- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1061 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1061 Culés
7
Rybakina jest wybitną tenisistką i bardzo ucierpiała na braku punktów za Wimbledon. To spowodowało, że nie grała w turnieju Finals. A to w konsekwencji - realnie -ok. 3k pkt mniej. Dzisiaj byłaby na 3 miejscu TUŻ za Sabalenką, która jak wiemy, nie grała w Wimbledonie.
Także realnie teraz liczą się max 4 zawodniczki i są to: Świątek, Sabalenka, Rybakina, Kreijcikova. Każda może wygrać z każdą. To jest absolutnie top na świecie obecnie.
Aspirują Pegula, Jabeur czy Gauff czy inna Garcia, ale to nie jest TEN poziom.
@adi7adi8 @Encore @mekston @barcelonaLM @wasacz
1
@michal26 Na teraz na pewno Saba jest wyżej niż pozostała trójka
1
@michal26 Taa jej ranking jest zanizony
0
@michal26 Co ciekawe Cori ma lepszy wynik rankingowo niż Iga w jej wieku, ciekaw jestem jak mocno rozwinie się ta zawodniczka :D
0
@adi7adi8 no nie powiedziałbym. Iga to wciąż Iga...Sabalenka jest w świetnej formie, ale mówię. Naprawdę każda z nich gra na podobnym poziomie. Nie będę też Kreijcikovej deprecjonował tutaj. Po prostu ma trochę mniej szczęścia.
Ogólnie uważam, że taka czwórka jest wyraźnie przed resztą. Myślę, że za pół roku będzie tak właśnie wyglądał TOP4 rankingu WTA Live
1
@Mario96w no ja myślę, że nie za wysoko. Ale trzymam kciuki, bo ma potencjał.
0
@michal26 Moja subiektywna ocena :P
0
@michal26 Jak przeskoczy poziom na którym obecnie się znajduje to ma szansę zagrażać Idze przez długi czas. Predyspozycje z pewnością ma, ale trzeba jeszcze je wykorzystać