1

@Bezhistorii Z resztą nie tylko mordka gra rolę, nogi ma zajebiste :D

5

@Bezhistorii Powiedzmy sobie szczerze, Iga nie należy do tych ładniejszych

6

@bartekvisca Pier*oleniem farmazonów, przecież wystarczy spojrzeć na nick

0

@Graves Szejkofobie jeden

4

@cris2706 No akurat Martinez jest dzbanem co pokazał wielokrotnie więc nie dziwi wszechobecna beka z niego, mówię to jako gość co się cieszył ze zwycięstwa Argentyny. Ty za to zdaje się pucujesz mu fiflaka w kolejnym poście z rzędu

8

@PIWOSZ89 Piwosz nie pij już bo sie gibosz

1

@Barclonismo Tylko legendy wiedzo, reszta pomija pierwszą serię

7

@VegetaPolska Czy Ty jesteś poważny, co to za Vegeta co sobie Kakarota tatuuje

1

@VegetaPolska Przestań ciotce szpilki z szafy wyciągać i obwąchiwać

1

@adi7adi8 Zemsta być może będzie słodka

1

@Janiama Pierwsze zdanie myślę sobie dobrze prawi ten Maciek, a później musiało wjechać to pitolenie o usunięciu konta xD Jak Ci tak źle tutaj to śmiało nie krępuj się..

2

@cules100pro Jak przed meczem mnóstwo paziów pisało że gładko powinniśmy z 2 3 do zera wygrać to nie dziwne że teraz ból dupki mają

0

@barcelonaLM Otóż to

6

@Kitek1640
Pierwsze wykonujemy obliczenia wewnątrz nawiasu pierwiastka:

2log100 = 4, bo 100 = 10^2
(2log100+8)^2 = (4+8)^2 = 12^2 = 144
tg45° = 1
100:4 = 25

[(2log100+8)^2+100:4tg45°] = [144+25] = 169

Później wyrażenie w nawiasie:

cos30° = √3/2
2ctg60° = 2/(√3)
4^2 = 16

cos30°2ctg60°4^2 = (√3/2)*(2/(√3))*16 = 16

Podstawiając wynik do pierwiastka otrzymujemy:

√[169:16] = √10,5625 ≈ 3,25

Więc wynik to około 3,25.

0

@SelloutCrowd Nie wrzucaj mnie do zmyślonego wora bo nic nie pisałem przed meczem :P Natomiast śmiesznie brzmią nagle wylewy takich ekspertów co jednym hurkiem krzyczą jaki to trener zły tak jakby mieli pewność że inne decyzje poskutkowałyby dużo lepiej. Nie wiesz nawet 1/100 tego co Xavi o tej drużynie, a będziesz się obnosił jakbyś kurła licencję FIFA pro zrobił i mówił kto za kogo powinien wejść xD

1

"Nie rozumiem czemu, nie rozumiem po co, tamtego też nie rozumiem", czy wy kurła cokolwiek rozumiecie pseudoeksperci? xD Po Xavim się teraz będą wyżywać bo przecież oni w fifie inaczej by to zrobili i by była manita. Rzygać się już chce od tych mądrości, zajebisty wyrównany mecz był z ciężkim rywalem i zamiast się cieszyć to będą smutami zarażać

10

@IronSanHybrid Pamiętam jak dzień później kolega w koszulce Barcy do szkoły przyszedł i geograficzka za to ocenę mu podniosła za odpowiedź na 5 bo kibicka Blaugrany xD

1

@TheNekro94 Skurłiszony jedne xD Lipa że później to chyba 5 dych będzie kosztować, no ale życie

1

@koziar Jeszcze Ballack

1

@ToWinaSedziego Notatnik z wkurłienia się zejsrał, a my ze śmiechu

0

@Fido66 Nie, ale jak do końca lutego wykupisz to masz jeszcze miesiąc za 34 Zeta, później już będzie drogo w c*uj

5

Widzę że jakieś mateusze i inne odkleje znowu złapały fazę na madrycenie Ćwiąkały xD

2

@4drian0 Możesz również próbować złowić transmisję w strumykach i rzekach

0

@Kapitan hawk Różne są upodobania i fetysze, grunt żeby znaleźć coś dla siebie

1

@Pawel13sz Vamos Uefalona

0

@TheNekro94 To musiała być podróba w takim razie postkomunijna

0

Te PRLowskie pączusie z nadzieniem z różą i oblane lukrem są nie pod*ebania

0

@LionelM95 Przez pierwszą dobę najlepiej zadbać żeby w ogóle fajek nie palić, alkoholu, gorących i zimnych napojów, bo jest szansa że może Ci się suchodół zrobić. Ja co prawda miałem wyrywane 4 zęby i za każdym razem już fajki kopciłem po 6 godzinach, ale nałóg wygrywał xD Na szczęście nic mi nie było, jednakże zawsze warto sobie odpuścić jeśli nie ma konieczności

0

@LionelM95 Weź że se odpuść dzisiaj, ręce Ci telepie że musisz browara w siebie wlewać koniecznie? Jedną dobę chociaż wytrzymaj

2

@ChessInfo Mentzen się nie podniesie po tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?