Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sawik_10 Prawda jest taka że nie znasz prawdy
2
@wpwelement Wpierdziel bany każdemu dopóki nie dadzą subskrypcji i będzie 10 tysi
1
@SteuerFreiMoney Jeszcze Snookera pilnuje
4
@QuaReL No i co z tego że ma krótszy staż, to może dajmy kapitana Dembele xD Dobry kapitan to silny charakter, skoro nawet sam Xavi go widzi jako lidera to nie mam nic przeciwko
0
@Chucky Snooker czuje się pominięty
4
@Kitek1640 A poziom angielskiego całkiem dobry, różne powiedzonka znam np. z góry dzięki to będzie thank you from the mountain
0
@Kitek1640 On był kiedyś kibicem United, ale że Liverpurz wygrał LM to postanowił im kibicować
2
@VegetaPolska On taki nie jest, powołałby go
2
@Azi Ale miała również jak każda bajka też.. wady
2
@kuz Ewentualnie ma ból dupy że nie został powołany i lubi sobie wbić szpilkę, ale tego się nie dowiemy
1
@norbi77 O to jest chyba najbardziej wkurzające i trwa już sporo czasu. @wpwelement Przekaż tam komuś zażalenia nasze
2
@Pawlak1992 No to jeśli panujesz nad tym to nie przejmowałbym się szkodliwością takiego przedsięwzięcia. Niektórzy chleją codziennie i przez długie lata nic im nie jest, z czasem dopiero wychodzą problemy z wątrobą itd, z kolei raz w tygodniu to naprawdę nie grzech moim zdaniem
1
Czy wam też się w miarę często od jakiegoś czasu odpierdziela tak że jak odświeżacie Ramble to pojawia sie ona w nowym okienku?
4
@Pawlak1992 Zależy, jeśli potrafisz se odmówić bez większych problemów to nie. Jeśli zaś nie potrafisz toś alkoholik i pijak w jednym i ten jeden w tygodniu zamieni się w codziennie, amen
1
@cules100pro Dokładnie, lepiej na wynos se wziąć, a nie czekać uj wie ile i przynajmniej pewność że ciepłe jest
3
@VamosGirl To albo do 1500 albo fajny aparat
1
@adi7adi8 @wasacz Miami raczej ciężko będzie zwojować w obecnej dyspozycji przy tych paniach, ciekawe jak do ziemnych się wszystko wyklaruje
1
@adi7adi8 Można się spokojnie skupić na Xavinecie
1
@michal26 Właśnie wkurza mnie to że Iga tak rzadko te dropszoty robi, jeszcze w 2020 całkiem fajnie to wyglądało pod tym względem
1
Dobra Elena gnieć tam Sabaljenke, a nie jakieś Igi bez formy
1
A miał się człowiek wyspać hah
0
@tbas Nie cała liga się wyrównała kolego tylko topka xD Między innymi właśnie przez spadek regularności u Igi
1
Elena co tam stresik presik? xD
1
@wasacz Jabeur była w formie, Sabcia na US Open całkiem nieźle grała, Iga była regularniejsza wtedy dużo bardziej, ale rzeczywiście liga się wyrównała teraz bardziej
2
To tylko pokazuje jak wielkim wyczynem była ta forma Igi sprzed roku, a przeciwniczki przecież nie grały jakoś słabo wtedy, Iga nie raz przechodziła podobne męczarnie i wychodziła z opresji
2
No i nie będzie Sanszajn Dabul, ewentualnie Sanszajn Singul xD
1
@Encore Ogólnie te kursy na przeciwniczki Igi to zazwyczaj niezłe value są :D
2
Widoczna przewaga, dwa razy więcej winnerów, lepszy serwis, Iguś ostatni dzwonek na pobudkę
0
@michal26 Jak przeskoczy poziom na którym obecnie się znajduje to ma szansę zagrażać Idze przez długi czas. Predyspozycje z pewnością ma, ale trzeba jeszcze je wykorzystać
0
@michal26 Co ciekawe Cori ma lepszy wynik rankingowo niż Iga w jej wieku, ciekaw jestem jak mocno rozwinie się ta zawodniczka :D