0

@Kengo Tak ogólnie nie licząc kontuzji to chyba się zgadza plus atak Dembele/Lewus/Ferran. Ewentualnie Busi w miejsce Ferrana grając 4 4 2

6

@analitykTaktyki Dycha to jedno, ale kurła ten kontrakt na 5 lat to tylko debil mógł zaoferować znając jego kolanowe problemy

0

@Coutinho007 No styl c*ujowy, ale trza być wyrozumiałym, przecie nie będziem tak grać wieczność ^^

2

@Coutinho007 Trza być upośledzony żeby się nie cieszyć w naszej sytuacji

8

@Firestone Słuchaj Franek, grasz coraz lepiej i z większą regularnością, w ramach nagrody damy Ci bon na ukrócenie pensji co Ty na to

0

@arasz1819 To już bym wolał ampfutbol oglądać niż zwyczajną Ekstraklasę

1

@Rust_Cohle Bo się grzeje i dymi

1

@Faro Prędzej by na emeryturę przeszedł

2

@MNSbEstEver A mi się podoba Barcelona, która niezależnie czy gra posiadaniem piłki czy z kontrataku, ale jest w stanie tworzyć liczne sytuacje bramkowe. Wczorajszy paździerz można wybaczyć ze względu na kontuzje graczy ofensywnych, jednakże nie wyobrażam sobie takiej c*ujni oglądać co tydzień

0

To jak to jest z tym pucharem króla, po ilu łącznie zdobytych żółtych kartkach się pauzuje? I czy w półfinale się resetują?

3

@Adamski69 Jedna jaskółka wiosny nie czyni, kiedyś to był own goal jak był królem strzelców

1

@Peciak Po za tym każdy uśmiech z naszej strony oznacza rasizm w kierunku Winisjusza Juniora

7

@wasacz Ja jestem zbyt ufny dla tego człowieka generalnie, chyba że przedupi tą ligę to do grudnia wtedy, a nawet lipca

14

Swoją drogą podoba mi się aktywność Xaviego przy linii bocznej. Dawno nie mieliśmy na ławce trenerskiej terrorysty z prawdziwego zdarzenia, Valverde przynudzał, Koeman był burakiem, Setien świniopas, a tutaj aktywny, zbierający elegancko żółte kartki Danzel aka ogrodnik, ja to kupuję

1

@AlexDark00 Żadne Virginy wan dajki tylko Araujo

1

@Pawel13sz Balde stwierdził że taki był plan przecież xD

1

@VegetaPolska Przestań psuć ludziom dobry humor idź na kafejkę płakać

52

Militao mówi że nie udało im się strzelić bramki.. Wam się kurła strzału celnego nie udało zdobyć xD

7

@Ptasior Chłop na*ebany nawet w studiu TVP

4

Kiedyś się zastanawiałem jak można kibicować Atletico, dzisiaj się dowiedziałem że jednak można i nawet nie było tak źle

1

Alonso wyjaśnia la bambe

5

Fati z przyzwyczajenia myślał że to Lewus będzie strzelał i postanowił go strollować

0

Nareszcie zupka chińska złazi dzięki Xavi

0

@masq Nie, nie jest

1

Jaki to jest racuch

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co jak co ale ten Raphinia to całkiem dobry defensywny skrzydłowy

1

Aj szkoda że Lewy nie strzelił

2

Vini się giba jak jakiś pierdolony rezus

1

@Technik Nutka przez małe n w porównaniu do tamtych klasyków :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?