Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Raz na Kukiza głosowałem, później na Konfe, za każdym razem chciałem coś w opozycji do Popisu, ale tym razem pójdę za tłumem
8
Nie ma na kogo zagłosować w sumie to pierdzielne se chyba na Tuska dla odmiany tym razem co by PIS wygrał jak najmniejszą przewagą, @ChessInfo Od dziś jesteśmy koledzy, naucz mnie jak wielbić rudego
1
@wasacz Brak mentalu i siedzi w top 10 cały czas, to Ci tenisiści w ogóle mentalu nie mają w takim razie
1
@Faro Dlatego do wośpowych puszek też nie wrzucam. Miałem koleżankę w szkole kiedyś co zbierała jako wolontariuszka, a później pencetą wyjmowała hajsik i cyk parę stów na sukienkę
1
@Faro Jo ino przelewik na WOŚPa co roku kulturalnie
1
@PatrychoO
California dreamin, on such a winter's day
0
Generalnie mam do nadrobienia sporo filmów, między innymi pana Tarantino, którego oglądałem tylko Bękarty Wojny. Co byście polecili na pierwszy ogień z jego stajni? Dżango? Palp Fikszyn?
0
@VegetaPolska Dobrze że twój mental ma się jeszcze dobrze
1
@Donnie_Darko Nie widziałem takich komentarzy, więc to chyba jakaś mniejszość co z Choroszczy spier*oliła
1
@Nazio87 Jeszcze drugi mecz xD
3
@D10SLEO A ja tak jak go nie lubię tak jest żenujący jeszcze bardziej
6
@MarioVeB! Dałeś mu wyjątkowo dużą literę tylko dlatego że się zdanie zaczęło?
10
No cóż, na razie wygląda to tak
https://zapodaj.net/851eba1c2f9ae.jpg.html
7
Kurde wziąłbyk se Žateckiego z lodówki, ale nie wiem czy wypada w takich okolicznościach
0
To było ładne, oby więcej takik
0
Spokojnie Liverpool też wpakował szybko dwie bramy, zaraz wdupimy im 5
1
@Kozinho. Mistrzem świata
2
@Walker Jomaha
1
@Danny Gaucho Wiem, ale po takiej serii i tak będzie imba na cały kraj
2
@PatrychoO Ale będzie imba jak wygrają kiedyś jakiś oficjalny mecz
1
@Encore Ale dlaczego oni gwałcą jakieś statuetki, żony im nie starczają?
4
@Sysia11 Ale mistrz świata i chłopak już po polsku napisała, czyli jednak te szare smutne Polaczki nie takie złe
5
@GeneralXavi A Way Out polecam. Popularne też jest It takes two, ale nie grałem
2
@Nano22 inadamaas inadamaas ala madriiiiiiid
1
Komentarz usunięty
16
@PatrychoO Panie spamujesz tą Argentyna już dwudziesty post bo wygrali z Panamą przy kursie 1.01 w meczu towarzyskim, zluzuj że trochu xD
0
@Nazio87 To może za kolejne 20 lat auto se sprawisz
1
@tristan87 No a gdzie druga część, co rudy powiedzioł, dejcie następny odcinek
0
@msmsms U mnie leży parę lat i normalnie się spija
1
@prokofiew Kompleks Portugalczyka robi swoje