0

@FcPortoFan1999 Dobrze widzę że w ćwierćfinale może mieć Djokovicia? No to raczej ćwierćfinał

1

@FcPortoFan1999 Nie no kolego nie wygłupiajmy się, z tymi paziami to on powinien po 2 0 wygrywać, a dwa pierwsze mecze oddał po secie. Fajnie że puchar tymbarka do kolekcji, ale oceniać będziemy po Dubaju

1

@Klaudiaa8 Niebiescy czyli krukoni, nawet tam by mieli marne szanse

0

@LukaszFan To chyba wynika z perspektywy, często sam się na tym łapie że z początku interwencja wydaje się jakaś świetna, a na powtórce z bliska to wygląda tak że moja babka by to obroniła

1

@yzyr Jak słusznie zauważyłeś większość ich kibiców nie jest poważna, naszych zresztą również

4

@yzyr Jakieś 80% kibiców ze wzoru Hajto z 4 lata temu, pamiętam do dziś teksty na notatniku o Zidanie betonie który się już wypalił i żeby zabierał swojego pupilka Benzeme xD

1

@wasacz Piłkę chciała kopnąć jak Jabeur xD

2

@Lionel_Messi10 No na mnie się chyba obraziła ta bogini bo same czerwone

2

Nie było czasem tak że w październiku jak przegrała z Krejcikową to też była przeziębiona?

4

@bartas97 11 madryciaków na boisku jeszcze da się znieść, ale 22 to już trochę przeginka

3

Dobra Iga, pora iść puścić krecika do kanalizacji

0

@Transu96 Włóż do ryżu, recepta na wszystko

2

Kupiłem se w końcu PlayStation 5, zgadza się nie będę miał co jeść, ale nie to jest ważne. Zastanawia mnie jedna rzecz, tam widziałem jakąś reklamę pada jakiegoś edge dual sense czy coś za 1200 zł, ktoś kojarzy skąd ta cena? Czy to ma jakieś ukryte funkcje typu masaż, albo wyciskanie wolnoobrotowe czy po prostu naciąganie na hajs?

6

1

@KacperVEB Hurkacz wyjaśnia Twoje es money, teraz będziesz tak biedny że Ci kaczki będą chleb rzucać

1

@JimMorrisonFCB A na dodatek siwy według avataru

1

@LS No musiałby być prze c*ujem żeby z takiego hajsu zrezygnować i przyjść sobie pykać w lidze Europy

0

@kondzix2115 Mocno hajpowana, mój kuzyn się tym jara w opór, ale mi jakoś taki klimat nie do końca pasuje, ale to ocena książki po okładce bo nie grałem. Cóż no odpal i sprawdź bo szkoda żeby gry za taką cenę sobie leżały

0

@Salchent Paradoksalnie to głównie dieta proszę pana, złożona z samych grzybów

0

@Pewex Myślałem że nie, ale w sumie po dłuższym zastanowieniu się to człowiek przeżył tak wkurłiające osoby jak Neymar, Suarez i Alba biegające jednocześnie po boisku że takiego Viniego może dałoby się polubić no i wtedy drażnił by bardziej Madryciaków, a nie Nas :P

7

Nawet sztuczna inteligencja postanowiła się dołączyć do zabawy w dopingowanie
https://zapodaj.net/18e97c5fc5830.jpg.html

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Emhyr Robertinho

1

@R10marquez Sport Corner na Krupówkach

0

@Borneo Nie tak niedawno bo w październiku, a Sabcia teraz miała konkretną formę, kto by się spodziewał że da dupy przed finałem :D

1

@wasacz Szacun Krecik

1

A co to się podziało, miała być zemsta na Sabalence :/

2

@adambijax Sam opłacam wszystko i ze strimów korzystam tylko w sytuacjach awaryjnych, ale nie możesz dziwić się ludziom że mają dość wykupywania subskrypcji u 10 różnych dostawców, gdzie z połowy tych oferowanych przez nich usług nawet nie skorzystasz. 55 złotych miesięcznie za oglądnięcie kilku meczów LE, bez możliwości wykupienia np jednego meczu za piątaka. Nie wspominając już o tym że Viaplay robi monopol i nie oferuje nawet jakości w 4k, to jest dopiero kradzież panie kolego, dociera to do Ciebie w ogóle jak nas robią w c*uja czy tak z natury po prostu lubisz być dymany i udawać że jest fajnie :P

1

@supraomnes1 Prawda, to ona Cię uderzyła głową w twoją pięść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?