2

@RomanHoffer Też broniłem ogrodnika zawsze, jeszcze dało się zrozumieć jakąś rozsądną krytykę, ale to żałosne XaviOut przez niektórych powtarzane jak mantra to trochę beczka. Jak na czas, który Xavi u Nas spędził i "bankruckie" warunki z jakimi przyszło mu trenować kadrę to wykonuje fajną robotę, oby tylko tak dalej

0

@macio_944 Nasz bamblowe prawa fizyki wcale tak wiele się nie różnią czasem

0

Czy to był brat bliźniak naszego Balde? xD

1

Zajebiście 3 punkty na ciężkim wyjeździe i wirtualnie +11 nad Madryciakami

0

@barteq No ciekaw jestem ilu piłkarzy w praktyce by to strzeliło, gadać każden umi :P

0

Morales jaka kaleka xDD

0

@barteq Chyba żołądkowej gorzkiej

0

Setka to to nie była, ciężki kąt i brak swobody ze względu na obrońcę zaraz obok, tak czy inaczej szkoda

0

@Rust_Cohle Ziomek chciał go właśnie na dobrą drogę sprowadzić, jak można półtora miesiąca bez chlania przecie to grzech

2

@Bocheno1 Twojego szefa, który założył LucekStream i każe sobie płacić, jakość lepsza niż na strumyku polecam

2

@MesQueUnClub96 Tak, o dziwo nie sami złodzieje są na bambli

1

@Botanik

Czy Leroy Sane strzeli bramkę w meczach 1/8? Nie

1. RB Lipsk 1:2 Manchester City
2. Club Brugge 0:2 Benfica
3. Liverpool 1:1 Real Madryt
4. AC Milan 1:1 Tottenham
5. Eintracht Frankfurt 0:1 Napoli
6. Borussia Dortmund 2:1 Chelsea
7. Inter 2:1 FC Porto
8. PSG 0:1 Bayern Monachium

1

@Sau_Ron Horse

2

@wasacz Nareszcie coś ile można bez tenisa

14

@Emhyr W dyscyplinie nurkowania

2

3

@PatrychoO Przestań spijać krew jednorożców bandyto

3

@Esteban_ Ja dopiero będę grał w marcu, ale już się wkręcam w klimat ^^ Szkoda że quidditcha nima

1

@El dominatore Oczywiście że kobiet nie jestem jakimś homo żeby spoconych chłopa oglądać

1

@Kgorecki2500 Borsuczki najlepsze, zaburzymy czasoprzestrzeń i będziemy gnębić ślizgonów

1

@TheNekro94 Chciałem się złożyć z Tobą na Viaplay, bo samemu średnio się uśmiecha tym złodziejom płacić za parę meczów Barcy :D

0

@Gibbon_FCB Ale chyba Ligę Legend kurła w domu przed pecetem

0

@masq A gdzie można sobie tak nocą pośmigać?

1

@Sulimo A light that never comes

3

@BulaKG Jedno "tu" zabrakło w drugim

2

@Kapitan hawk Tak to jest jak się w kawiarni siedzi całymi dniami

0

@Botanik Będziesz wstawiał jeszcze raz tego posta gdzie można obstawiać wyniki LM?

6

@kuz "A Twoja stara ma kredyt w eurogąbkach "

3

@Conradxc Jeszcze football się nazywa, a większość czasu rękoma się gra xD

10

@ciema To idź w chałpe, a nie w zagrodzie siedzisz i na zimnie próbujesz spać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?