Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brawo Magdalena
0
@Survier Ups umknęło mi że nasz treneiro były też odpadł :/
0
Valverde ufam Tobie
4
I cyk kolano do operacji
1
Chłop co z kieszeni wyskoczył
9
A więc Walter żyje i opierdziela domy na Podhalu
https://zapodaj.net/0ae47ccf1f5ae.jpg.html
@TheNekro94
4
@Anonymus0608 Myślę że Messi lepiej wie co powinien, a czego nie powinien drogi anonie
1
@TheNekro94 Imo im dalej tym lepiej, więc jak Cię jeszcze nie wciągło to być może nic straconego, trzeci sezon chyba najlepszy, ale już też pozapominałem sporo
2
@kolomen2 Pajacowanie niepotrzebne niektórzy robią, chłop biegnie i skacze kopiując Ronaldo i se zrywa więzadła czy coś, bo kaleka wylądować w euforii zapomina xD
1
@TheNekro94
Upadek Królestwa stoi moim zdaniem na takim samym poziomie, oglądaj dalej bo warto, będą intrygi, będzie akcja, będzie brutalność czyli wszystko co tygryski lubią najbardziej.
2
@FcBarcelonaFanMSN
Przegląd pola. Ciąg na bramkę. Wspaniale ułożona stopa. Techniczny. Młody. Tomeczku (chwyta Smokowskiego za ramię), jak on dzisiaj nie stzeli to nie nazywam się Mateusz Borek.
1
@Medium Mój stary żłopie tylko Tyskacze od ponad 15 lat, raz mu dałem spróbować czeskiego browara to przez tydzień pił, ale nawyk Tyskiego mu wrócił
2
@Medium Szanuję kolegę za Žateckiego svetlego leżaka, moje ulubione ^^
0
@Gracek10 Nie brałbym dosłownie wszystkiego co się mówi u Wojewódzkiego, który napędza żeby się pośmiać i pożartować
1
@Kidd Bardziej Calma Messi, ale nie ma też co fajerwerek jeszcze odpalać, ledwo się kwiecień zaczął
2
@require Dziękujemy Ci Aniu że masz takie piękne marzenia
1
@Lionel_Messi10 Normalnie też bym wolał, ale nasz kochany skrzydlowy będzie 2 i pół tygodnia bez gry, oby na treningach chociaż jakąś formę zrobił
1
@Lionel_Messi10 Ja bym wolał Ferrana w podstawie zobaczyć, a Rafę w drugiej połowie, ale Xaviego nie obchodzi co bym wolał
0
@4drian0 Ta, ale po prostu nie wiem w co pierwsze zagrać, coś co teoretycznie więcej frajdy sprawi przeciętnej osobie
1
@Peciak Mam tylko podłogę i drążek liczy się?
1
@AssisMoreira PS5
0
Co polecacie zagrać Cyberpunk czy The last of Us part 1?
2
@Kgorecki2500 Barszcz ukraiński se kiedyś spróbuj z żeberkami, poezja
4
@FcPortoFan1999 A nie czasem specjalnej operacji wyzwolenia czy coś takiego?
12
@Explode I zabawa w kółeczko się zamyka
0
@mkord Sędzia klepie młotem mając ostatnie słowo, wcześniej prokurator daje propozycje wyroku czy jakoś to tam było już nie pamiętam
22
@wasacz A potem somsiad żonę
3
@Kitek1640 Też najpierw chciałem tak napisać, ciekawe czy by uznał
3
@VegetaPolska Widzisz Wedżita? Kakarotto znowu był pierwszy
3
@Sau_Ron Goat