0

@Kengo Poleruję ego? To nie ja się bryndzluję do własnej dyskusji sprzed miesiąca xD Znasz się na piłce.. Pewnie bardziej niż Alemany i ktokolwiek z klubu, szkoda że w swoich szeregach nie mają takiego geniusza

0

@Uukasz_93 Ciężko nie być nad ruskimi jak im punktów nie liczą xD

0

@Uukasz_93 Sevilla w LE jest jak Madryciaki w LM, nawet jak grają kupę to mogą powstrzymać United

3

Dobra kurła lecimy po puchar dawać już te Łesthamy i Wijarreale

0

@Kengo Woow trafiłeś z wróżbą wyjętą z tyłka no brawo normalnie pan Nostradamus. Ja jako jeden z niewielu wierzyłem do końca w de Jonga czy Dembele i się jakoś nie podniecam że dobrze grają :P

0

@Azi Też to zczaiłem, dodali im współczynnik po bramce zamiast nam

0

Rzadko oglądam polskie drużyny ale ten Lech to nawet coś tam umie

0

@Patrykl145 No bo to jest taka Liga Europy dla ubogich

2

@MarioVeB! Jerzy Kibel

8

@Deviler Ale Ty szanuj gówniarzu ojca Lucka bo dzięki niemu masz robotę

0

@Gracek10 Powinien być ban za śmiecenie takimi ploteczkami rodem z pudelka

1

@Tomek54321 Realowi Madryt bo fajny hymn majo

11

@Kessie Bochenek Cię wozi zgadłem?

1

@sidi12843 Alves, za jego zadziorność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Sau_Ron Walker odświeża co sekundę bamble, a do tego robot mu wyszukuje słówka, tak było nie zmyślam

0

@PatrykBarca Taa ale wtedy mieliśmy Pedriego, Dembusa i Lewego w formie, teraz musimy grać autobusem z Madryciakami i przegrywamy z Almerią xD Ciężko to widzę, ale nie takie mecze się wygrywało

2

@Isso89 Nie mnie pytaj bo nie widziałem dokładnie tego tweeta, spytaj @wpwelement'a

0

@wawrzyn1 Mój brat poprosił typa z Euro AGD żeby mu polecił jak najlepiej złożyć kompa, chłop zebrał wszystko do kupy, wycenił mu to na 9k, a brat zebrawszy informacje resztę samemu poszukał sobie tych części i 7 kafli za wszystko wyszło xD Nie pamiętam już dokładnie jakie części złożył, procek na pewno któryś z i5 Intela, karta graficzna GeForce, ale więcej Ci nie jestem w stanie powiedzieć

3

@Isso89 Jak wrzucasz wpis, który łamie regulamin to miej pretensje do siebie nie do całego świata xD

5

@konrad1661 Tuszel nie będzie debilem bo dostanie w c*uj hajsu za to pewnie

0

Wygrać z Valverde bez Pedriego? To już łatwiej z Madryciakami

1

@Sysia11 Też się staram rzadko, ale jak jest 9 nagetsów na kuponie to sobie nie odmówię :P

1

@Sysia11 Wątroba to tam uj, ale mnie to by mdliło jakbym miał cały czas to samo żarcie zapodawać

4

@Sulimo Chłop se mecze ogląda zamykając oczy, cwaniak.

2

@pluszek
- "Ale" powinno być po przecinku, a nie kropce.
- Przed "że" powinien być przecinek.
- "Twoja" powinno być z dużej litery.
- Na końcu zdania powinieneś dać kropkę.

Wydaje mi się że wypadłeś gorzej niż kolega, siadaj pała.

10

@Jakchcesz Dreptacz niech w końcu wraca do tej Argentyny czy Ameryki bo się skończył

0

@agaFCB Gorączka jest potrzebna żeby zwalczyć zarazę jaka Cię dopadła, jeśli nie jest to over 40 stopni to nie zbijaj

1

@Kapitan hawk Tak oraz tytuł Goat który przyznają Czupo Motingowi

1

@Pawel13sz Może sięgną po Jurgena Klopa

0

@Salchent Ale nie wygrali więc dalej się z Ciebie śmiejemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?