Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Tak ogólnie nie licząc kontuzji to chyba się zgadza plus atak Dembele/Lewus/Ferran. Ewentualnie Busi w miejsce Ferrana grając 4 4 2
6
@analitykTaktyki Dycha to jedno, ale kurła ten kontrakt na 5 lat to tylko debil mógł zaoferować znając jego kolanowe problemy
0
@Coutinho007 No styl c*ujowy, ale trza być wyrozumiałym, przecie nie będziem tak grać wieczność ^^
2
@Coutinho007 Trza być upośledzony żeby się nie cieszyć w naszej sytuacji
8
@Firestone Słuchaj Franek, grasz coraz lepiej i z większą regularnością, w ramach nagrody damy Ci bon na ukrócenie pensji co Ty na to
0
@arasz1819 To już bym wolał ampfutbol oglądać niż zwyczajną Ekstraklasę
1
@Rust_Cohle Bo się grzeje i dymi
1
@Faro Prędzej by na emeryturę przeszedł
2
@MNSbEstEver A mi się podoba Barcelona, która niezależnie czy gra posiadaniem piłki czy z kontrataku, ale jest w stanie tworzyć liczne sytuacje bramkowe. Wczorajszy paździerz można wybaczyć ze względu na kontuzje graczy ofensywnych, jednakże nie wyobrażam sobie takiej c*ujni oglądać co tydzień
0
To jak to jest z tym pucharem króla, po ilu łącznie zdobytych żółtych kartkach się pauzuje? I czy w półfinale się resetują?
3
@Adamski69 Jedna jaskółka wiosny nie czyni, kiedyś to był own goal jak był królem strzelców
1
@Peciak Po za tym każdy uśmiech z naszej strony oznacza rasizm w kierunku Winisjusza Juniora
7
@wasacz Ja jestem zbyt ufny dla tego człowieka generalnie, chyba że przedupi tą ligę to do grudnia wtedy, a nawet lipca
14
Swoją drogą podoba mi się aktywność Xaviego przy linii bocznej. Dawno nie mieliśmy na ławce trenerskiej terrorysty z prawdziwego zdarzenia, Valverde przynudzał, Koeman był burakiem, Setien świniopas, a tutaj aktywny, zbierający elegancko żółte kartki Danzel aka ogrodnik, ja to kupuję
1
@AlexDark00 Żadne Virginy wan dajki tylko Araujo
1
@Pawel13sz Balde stwierdził że taki był plan przecież xD
1
@VegetaPolska Przestań psuć ludziom dobry humor idź na kafejkę płakać
52
Militao mówi że nie udało im się strzelić bramki.. Wam się kurła strzału celnego nie udało zdobyć xD
7
@Ptasior Chłop na*ebany nawet w studiu TVP
4
Kiedyś się zastanawiałem jak można kibicować Atletico, dzisiaj się dowiedziałem że jednak można i nawet nie było tak źle
1
Alonso wyjaśnia la bambe
5
Fati z przyzwyczajenia myślał że to Lewus będzie strzelał i postanowił go strollować
0
Nareszcie zupka chińska złazi dzięki Xavi
0
@masq Nie, nie jest
1
Jaki to jest racuch
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co jak co ale ten Raphinia to całkiem dobry defensywny skrzydłowy
1
Aj szkoda że Lewy nie strzelił
2
Vini się giba jak jakiś pierdolony rezus
1
@Technik Nutka przez małe n w porównaniu do tamtych klasyków :D