Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bezhistorii Z resztą nie tylko mordka gra rolę, nogi ma zajebiste :D
5
@Bezhistorii Powiedzmy sobie szczerze, Iga nie należy do tych ładniejszych
6
@bartekvisca Pier*oleniem farmazonów, przecież wystarczy spojrzeć na nick
0
@Graves Szejkofobie jeden
4
@cris2706 No akurat Martinez jest dzbanem co pokazał wielokrotnie więc nie dziwi wszechobecna beka z niego, mówię to jako gość co się cieszył ze zwycięstwa Argentyny. Ty za to zdaje się pucujesz mu fiflaka w kolejnym poście z rzędu
8
@PIWOSZ89 Piwosz nie pij już bo sie gibosz
1
@Barclonismo Tylko legendy wiedzo, reszta pomija pierwszą serię
7
@VegetaPolska Czy Ty jesteś poważny, co to za Vegeta co sobie Kakarota tatuuje
1
@VegetaPolska Przestań ciotce szpilki z szafy wyciągać i obwąchiwać
1
@adi7adi8 Zemsta być może będzie słodka
1
@Janiama Pierwsze zdanie myślę sobie dobrze prawi ten Maciek, a później musiało wjechać to pitolenie o usunięciu konta xD Jak Ci tak źle tutaj to śmiało nie krępuj się..
2
@cules100pro Jak przed meczem mnóstwo paziów pisało że gładko powinniśmy z 2 3 do zera wygrać to nie dziwne że teraz ból dupki mają
0
@barcelonaLM Otóż to
6
@Kitek1640
Pierwsze wykonujemy obliczenia wewnątrz nawiasu pierwiastka:
2log100 = 4, bo 100 = 10^2
(2log100+8)^2 = (4+8)^2 = 12^2 = 144
tg45° = 1
100:4 = 25
[(2log100+8)^2+100:4tg45°] = [144+25] = 169
Później wyrażenie w nawiasie:
cos30° = √3/2
2ctg60° = 2/(√3)
4^2 = 16
cos30°2ctg60°4^2 = (√3/2)*(2/(√3))*16 = 16
Podstawiając wynik do pierwiastka otrzymujemy:
√[169:16] = √10,5625 ≈ 3,25
Więc wynik to około 3,25.
0
@SelloutCrowd Nie wrzucaj mnie do zmyślonego wora bo nic nie pisałem przed meczem :P Natomiast śmiesznie brzmią nagle wylewy takich ekspertów co jednym hurkiem krzyczą jaki to trener zły tak jakby mieli pewność że inne decyzje poskutkowałyby dużo lepiej. Nie wiesz nawet 1/100 tego co Xavi o tej drużynie, a będziesz się obnosił jakbyś kurła licencję FIFA pro zrobił i mówił kto za kogo powinien wejść xD
1
"Nie rozumiem czemu, nie rozumiem po co, tamtego też nie rozumiem", czy wy kurła cokolwiek rozumiecie pseudoeksperci? xD Po Xavim się teraz będą wyżywać bo przecież oni w fifie inaczej by to zrobili i by była manita. Rzygać się już chce od tych mądrości, zajebisty wyrównany mecz był z ciężkim rywalem i zamiast się cieszyć to będą smutami zarażać
10
@IronSanHybrid Pamiętam jak dzień później kolega w koszulce Barcy do szkoły przyszedł i geograficzka za to ocenę mu podniosła za odpowiedź na 5 bo kibicka Blaugrany xD
1
@TheNekro94 Skurłiszony jedne xD Lipa że później to chyba 5 dych będzie kosztować, no ale życie
1
@koziar Jeszcze Ballack
1
@ToWinaSedziego Notatnik z wkurłienia się zejsrał, a my ze śmiechu
0
@Fido66 Nie, ale jak do końca lutego wykupisz to masz jeszcze miesiąc za 34 Zeta, później już będzie drogo w c*uj
5
Widzę że jakieś mateusze i inne odkleje znowu złapały fazę na madrycenie Ćwiąkały xD
2
@4drian0 Możesz również próbować złowić transmisję w strumykach i rzekach
0
@Kapitan hawk Różne są upodobania i fetysze, grunt żeby znaleźć coś dla siebie
1
@Pawel13sz Vamos Uefalona
0
@TheNekro94 To musiała być podróba w takim razie postkomunijna
0
Te PRLowskie pączusie z nadzieniem z różą i oblane lukrem są nie pod*ebania
0
@LionelM95 Przez pierwszą dobę najlepiej zadbać żeby w ogóle fajek nie palić, alkoholu, gorących i zimnych napojów, bo jest szansa że może Ci się suchodół zrobić. Ja co prawda miałem wyrywane 4 zęby i za każdym razem już fajki kopciłem po 6 godzinach, ale nałóg wygrywał xD Na szczęście nic mi nie było, jednakże zawsze warto sobie odpuścić jeśli nie ma konieczności
0
@LionelM95 Weź że se odpuść dzisiaj, ręce Ci telepie że musisz browara w siebie wlewać koniecznie? Jedną dobę chociaż wytrzymaj
2
@ChessInfo Mentzen się nie podniesie po tym