Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Vamos Uefalona
0
@TheNekro94 To musiała być podróba w takim razie postkomunijna
0
Te PRLowskie pączusie z nadzieniem z różą i oblane lukrem są nie pod*ebania
0
@LionelM95 Przez pierwszą dobę najlepiej zadbać żeby w ogóle fajek nie palić, alkoholu, gorących i zimnych napojów, bo jest szansa że może Ci się suchodół zrobić. Ja co prawda miałem wyrywane 4 zęby i za każdym razem już fajki kopciłem po 6 godzinach, ale nałóg wygrywał xD Na szczęście nic mi nie było, jednakże zawsze warto sobie odpuścić jeśli nie ma konieczności
0
@LionelM95 Weź że se odpuść dzisiaj, ręce Ci telepie że musisz browara w siebie wlewać koniecznie? Jedną dobę chociaż wytrzymaj
2
@ChessInfo Mentzen się nie podniesie po tym
6
@Pawel13sz Ale Tomeczku nie przerywaj
5
@Encore Gavi lata jak po*ebany za dwóch to akurat się wyrówna
0
@karci0 Dokładnie tak, szkoda tych żałosnych kilku meczy zawieszenia
0
@bartas97 Pod względem hajsu na pewno, ale jeszcze trza umić go wydawać
4
Cóż można rzec, beka z Premier League
2
@wasacz Najpierw wolny los tera to, zaraz Iga wygra turniej nie grając :P
0
@karci0 3 bramy
6
Adeyemi jaki szef xD Jeszcze se salto do tyłu biegnąc do przodu zrobił
1
@fart Jaka chorągiew xD
1
@TaughtMule Nyi oby tak było panocku
2
50 kurła tych karnych jeszcze, jak tak dalej pójdzie to ten pseudo raper Robercikowi Picziczi zajumie
1
Żało Feliks xDD
1
@Emhyr Oni wygrywali LM mając do nas 15 punktów straty w lidze, więc o jakich podstawach ty tu piszesz, wystarczy że złapią formę na wiosnę i znowu będzie zdziwionko
1
@Sau_Ron chimney
0
@Rewolucja123 Nie no jak real straci punkty dzisiaj z takimi paziami to będą prze c*uje xD
1
@Kgorecki2500 Ile bedzie to zjem
1
@wasacz Niestety nie oglądam to nie wiem czy bardziej Iga w formie czy Danielka posysa xD
6
Iga co gnoi typiarę
1
@krzysiobyczek Zmieniłbyś na "upośledzony autor posta alert" będzie lepiej pasować
2
@Mow_mi_Douglas Korman człowiek kora
2
@kondzix2115 Jeden z najlepszych stoperów napewno
0
@Kengo Twój Avatar jest idealną odpowiedzią na ten wysryw
2
Bartomeu posmarował
5
@mekston Nie znęcaj się nad chorym nie wypada