4

@MesQueUnClub96 Raz na Kukiza głosowałem, później na Konfe, za każdym razem chciałem coś w opozycji do Popisu, ale tym razem pójdę za tłumem

8

Nie ma na kogo zagłosować w sumie to pierdzielne se chyba na Tuska dla odmiany tym razem co by PIS wygrał jak najmniejszą przewagą, @ChessInfo Od dziś jesteśmy koledzy, naucz mnie jak wielbić rudego

1

@wasacz Brak mentalu i siedzi w top 10 cały czas, to Ci tenisiści w ogóle mentalu nie mają w takim razie

1

@Faro Dlatego do wośpowych puszek też nie wrzucam. Miałem koleżankę w szkole kiedyś co zbierała jako wolontariuszka, a później pencetą wyjmowała hajsik i cyk parę stów na sukienkę

1

@Faro Jo ino przelewik na WOŚPa co roku kulturalnie

1

@PatrychoO
California dreamin, on such a winter's day

0

Generalnie mam do nadrobienia sporo filmów, między innymi pana Tarantino, którego oglądałem tylko Bękarty Wojny. Co byście polecili na pierwszy ogień z jego stajni? Dżango? Palp Fikszyn?

0

@VegetaPolska Dobrze że twój mental ma się jeszcze dobrze

1

@Donnie_Darko Nie widziałem takich komentarzy, więc to chyba jakaś mniejszość co z Choroszczy spier*oliła

1

@Nazio87 Jeszcze drugi mecz xD

3

@D10SLEO A ja tak jak go nie lubię tak jest żenujący jeszcze bardziej

6

@MarioVeB! Dałeś mu wyjątkowo dużą literę tylko dlatego że się zdanie zaczęło?

10

No cóż, na razie wygląda to tak
https://zapodaj.net/851eba1c2f9ae.jpg.html

7

Kurde wziąłbyk se Žateckiego z lodówki, ale nie wiem czy wypada w takich okolicznościach

0

To było ładne, oby więcej takik

0

Spokojnie Liverpool też wpakował szybko dwie bramy, zaraz wdupimy im 5

1

@Kozinho. Mistrzem świata

2

@Walker Jomaha

1

@Danny Gaucho Wiem, ale po takiej serii i tak będzie imba na cały kraj

2

@PatrychoO Ale będzie imba jak wygrają kiedyś jakiś oficjalny mecz

1

@Encore Ale dlaczego oni gwałcą jakieś statuetki, żony im nie starczają?

4

@Sysia11 Ale mistrz świata i chłopak już po polsku napisała, czyli jednak te szare smutne Polaczki nie takie złe

5

@GeneralXavi A Way Out polecam. Popularne też jest It takes two, ale nie grałem

2

@Nano22 inadamaas inadamaas ala madriiiiiiid

1

Komentarz usunięty

16

@PatrychoO Panie spamujesz tą Argentyna już dwudziesty post bo wygrali z Panamą przy kursie 1.01 w meczu towarzyskim, zluzuj że trochu xD

0

@Nazio87 To może za kolejne 20 lat auto se sprawisz

1

@tristan87 No a gdzie druga część, co rudy powiedzioł, dejcie następny odcinek

0

@msmsms U mnie leży parę lat i normalnie się spija

1

@prokofiew Kompleks Portugalczyka robi swoje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?