Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@QQL5 Warto też wspomnieć że ciało potrafi swędzieć i trzeba się drapać co jakiś czas
2
@NeKenI Czy to jakaś akcja żeby skontrować spam fejmowy spamem z ciekawostkami? Jak tak to fajne to
0
@Compadre Nie wiem na ile goście co tam występują są patologią czy też nie są, natomiast lepiej chyba że się nadupcają między sobą i robią hajs niż jakby mieli kraść i robić burdy na ulicach @xvcWinterSoldier Słowo patologia też lubi być często nadużywane, w praktyce to każdy ma jakiąś patologiczną część w sobie xD
5
Nie oglądam tego, ale beka z tych smutasów co mają problem że ktoś se patologię ogląda xD
4
Komentarz usunięty
3
@VamosRakieta Ja oglądając Viniciusa boję się że dostanę znowu bana na LR
1
@trolownik Od dziecka za Betisem jesteś?
9
Ferran jak patus spod 4 klatki wygląda teraz xD
3
Kessie prosto ze złomu od Lucka
0
Poczuli krew, najgorzej
0
Stegen jaki ręcznik lol
3
Lewus zobaczył że Fati się rozgrzewa i cyk brama xD
0
Chłop co jest plackiem
0
Prze chuj co wybronił tera
2
@P33ck Biegunka w galerii krakowskiej i kolejka na 20 osób do kibla, zdecydowanie gorsze to było niż dachowanie po pijaku podczas driftowania na polach leśnych
0
@BorzyKrzys Najlepsza jest Tonkin, mam w sobie moc nie zwykłą, mogę użyć jej gdy chcę
3
@AnnaMarianna Dla faceta od zawsze i jakie za szybko? Można też powoli robić, nawet się zaleca
1
@gaucho104 No akurat o ile nie przesadzasz z ilością spożywanej kofeiny dziennie to kawa ma działanie prozdrowotne, najlepiej parzona
1
@AnnaMarianna Lodzik
9
@IronSanHybrid Jebaniutki co wyssał wodę na odległość
13
@FCB24 Najlepsi są ludzie co płaczą że energetyki to syf, a sami j*bią na potęgę fajki, browary i litr Coli dziennie, na przykład mój Stary xD
1
@Rl9k1nG Top inwestycja
2
@JohnDeere Normalnie o tej porze Tebasa na taczkach wywożę
0
@AbelKabel Nie można zrobić przeszczepu jelita?
2
@AbelKabel Od ilu procent można się nabijać? Czy trzeba to jakoś udowodnić? Czy trzeba samemu zarobić na nowe jelito? Pytam na wszelki wypadek
0
@draxidox +18 byczq
0
@barcelonaLM GOATem damskiego tenisa jest Navratilova
11
@Hubsao Haha Tebas zakało dobrze Ci tak
3
@Sulimo Podwieźć może nie, ale mogę Ci sklonować FMSa
0
@Janas11224 Taa miałem tak z Hitmanem, wszystko inne działało pod względem dźwięku, a ta jedna gra nie, po czasie samo się naprawiło spróbuj zrestartować Xa