Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@supraomnes1 Spermiarze łączmy się, Jenna TOP
0
@BorzyKrzys Za niewinność
1
@okiemtypera_lucaxx95 Bo idioci myślą że jak masz serię paru przegranych to odrazu c*ujowy typer, abstrahując już od faktu że nawet jak jesteś zajebistym typerem to i tak większość powodzenia zależy od szczęścia, bo to tylko sport. Żeby mieć pewny zysk trzeba by mieć info o ustawianych meczach
0
@MrPGG Niech zgadnę Ferguson, Guardiola, Klopp, Ancelotti, Mourinho, a dobra poddaję się
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie przejmuj się paziami wstawiaj typy bo nie raz ciekawe znajdujesz bety
0
@clyde Generalnie klimacik na topowym poziomie, mam nadzieję że Uncharted na tym samym poziomie stoi, w końcu jedno studio
2
@bartoszplucinski Przez 2 i pół roku robiłeś to buritto? Skomplikowana rzecz
1
@FcPortoFan1999 Jedynym trofeum jakie miał na wyciągnięcie to walizka z hajsem
2
@wasacz To chociaż okna umyj dla Jezuska bezbożniku
0
@Rust_Cohle
-La rambla
- Stary Lucka
-Xavi
-
-
Nagelsmann
-
- Tuszel
Oto moja prawda futbolu
0
@Rust_Cohle Ten wąs nie jednym kohelem trząsł
8
@cris2706 Taki mały tip, jak ktoś nie lubi spuszczania się na każdym kroku nad Argentyną po meczach towarzyskich albo nad Dibu nie musi być wcale hejterem
1
@Kinginiesta Bynajmniej nie oliwki brazil
1
@pioz123 A tak poważnie to wy*ebałbym tylko oliwki i można szamać, bazylii do tego świeżej trochę zamiast rukoli
2
@pioz123 Co ty krowa jesteś trawę jesz?
2
@Sysia11 Jest cień szansy że to przeczyta, ale ciężko żeby zrozumiał, spróbuj po hiszpańsku
2
@GdefnyMU Co prawda w między czasie dostaliśmy kozackiego RDRa, ale Rockstary trochę niesmak zostawili tymi remasterami trylogii GTA, naciągacze zafajdane ledwo co grafikę odświeżyli, a nawet bugów im się nie chciało wyeliminować starych, ba, jeszcze nowe dołożyli xD Nie muszą się spieszyć z tym GTA 6 grunt żeby było dopracowane
1
@kamil9040 Zwykły Ukrainiec co po socjal do Czelsi poszedł
0
@Dalhi Zemsta za stratę najbliższej osoby to przecież taka dziwna motywacja szok. Spirala przemocy w świecie przepełnionym zabijaniem też szok
1
@Herato Z czego 19 nieudanych
0
@clyde A ja dałem pierwszą, właśnie ogrywam i póki co się nie zawodzę, a grafikę też od*ebali konkretną trza przyznać :D
5
@Rust_Cohle Nie dość że kradnie samochody to rasista
3
@Janas11224 Cień na regale nie zgadza się cieniem, który udostępniłeś na innym zdjęciu. Wniosek? Abel jest najlepszym poetą jakiego wypuściła matka Polska
0
@TheNekro94 olać to
0
@RoberDzik Jedna patologia jedzie wyjaśniać drugą, ciekaw jestem jaki to efekt przyniesie. Spoiler: żaden, ewentualnie pogorszy sprawę
0
@Volk Mimo iż uważam że w końcu City to bierze tak kurs na Real to piękny value bet
0
@koksik2700
0
@matino oficjalnej
0
Komentarz usunięty
17
Ci którzy mówią że Benzema jest lepszym napastnikiem od Lewego mają rację. Szkoda tylko że to napastowanie dotyczy 15 letnich dziewczyn