Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Graves Pewnie na kredyt wziął albo ojciec mu kupił, a tak w ogóle fotele w tym Hogwarcie na zdjęciu miały inny odcień niż powinny
2
@AbelKabel Nie tyle większość, co oficjalnie te dwa słowa używa się w różnych przypadkach, to tak jakby kto się Ciebie spytał "Lubisz samochody?", a ty na to "Owszem nie, lubię samochody" xD
14
@AbelKabel Jesteś kolego tym typem, który za nic w świecie nie przyzna się do błędu co udowodniłeś teraz jak i w popularnym poście o Audi. Choćbyś miał przed sobą miliony argumentów i tak będziesz wmiawiał wszystkim że czarne jest białe, paskudny nawyk :P "Bynajmniej" używa się żeby zaakcentować przeczenie, zapamiętaj to sobie tak na przyszłość ^^
0
@Emhyr Niekoniecznie gówno, może też być tak że data przydatności zbliża się ku końcowi
0
@QQL5 To polecam może nie teraz bo zyskasz raczej odporność po chorobie, ale na następną jesień jak się sezon grypowy będzie rozkręcał to spróbować tych zimnych kąpieli, ma to bezpośredni wpływ na produkcję białych krwinek odpowiedzialnych za walkę z niechcianymi zarazkami/wirusami, a to tylko jeden z pozytywów, na początku ciężko się przełamać ale potem idzie z górki i jest to przyjemne całkiem :D
2
@QQL5 Dieta to jedno, ale bez regularnej aktywności fizycznej (sport co najmniej 3 razy w tygodniu) i bez hartowania się (morsowanie, zimne kąpiele) i tak nie będziesz miał wystarczająco dużo leukocytów żeby się bronić przed wirusami, spróbuj wdrożyć te dwie rzeczy to dopiero się dowiesz jak długo można nie chorować
7
@QQL5 Odporność popraw, a nie marudź na temperatury
0
@Koni8M Nie ma tam nic skandalicznego jak na tenisa, co innego jakby na głowie rywala roz*ebał xD
0
@Ying Twój wylew to nie jest żadna opinia tylko płacz o to że chłop se cztery gole strzelił u jakichś farmerów, kogo to kurła obchodzi xD
5
@sergio5 Gdyby Ibra był postacią z anime
https://zapodaj.net/bf67757e75915.png.html
8
@Luciano99 Dobrze że Ci @Bocheno1 stołek trzyma jak przemówienia do pracowników robisz
6
@Pawel13sz Perfekcyjny czyli 181, dosięgnę w większości gdzie trzeba, a i głową nie targam po suficie auta
7
@draxidox Pomysł dobry aczkolwiek wykonanie zdobyło Himalaje żałosności, można by rzecz Krindżalaje
0
@takisobiektos Mniejsze kluby to by miały rzeczywiście tyle do gadania xD
2
@Kazragore To nie jest gra o Harrym Potterze
1
@GOATessi Król Egbert
0
@Nano22 Opcja numer dwa, pamiętam jak wygrywaliśmy ponad 15 punktami to nie było takiej radochy, lepiej jak jest walka do samego końca i ból dupy madryciakuw że przegrali o punkt xD Jak jeszcze dorzucasz wygrane klasyki to biorę w ciemno
1
@Atencjuszek @PatrychoO Jako posiadacz starego jeszcze Xboxa One potwierdzam, Gamepass opłaca się tylko jak siedzisz przed konsolą cały rok i chcesz poogrywać masę tytułów, mało konkretnych gier, większość to są średniawki na zabicie czasu ze znajomymi. Sam teraz będę kupował PS5 bo chcę ponadrabiać gry, które wyszły tylko na PS. Wersja z napędem obowiązkowo, nie będę płacił ponad 2 stówy za starsze tytuły
2
@Zoker To zależy od bambli czy się akurat w ten dzień zgadza wszystko to co mówi z ich tezą
0
@VegetaPolska Ty idź lepiej trenuj bo zaś Ci jakiś Kakarotto kobitę odbije
1
@IronSanHybrid Dobra dobra panie czysta krew i tak przepadniesz bo w tym uniwersum dobro zawsze wygrywa
0
@Janas11224 Bierz borsuków, niepozorne ziomki, a będziesz golił tych madryciakuw znaczy się ślizgonów aż miło
0
@arasz1819 LV Bet patrzy więc kliknięcia muszą się zgadzać
5
@AdiKingu96 Mimo wszystko myślę że się nie obrazi
0
@Nazio87 Kurła kiedyś tak się w Gothica grało, teraz to Cię każda gra za rączkę prowadzi
16
@Kessie Otrzymywane minuty też nie są z Ciebie zadowolone Ansu
2
@Janiama Ka to się Maćku wygrzewasz kie my tu marzniemy
2
@Dalhi Może w Ameryce można nakłaniać, ciekawe czy ramblowy interpol będzie go ścigać
4
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty