Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PsychoFanBlaugrana2 Ta poprawiają humor, z początku to było śmieszne teraz raka oczu dostać można
0
@Krzysztof1987 I sam grałbyś ze starym w ataku sprytne
0
@AlexDark00 Obecnie to chyba tylko za kosmiczne kwoty czyli powyżej 100, chłop jest nam potrzebny w obliczu szklanego Dembusa
7
@Kessie Szef powinien Ci dziś dać wolne za tego gola, ale znając życie będziesz musiał tyrać bo @Bocheno1 zachlany
1
Komentarz usunięty
10
@Emhyr I nasze ziomki z rambli nawet się do tego przyczyniły
0
@TridenteMSN Jak się chwilę poczeka to jest cień szansy się dostać xD
3
Notatnik xD
https://zapodaj.net/c6d33caea37f2.jpg.html
1
@Bocheno1 Młody się zejsrał w majty
0
@Michalekek Prawda, chociaż piętka mu wyszła top
0
Madrycioki w ryyyyyyyyyk !!!!!
1
No Lewus ta piętka była piękna
0
@MesQueUnClub96 Czyste fakty, sam bronie Lewusa zazwyczaj ale chłop parę razy strzeli w środek bramki i nic po za tym
3
Ferrana wpuść za Lewusa
4
Pedri i Dembele proszę wracajcie ratować ten tartak bo oczy krwawio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@KlonaZepan W pasjansa
0
Szis gat e smajl det it sims tu mi !!
2
@Rust_Cohle Ale chyba kurła samobójczego
0
Dobra panowie krótka piłka Canal+ czy Eleven, czy jeden c*uj
0
@Nazio87 To ja dla odmiany pierwszy klasyk od X czasu z browarem, Twoje zdrowie
0
@Borry Dostaniecie manitę winisjusze jedne
0
@FcPortoFan1999 Ponieważ kibicujesz portugalskiemu klubowi, a Cristiano będący legendą Realu jest portugalczykiem. Wszystko łączy się w pary i jesteś madryciakiem.
1
@adi7adi8 Ryba weź se jakiś inny turniej upatrz xD
1
@Janas11224 A psy co wolą pizgawice to już niby w porządku?
5
Komentarz usunięty
0
@Sawik_10 Prawda jest taka że nie znasz prawdy
2
@wpwelement Wpierdziel bany każdemu dopóki nie dadzą subskrypcji i będzie 10 tysi
1
@SteuerFreiMoney Jeszcze Snookera pilnuje
4
@QuaReL No i co z tego że ma krótszy staż, to może dajmy kapitana Dembele xD Dobry kapitan to silny charakter, skoro nawet sam Xavi go widzi jako lidera to nie mam nic przeciwko