2

@KlonaZepan Pan Klona jak zwykle w opozycji do każdego, ty chyba lubisz być kontrowersyjny xD

10

Fajnie widzieć Dembusia oklaskiwanego zamiast wygwizdywanego, zasłużył chłop

4

Typowi co piłka na jajcach zatańczyła

0

Nakładka jak chuj gil manzano to jednak dobry człowiek

0

Frenki paziu gdzieś tam stanął

12

@Comentateiro Ja tam zgłosiłem za promowanie własnego kanału

2

@Barca-Messi10 Cedric akurat był wyjątkiem od reguły xD Po za tym go nie dokończył nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kgorecki2500 Hafelpaf jest dla lamusów przecież, to tak jakbyś w pierdlu na frajernie poszedł

2

@koziar Znowu jedna z tych głupich bestii xD

0

@Hasszz Nie wiem nie grałem, za to w gothica już tak

0

@Kubusek^^ To granie na stadionie słabszego dotyczy chyba tylko zespołów ze słabszych lig grających z tymi z La Liga, a tak to losowanie wyznacza gospodarza

1

@Kubusek^^ Ponieważ to nasz stadion

2

@jakub1906 Zbyt obiektywny ten bot, mógł napisać Busi powinien wydupcoć po sezonie czy coś

12

Magdaaaaa Linetttttteeeee !!! Tymczasem Sabaljenka

6

Guwniara z paletkom odchodzi do lamusa, teraz tylko kobieta rakieta

6

Uśmiech wart wszystkiego

2

Pliszka co prezent dała hah

2

@MarcelNJ11 Taki suchar imienny :P

7

@MarcelNJ11 A na Marcelu za ile zjemy?

0

@Pewex A ja nie zmyślam że źle odebrałeś mój komentarz, napisałem 2 krótkie komy w żartobliwym tonie koledzy nawet potrafili docenić sarkazm, a Ty żeś mi walnął poważny akapit w odpowiedzi, nie chce mi się naszej konserwacji rozbierać na czynniki pierwsze, jeśli Cię uraziłem to wybacz ^^

1

@Pewex Ale to ty zacząłeś się spinać kolego bo zażartowałem że masz zyebane dzieciństwo xD Trochę dystansu na głupim forum

0

@koksik2700 Odpowiedź może być tylko jedna


2

@Chucky No ciężko nie odnieść takiego wrażenia jak gra wyszła 20 lat temu i ma kwadratową grafikę :P

1

@Pewex Ej bez spiny żartowałem z tym dzieciństwem :/

3

@Pewex Remake* bo mają przerabiać grę całkowicie, oby podołali

10

@Pewex No dla ciebie śmieszne, a dla mnie zwyczajny fakt, że da się polubić wiele rzeczy jeśli się wie jak to zrobić :P

13

@Pewex Klimatem i fabułą Gothic niszczył system i nadrabiał drewniany system walki, do którego zresztą szło się przyzwyczaić, ale jak ktoś nie umie grać w gry to powie że drewno i tyle

14

@Pewex Może stolarz jeśli masz problem z drewnem

14

@Pewex Najważniejsze że w to wierzysz

19

@Pewex To masz z*ebane dzieciństwo że tak powiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?