Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@adi7adi8 Dawać już tą Sabaljenke
1
@MesQueUnClub_87 Nie widziałem go nigdy jakimś cudem, tylko tego gęstego naturalnego do jedzenia
2
@MesQueUnClub_87 Zwykły? Myślałem że nie ma takiego do picia xD Czyli u mnie też ciężko
0
@Encore Krystian top
1
@Jakchcesz Nie wiem czy to wada czy zaleta, ale nima :P
2
@MesQueUnClub_87 Zajebiste są, jagodowy też top i wanilia
0
@Kamiloza91 Uzależnienie od leków to poważny problem
1
@VegetaPolska A zapeklowałeś już dryblasa?
0
@IronSanHybrid Swego czasu trzymaliśmy na smyczy takie PSG, niestety teraz naszym panem są te pazie bawarskie :/
0
@Sulimo Nie no Kohel jest śmieszny czasem to szkoda by było
4
@bartas97 Zlituj się nad nami i ustaw mu takie profilowe żeby Vinicius był na jakimś czarnym tle czy coś
0
@IronSanHybrid Co znaczy dużo szczęścia przy golach xD Jednego flopa zaliczył zarówno Alisson jak i Kurtuła. Grasz tak jak przeciwnik ci pozwoli, jakoś potrafił Liverpool z początku zagrać dobrze i strzelić dwe bramy, madryciaki włączyły wyższy bieg i Anglicy się obsrali ze swoim pressingiem. Nawet jak nie zagrali w rezultacie wybitnie to nazywanie tego gównem jest trochę ułomne
2
@Rust_Cohle Nie zdziw się jak przez 3 tygodnie nikt Ci na komentarze nie odpisze bo nie będzie ich widział
1
@IronSanHybrid Nie no Ajen wiem że kompleks madrytu, ale trzeba docenić czasem
1
@revolution33 Ja też, a później napisałeś komentarz
1
@takisobiektos Każda statystyka jest przekłamana jeśli opierasz się jedynie na niej
3
Pomyśleć że te paździerze angielskie wygrywały 2:0 xD
0
@TheNekro94 C*uje Liwerpurze oszukali mnie xD
0
Vinicjusz dostał banana
0
@TheNekro94 3:3 bedzie
0
@Gaz Dembele i Balde u nas są dobrzy na kontry, trza je tylko częściej wykorzystywać
1
@Comfortable_ Dobry mecz
0
@Kamiloza91 Nie zabijaj dobrze grają
1
Myślałem że chodzący ręcznik to tylko w South Park
2
@Rust_Cohle Coś tam umie ten chłopak
0
@culer_5306751 Przecież Camp Nou to piknik xD
1
@MesQueUnClub96 Można, wystarczy puścić kupon na remis
2
@Sulimo Zwisasz mi chłopie
2
@Bobo25 Panie mówisz jakbyś pierwszy raz mecze oglądał, przecież jak Lewus grał w Bayernie to co było
1
@wasacz Igus się skończył