2

Brawo Magdalena

0

@Survier Ups umknęło mi że nasz treneiro były też odpadł :/

0

Valverde ufam Tobie

4

I cyk kolano do operacji

1

Chłop co z kieszeni wyskoczył

9

A więc Walter żyje i opierdziela domy na Podhalu
https://zapodaj.net/0ae47ccf1f5ae.jpg.html
@TheNekro94

4

@Anonymus0608 Myślę że Messi lepiej wie co powinien, a czego nie powinien drogi anonie

1

@TheNekro94 Imo im dalej tym lepiej, więc jak Cię jeszcze nie wciągło to być może nic straconego, trzeci sezon chyba najlepszy, ale już też pozapominałem sporo

2

@kolomen2 Pajacowanie niepotrzebne niektórzy robią, chłop biegnie i skacze kopiując Ronaldo i se zrywa więzadła czy coś, bo kaleka wylądować w euforii zapomina xD

1

@TheNekro94
Upadek Królestwa stoi moim zdaniem na takim samym poziomie, oglądaj dalej bo warto, będą intrygi, będzie akcja, będzie brutalność czyli wszystko co tygryski lubią najbardziej.

2

@FcBarcelonaFanMSN
Przegląd pola. Ciąg na bramkę. Wspaniale ułożona stopa. Techniczny. Młody. Tomeczku (chwyta Smokowskiego za ramię), jak on dzisiaj nie stzeli to nie nazywam się Mateusz Borek.

1

@Medium Mój stary żłopie tylko Tyskacze od ponad 15 lat, raz mu dałem spróbować czeskiego browara to przez tydzień pił, ale nawyk Tyskiego mu wrócił

2

@Medium Szanuję kolegę za Žateckiego svetlego leżaka, moje ulubione ^^

0

@Gracek10 Nie brałbym dosłownie wszystkiego co się mówi u Wojewódzkiego, który napędza żeby się pośmiać i pożartować

1

@Kidd Bardziej Calma Messi, ale nie ma też co fajerwerek jeszcze odpalać, ledwo się kwiecień zaczął

2

@require Dziękujemy Ci Aniu że masz takie piękne marzenia

1

@Lionel_Messi10 Normalnie też bym wolał, ale nasz kochany skrzydlowy będzie 2 i pół tygodnia bez gry, oby na treningach chociaż jakąś formę zrobił

1

@Lionel_Messi10 Ja bym wolał Ferrana w podstawie zobaczyć, a Rafę w drugiej połowie, ale Xaviego nie obchodzi co bym wolał

0

@4drian0 Ta, ale po prostu nie wiem w co pierwsze zagrać, coś co teoretycznie więcej frajdy sprawi przeciętnej osobie

1

@Peciak Mam tylko podłogę i drążek liczy się?

1

0

Co polecacie zagrać Cyberpunk czy The last of Us part 1?

2

@Kgorecki2500 Barszcz ukraiński se kiedyś spróbuj z żeberkami, poezja

4

@FcPortoFan1999 A nie czasem specjalnej operacji wyzwolenia czy coś takiego?

12

@Explode I zabawa w kółeczko się zamyka

0

@mkord Sędzia klepie młotem mając ostatnie słowo, wcześniej prokurator daje propozycje wyroku czy jakoś to tam było już nie pamiętam

22

@wasacz A potem somsiad żonę

3

@Kitek1640 Też najpierw chciałem tak napisać, ciekawe czy by uznał

3

@VegetaPolska Widzisz Wedżita? Kakarotto znowu był pierwszy

3

@Sau_Ron Goat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?