0

@Sawik_10 Prawda jest taka że nie znasz prawdy

2

@wpwelement Wpierdziel bany każdemu dopóki nie dadzą subskrypcji i będzie 10 tysi

1

@SteuerFreiMoney Jeszcze Snookera pilnuje

4

@QuaReL No i co z tego że ma krótszy staż, to może dajmy kapitana Dembele xD Dobry kapitan to silny charakter, skoro nawet sam Xavi go widzi jako lidera to nie mam nic przeciwko

0

@Chucky Snooker czuje się pominięty

4

@Kitek1640 A poziom angielskiego całkiem dobry, różne powiedzonka znam np. z góry dzięki to będzie thank you from the mountain

0

@Kitek1640 On był kiedyś kibicem United, ale że Liverpurz wygrał LM to postanowił im kibicować

2

@VegetaPolska On taki nie jest, powołałby go

2

@Azi Ale miała również jak każda bajka też.. wady

2

@kuz Ewentualnie ma ból dupy że nie został powołany i lubi sobie wbić szpilkę, ale tego się nie dowiemy

1

@norbi77 O to jest chyba najbardziej wkurzające i trwa już sporo czasu. @wpwelement Przekaż tam komuś zażalenia nasze

2

@Pawlak1992 No to jeśli panujesz nad tym to nie przejmowałbym się szkodliwością takiego przedsięwzięcia. Niektórzy chleją codziennie i przez długie lata nic im nie jest, z czasem dopiero wychodzą problemy z wątrobą itd, z kolei raz w tygodniu to naprawdę nie grzech moim zdaniem

1

Czy wam też się w miarę często od jakiegoś czasu odpierdziela tak że jak odświeżacie Ramble to pojawia sie ona w nowym okienku?

4

@Pawlak1992 Zależy, jeśli potrafisz se odmówić bez większych problemów to nie. Jeśli zaś nie potrafisz toś alkoholik i pijak w jednym i ten jeden w tygodniu zamieni się w codziennie, amen

1

@cules100pro Dokładnie, lepiej na wynos se wziąć, a nie czekać uj wie ile i przynajmniej pewność że ciepłe jest

3

@VamosGirl To albo do 1500 albo fajny aparat

1

@adi7adi8 @wasacz Miami raczej ciężko będzie zwojować w obecnej dyspozycji przy tych paniach, ciekawe jak do ziemnych się wszystko wyklaruje

1

@adi7adi8 Można się spokojnie skupić na Xavinecie

1

@michal26 Właśnie wkurza mnie to że Iga tak rzadko te dropszoty robi, jeszcze w 2020 całkiem fajnie to wyglądało pod tym względem

1

Dobra Elena gnieć tam Sabaljenke, a nie jakieś Igi bez formy

1

A miał się człowiek wyspać hah

0

@tbas Nie cała liga się wyrównała kolego tylko topka xD Między innymi właśnie przez spadek regularności u Igi

1

Elena co tam stresik presik? xD

1

@wasacz Jabeur była w formie, Sabcia na US Open całkiem nieźle grała, Iga była regularniejsza wtedy dużo bardziej, ale rzeczywiście liga się wyrównała teraz bardziej

2

To tylko pokazuje jak wielkim wyczynem była ta forma Igi sprzed roku, a przeciwniczki przecież nie grały jakoś słabo wtedy, Iga nie raz przechodziła podobne męczarnie i wychodziła z opresji

2

No i nie będzie Sanszajn Dabul, ewentualnie Sanszajn Singul xD

1

@Encore Ogólnie te kursy na przeciwniczki Igi to zazwyczaj niezłe value są :D

2

Widoczna przewaga, dwa razy więcej winnerów, lepszy serwis, Iguś ostatni dzwonek na pobudkę

0

@michal26 Jak przeskoczy poziom na którym obecnie się znajduje to ma szansę zagrażać Idze przez długi czas. Predyspozycje z pewnością ma, ale trzeba jeszcze je wykorzystać

0

@michal26 Co ciekawe Cori ma lepszy wynik rankingowo niż Iga w jej wieku, ciekaw jestem jak mocno rozwinie się ta zawodniczka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?