0

@QQL5 Warto też wspomnieć że ciało potrafi swędzieć i trzeba się drapać co jakiś czas

2

@NeKenI Czy to jakaś akcja żeby skontrować spam fejmowy spamem z ciekawostkami? Jak tak to fajne to

0

@Compadre Nie wiem na ile goście co tam występują są patologią czy też nie są, natomiast lepiej chyba że się nadupcają między sobą i robią hajs niż jakby mieli kraść i robić burdy na ulicach @xvcWinterSoldier Słowo patologia też lubi być często nadużywane, w praktyce to każdy ma jakiąś patologiczną część w sobie xD

5

Nie oglądam tego, ale beka z tych smutasów co mają problem że ktoś se patologię ogląda xD

4

Komentarz usunięty

3

@VamosRakieta Ja oglądając Viniciusa boję się że dostanę znowu bana na LR

1

@trolownik Od dziecka za Betisem jesteś?

9

Ferran jak patus spod 4 klatki wygląda teraz xD

3

Kessie prosto ze złomu od Lucka

0

Poczuli krew, najgorzej

0

Stegen jaki ręcznik lol

3

Lewus zobaczył że Fati się rozgrzewa i cyk brama xD

0

Chłop co jest plackiem

0

Prze chuj co wybronił tera

2

@P33ck Biegunka w galerii krakowskiej i kolejka na 20 osób do kibla, zdecydowanie gorsze to było niż dachowanie po pijaku podczas driftowania na polach leśnych

0

@BorzyKrzys Najlepsza jest Tonkin, mam w sobie moc nie zwykłą, mogę użyć jej gdy chcę

3

@AnnaMarianna Dla faceta od zawsze i jakie za szybko? Można też powoli robić, nawet się zaleca

1

@gaucho104 No akurat o ile nie przesadzasz z ilością spożywanej kofeiny dziennie to kawa ma działanie prozdrowotne, najlepiej parzona

1

@AnnaMarianna Lodzik

9

@IronSanHybrid Jebaniutki co wyssał wodę na odległość

13

@FCB24 Najlepsi są ludzie co płaczą że energetyki to syf, a sami j*bią na potęgę fajki, browary i litr Coli dziennie, na przykład mój Stary xD

1

@Rl9k1nG Top inwestycja

2

@JohnDeere Normalnie o tej porze Tebasa na taczkach wywożę

0

@AbelKabel Nie można zrobić przeszczepu jelita?

2

@AbelKabel Od ilu procent można się nabijać? Czy trzeba to jakoś udowodnić? Czy trzeba samemu zarobić na nowe jelito? Pytam na wszelki wypadek

0

@draxidox +18 byczq

0

@barcelonaLM GOATem damskiego tenisa jest Navratilova

11

@Hubsao Haha Tebas zakało dobrze Ci tak

3

@Sulimo Podwieźć może nie, ale mogę Ci sklonować FMSa

0

@Janas11224 Taa miałem tak z Hitmanem, wszystko inne działało pod względem dźwięku, a ta jedna gra nie, po czasie samo się naprawiło spróbuj zrestartować Xa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?