0

1

@AbelKabel Dobrze by było gdybyś również wyciągnął wniosek z tej dyskusji i popracował trochę nad swoją bujną wyobraźnią, o ile używanie jej do prowadzenia dyskusji na forum prowadzi jedynie do kompromitacji Twojej osoby, tak widzę potencjał chociażby na pisanie wierszy, poetycki styl masz już opanowany nawet.

4

@Transu96 Chłop co sztangą na LO ciśnie

1

@cules100pro Żartuję byczku nawet herba dałem transowi

0

@cules100pro Będzie Goatem jak się Prawnie Obroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@cules100pro Tak, skrót PO to Posądzony O

2

@matirix20 Zwyczajna Audi wypożyczona do zrobienia zdjęcia, a chłop się chwali że to jego

2

@Emhyr A masz dowód że to jej samochód?

3

@Donnie_Darko Jedyną rzeczą jaką kolega Abel jeździ prawdopodobnie są narty i to też nie swoje bo podkradł córce, daruj koledze zazdrość czasem trzeba frustrację przelać na forum

1

@AbelKabel Taką karteczkę w paincie też se umiem zrobić, filmik nagraj z nart jak pozdrawiasz ramblowiczów

0

@MarioVeB! Fakt poniosło mnie, ale wkurzający typek

0

@AbelKabel Ale po co się chwalisz jak to nawet nie Twoje bachory, każdy jeden se napisać komentarz może

6

@Gaz Czy @Danny Gaucho jest łysy tylko tam na górze? Nowy reportaż w sprawie łysienia androgenowego

15

@AbelKabel Udowodnij że to są Twoje dzieci, tyś widział sukces bajkopisarzu

0

@QQL5 Po dwa półfinały są :P

0

@Kamiloza91 Półfinały 7-9 luty i 1-3 maja, finał 6 maja

0

@dv7wisnia Y nada maaas y nada maaas hala madriiiiiiid

2

@Maciej1078 Bez kitu parę razy się można było pośmiać z typa ale to już jest tak nudne że dej spokój xD

0

@Sau_Ron Tak, jako asystenta Xaviego

2

@arsenallondyn0 Ale bym se zamienił na Twingo

1

@IronSanHybrid Można zamknąć zatem, idziemy się pośmiać z wymyślonych aut Janasa i detektywa AblaKabla

0

@Kuba_1 Po ptokach było w momencie przejścia do PSG

1

@IronSanHybrid "Grał piach i leżał w szpitalu" jeszcze powedz że sam planował te kontuzje żeby móc w fortnajta pograć xD "Srał na klub spóźniając się" Owszem chujnia z jego strony i niedojrzałość, ale kiedy to kurła było z 5 lat temu dzieci dorastają lol. Faktem jest to że chłop nawrócił się o 180 stopni i jest obecnie naszym najlepszym skrzydłowym którego bronią liczby i postawa na boisku. A te negocjacje z kontraktami to już nie pamiętam dokładnie co tam wychodziło, ale media różne plotki wypuszczały co chwilę. Nie chodzi mi o to żeby typa całkowicie wybielić, ale no takie skrajne emocje też nie wiem czy są potrzebne, za swoje zachowania zdążył się już nasłuchać gwizdów na Camp Nou, wczoraj przemieniło się to w oklaski, może warto by było dać komarowi drugą szansę :P

1

@IronSanHybrid Zdanie można mieć, ale ty go wyzywasz i każesz mu wypierdalać no trochu nie fajne :/ Po za tym co znaczy że kręcił klubem, w takim razie każde negocjacje między klubami można nazwać krętactwem, kiedyś tam odpier*alał ze spóźnieniami okej sam go za to ganiłem, ale chłop się ogarnął pod wieloma względami już bez przesady

1

@esem91 Kurła dwie polki w top 10 miodzio by było

1

@IronSanHybrid Ale żeś przydzbanił trochę Ajen z tym Dembusem xD

3

@michalm21 Hej a może ty sobie idź na forum czysto klubowe, a nie na dział gdzie się pisze o wszystkim

0

Generalnie to Sabaljenka sika na stojąco

0

@barcanawieki A nie mój błąd przegapiłem żeś napisał "na insta", ponoć usunęła socjale tam coś pisało

2

@barcanawieki Clara Chia Marti, chłopie wpisujesz w google Pique new girl, jakim cudem nie możesz znaleźć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?