Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KlonaZepan Pan Klona jak zwykle w opozycji do każdego, ty chyba lubisz być kontrowersyjny xD
10
Fajnie widzieć Dembusia oklaskiwanego zamiast wygwizdywanego, zasłużył chłop
4
Typowi co piłka na jajcach zatańczyła
0
Nakładka jak chuj gil manzano to jednak dobry człowiek
0
Frenki paziu gdzieś tam stanął
12
@Comentateiro Ja tam zgłosiłem za promowanie własnego kanału
2
@Barca-Messi10 Cedric akurat był wyjątkiem od reguły xD Po za tym go nie dokończył nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kgorecki2500 Hafelpaf jest dla lamusów przecież, to tak jakbyś w pierdlu na frajernie poszedł
2
@koziar Znowu jedna z tych głupich bestii xD
0
@Hasszz Nie wiem nie grałem, za to w gothica już tak
0
@Kubusek^^ To granie na stadionie słabszego dotyczy chyba tylko zespołów ze słabszych lig grających z tymi z La Liga, a tak to losowanie wyznacza gospodarza
1
@Kubusek^^ Ponieważ to nasz stadion
2
@jakub1906 Zbyt obiektywny ten bot, mógł napisać Busi powinien wydupcoć po sezonie czy coś
12
Magdaaaaa Linetttttteeeee !!! Tymczasem Sabaljenka
6
Guwniara z paletkom odchodzi do lamusa, teraz tylko kobieta rakieta
6
Uśmiech wart wszystkiego
2
Pliszka co prezent dała hah
2
@MarcelNJ11 Taki suchar imienny :P
7
@MarcelNJ11 A na Marcelu za ile zjemy?
0
@Pewex A ja nie zmyślam że źle odebrałeś mój komentarz, napisałem 2 krótkie komy w żartobliwym tonie koledzy nawet potrafili docenić sarkazm, a Ty żeś mi walnął poważny akapit w odpowiedzi, nie chce mi się naszej konserwacji rozbierać na czynniki pierwsze, jeśli Cię uraziłem to wybacz ^^
1
@Pewex Ale to ty zacząłeś się spinać kolego bo zażartowałem że masz zyebane dzieciństwo xD Trochę dystansu na głupim forum
0
@koksik2700 Odpowiedź może być tylko jedna
2
@Chucky No ciężko nie odnieść takiego wrażenia jak gra wyszła 20 lat temu i ma kwadratową grafikę :P
1
@Pewex Ej bez spiny żartowałem z tym dzieciństwem :/
3
@Pewex Remake* bo mają przerabiać grę całkowicie, oby podołali
10
@Pewex No dla ciebie śmieszne, a dla mnie zwyczajny fakt, że da się polubić wiele rzeczy jeśli się wie jak to zrobić :P
13
@Pewex Klimatem i fabułą Gothic niszczył system i nadrabiał drewniany system walki, do którego zresztą szło się przyzwyczaić, ale jak ktoś nie umie grać w gry to powie że drewno i tyle
14
@Pewex Może stolarz jeśli masz problem z drewnem
14
@Pewex Najważniejsze że w to wierzysz
19
@Pewex To masz z*ebane dzieciństwo że tak powiem