2

@adi7adi8 Dawać już tą Sabaljenke

1

@MesQueUnClub_87 Nie widziałem go nigdy jakimś cudem, tylko tego gęstego naturalnego do jedzenia

2

@MesQueUnClub_87 Zwykły? Myślałem że nie ma takiego do picia xD Czyli u mnie też ciężko

0

@Encore Krystian top

1

@Jakchcesz Nie wiem czy to wada czy zaleta, ale nima :P

2

@MesQueUnClub_87 Zajebiste są, jagodowy też top i wanilia

0

@Kamiloza91 Uzależnienie od leków to poważny problem

1

@VegetaPolska A zapeklowałeś już dryblasa?

0

@IronSanHybrid Swego czasu trzymaliśmy na smyczy takie PSG, niestety teraz naszym panem są te pazie bawarskie :/

0

@Sulimo Nie no Kohel jest śmieszny czasem to szkoda by było

4

@bartas97 Zlituj się nad nami i ustaw mu takie profilowe żeby Vinicius był na jakimś czarnym tle czy coś

0

@IronSanHybrid Co znaczy dużo szczęścia przy golach xD Jednego flopa zaliczył zarówno Alisson jak i Kurtuła. Grasz tak jak przeciwnik ci pozwoli, jakoś potrafił Liverpool z początku zagrać dobrze i strzelić dwe bramy, madryciaki włączyły wyższy bieg i Anglicy się obsrali ze swoim pressingiem. Nawet jak nie zagrali w rezultacie wybitnie to nazywanie tego gównem jest trochę ułomne

2

@Rust_Cohle Nie zdziw się jak przez 3 tygodnie nikt Ci na komentarze nie odpisze bo nie będzie ich widział

1

@IronSanHybrid Nie no Ajen wiem że kompleks madrytu, ale trzeba docenić czasem

1

@revolution33 Ja też, a później napisałeś komentarz

1

@takisobiektos Każda statystyka jest przekłamana jeśli opierasz się jedynie na niej

3

Pomyśleć że te paździerze angielskie wygrywały 2:0 xD

0

@TheNekro94 C*uje Liwerpurze oszukali mnie xD

0

Vinicjusz dostał banana

0

@TheNekro94 3:3 bedzie

0

@Gaz Dembele i Balde u nas są dobrzy na kontry, trza je tylko częściej wykorzystywać

1

@Comfortable_ Dobry mecz

0

@Kamiloza91 Nie zabijaj dobrze grają

1

Myślałem że chodzący ręcznik to tylko w South Park

2

@Rust_Cohle Coś tam umie ten chłopak

0

@culer_5306751 Przecież Camp Nou to piknik xD

1

@MesQueUnClub96 Można, wystarczy puścić kupon na remis

2

@Sulimo Zwisasz mi chłopie

2

@Bobo25 Panie mówisz jakbyś pierwszy raz mecze oglądał, przecież jak Lewus grał w Bayernie to co było

1

@wasacz Igus się skończył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?