Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Nie cała liga się wyrównała kolego tylko topka xD Między innymi właśnie przez spadek regularności u Igi
1
Elena co tam stresik presik? xD
1
@wasacz Jabeur była w formie, Sabcia na US Open całkiem nieźle grała, Iga była regularniejsza wtedy dużo bardziej, ale rzeczywiście liga się wyrównała teraz bardziej
2
To tylko pokazuje jak wielkim wyczynem była ta forma Igi sprzed roku, a przeciwniczki przecież nie grały jakoś słabo wtedy, Iga nie raz przechodziła podobne męczarnie i wychodziła z opresji
2
No i nie będzie Sanszajn Dabul, ewentualnie Sanszajn Singul xD
1
@Encore Ogólnie te kursy na przeciwniczki Igi to zazwyczaj niezłe value są :D
2
Widoczna przewaga, dwa razy więcej winnerów, lepszy serwis, Iguś ostatni dzwonek na pobudkę
0
@michal26 Jak przeskoczy poziom na którym obecnie się znajduje to ma szansę zagrażać Idze przez długi czas. Predyspozycje z pewnością ma, ale trzeba jeszcze je wykorzystać
0
@michal26 Co ciekawe Cori ma lepszy wynik rankingowo niż Iga w jej wieku, ciekaw jestem jak mocno rozwinie się ta zawodniczka :D
1
No Rybka lubi pływać i niestety topi naszą złotą rybkę, ale dopóki piłka w grze..
2
@Bartas7VeB Na tle całej ligi to wciąż jest masa, więcej mają tylko Madryciaki, co przy być może rekordowej ilości bramek jaką straciliśmy jest to wysoki wynik.
Co do oglądania meczów, robię to od pierwszej do ostatniej kolejki i na tej podstawie oceniam pracę Xaviego w przeciwieństwie do Ciebie który ogranicza się jedynie do ostatnich miernych spotkań, w których zabrakło nam głównych filarów odpowiedzialnych za tworzenie sytuacji bramkowych czyli Pedriego i Dembele. Nie brakowało w tym sezonie meczy w których dominowaliśmy z ciężkimi rywalami i zamienialiśmy przewagę na bramki. Ufam że z czasem wrócimy na właściwe tory, gdzie nie będziemy musieli bać się pojedynków z byle Almerią nawet mimo kontuzjowanych kilku graczy z once de gala, ale żeby stworzyć taki spójny monolit potrzeba czasu. Chłopie Xavi jest tu dopiero drugi sezon, w tamtym był zmuszony grać w ataku Abdem, Ferranem i Traore xD, zmieniła nam się niemalże cała linia ataku, nasz trzon pomocy stanowią młodziki i Busquets, z czego jeden lubi wypadać na długi czasem, przy naszej sytuacji finansowej też trzeba brać pod uwagę że nie będziemy mieli jakiejś super szerokiej ławki
2
@wasacz Ta Ryba nie powala jakoś specjalnie przecież, na AO lepsza forma była
1
@Wossi61FCB Zabawa fajna, również dzięki ^^
2
@wasacz Lipa bo teraz trochu wcześniej chodzę spać i chyba tylko 1 set się załapię, oby rano nie było zepsutego humoru xD
0
@Criss18Barca Gothic, Wiedźmin, GTA San Andreas i RDR2, choć znalazło by się jeszcze parę
4
@Bartas7VeB Taki brak pomysłu na grę że mamy 9 pkt przewagi w lidze, masę strzelonych i najmniej straconych goli, weź Ty się koleś przestań już kompromitować xD Wyniki w Europie przyjdą z czasem, przypomnę tylko że z Interem odpadliśmy mając kontuzjowaną niemalże całą obronę, a wtopić ledwo z United to nie wstyd
5
@Bartas7VeB Nie musi w każdym meczu istnieć chłop już ma swoje lata, a i tak został MVP Mundialu który wygrał. Mbappe za to zajebiście istniał xD Neymar też zaistniał, ale na urodzinach siorki w meczu z Bayernem
2
@NeKenI Grać nie będę grał, ale chętnie zobaczę jak Liwerpurzak dostaje wciry i się wyżywa na synie
4
@Bartas7VeB Najpierw do tej Ligi Mistrzów trzeba dojść, a od kiedy nie ma pana Karakana to coś nam z nią nie po drodze :P Kurła że też jeszcze są takie ślepozaury co będą kwestionować wartość dodatnią Messiego do drużyny
0
@TheNekro94 @Tasde Tu jest fajna teoria, ale fakt faktem JKR popełniła trochę dziurę
0
@Miracle_aligner Ja to se lubię zwyczajną Earl Grey perfumowaną z Liptona pierdzielnąć, do tego syrop malinowy i cytrynka ^^
9
@Rewolucja123 Maciej jest spoko, ale cierpi na niedowartościowanie ze strony La bambli, wielu atencjuszy już poległo, rambla nie bierze jeńców
1
@Wossi61FCB No lipę żeś z tą Barcą odstawił, ale i tak szacun za resztę typów bo cały czas lidera masz i jeszcze mi odjeżdżasz xD Jak City i Real nie wygrają LM to jeszcze masz szansę nawet jak pkt za Haalanda dostanę
2
@pt9 Jak mogłeś podnieś rękę na legendę Oldenburga
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Pawel13sz Szkło? Top
0
@Rust_Cohle xD Małymi kroczkami, kiedyś Vegeta nie był w stanie nawet pisać z randomową wybranką dłużej niż parę dni, a teraz nawet jest przytulas raz w miesiącu
0
@Rust_Cohle Doświadczenie to doświadczenie, po c*uj drążyć temat
1
@Rust_Cohle I dzięki temu mamy największe doświadczenie w pucharach
1
@Nazio87 Liwerpurz to co najwyżej w*ierdol taken quickly