nie dość że ruchają się na mojej mordzie to jeszcze srają wybuchając, fajnie ale kto to będzie sprzątał, ja na pewno nie to nie moje dzieci

9

@NeKenI Demodex, kurła to brzmi jak jakiś lek na sraczkę

3

@Pewex To jak pytać Messi czy Griezmann

1

@GdefnyMU Możemy być dumni że mamy takiego rywala, a nie jakichś paździerzy z premier lig

0

@Tasde Boli Cię Polak rodak któremu się powodzi w lidze mistrzów i tyle

1

Kficza się skończyła

1

Kante kurła placku

0

@Benz Ale z tym terrorystą siadło xD

0

@arasz1819 Z takim mięskiem bym nie chciał zupy :/

0

@arasz1819 Zależy czy z mięskiem czy z kulkami mocy

0

@AdiKingu96 Ale Antonella Ci nie ugotuje rosołku

1

@Conradxc Może jakbm miał znów 13 lat to bym każdy z tych punktów uczynił, ale oglądne se tak czy inaczej madryciaków

1

Nie wiem czy oglądać dalej 9ine czy madryciaków

1

@takisobiektos Aa bo oglądałem tylko tego mecza z Heroiciem, muszę ogarnąć lepiej te drabinki jak działają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?