Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 A ile piłkarzy by się przewijało co okienko hoho
3
Jak od ściany się odbiło xD
5
Dziewczynka idealnie podsumowała xDDD
3
Nie no Roberto co dał placka teraz
0
@ProMILs Od czegoś są zmiany w trakcie meczu, lepiej sobie zapewnić wynik, a dopiero później wpuścić młodych
4
@ProMILs Gramy o mistrzostwo ligi hiszpańskiej
0
@icon3520 To idź zagraj za niego lamenciarzu
1
@tbas Robiłem sondaż na rambli to ponad 40% na Konfe głosuje, reszta KO i mniejszość na PiS, więc nie tutaj pytaj :P
0
@VegetaPolska Ja nie uważam za trolla, ale sam dajesz ludziom pożywkę żeby se żarty robili albo myśleli że jesteś trollem, nikt normalny się ze swoich relacji z kobitami nie spowiada całemu forum przez tyle czasu i prosi o rady randomowych gości, którzy nawet nie znają tych dziewczyn :D. Sam musisz poznać swoją kobitę i albo się na niej przejedziesz albo będzie Twoją wybranką, życie
2
@verdant Możliwe, ale dziwnie jest być bardzo wysokim mając 181,5 ledwie
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
@bartas97 Chyba jakiś karzeł tą tabelę robił xD
1
Komentarz usunięty
13
@wasacz Gogo takie nie jest
2
@Kapitan hawk Pewnie są to podszywki prawdziwych orbitków
6
@Oskarenks Ej Mati możesz ściągać tylko pozmieniaj trochę żeby facetka się nie kapła
0
@Rust_Cohle Nie znam pana, idź pan do siebie na górę
8
@Kapitan hawk Świetnie opisałeś swój post :P
5
@Rust_Cohle Jeszcze
#KohelPodszywka warto dodać
1
@partymaker W tej minucie jeszcze nie było
1
@arasz1819 element go tam pasem przetrzepał na odsiadce i dlatego piecze
0
@Rust_Cohle No Villarreal z madryciakami rzeczywiście słaby mecz xD Nie znasz się Kohel
1
@pt9 Pewnie że Zuzia, a nie jakieś araby
6
@Rysiu Ja piszę jakieś ponad 20 komentarzy dziennie z czego może max 1 jest mądry, reszta to śmieszki i obrażanie winisjusza, pasuje se znaleźć jakieś hobby
3
I tak oto Federico w ciągu 15 minut z dzbana zamienia się w bohatera broniącego honoru syna który może to czytać
0
@bebeto77 Jest się podniecać tym iż liga jest rozstrzygnięta
15
@Roobo Pytanie nie czy on da radę tylko czy jego koledzy dadzą radę
1
@norbi77 Ile razy już mu to pisałem i podejrzewam że nie tylko ja. Głupie jest to rozwiązanie na ten moment