Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle I wszystko jasne przyniosłeś nam wirusa tutaj, kurła coś mnie brzuch zaczyna boleć też
10
Komentarz usunięty
1
@Emhyr Dobre to w ogóle jest? Kopnąć coś umi? Bo po samych statystykach to tak średnio
2
@chavez Tak raczej byłby, wygrać Premier League tyle razy to też nie lada wyczyn
0
@Wittgenstein Beka z Ciebie że uważasz Mundial za jakiś śmieszny turniej
19
@Luciano99 Widać że to stare zdjęcie, bo coś młodo jeszcze Komentatejro wygląda
6
@Fenelon Odrazu utylizować
1
@koziar Jedna sekunda, na następnych zawodach Cię pokonam
1
@MesQueUnClub_87 Oczywiście 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@cris2706 No trochę się tasujesz za bardzo do tych madryciaków, zluzowałbyś xD
4
@Deathwing112 Chyba pra pra prawnuczka
4
@barcanawieki Poszło
2
@Emhyr Zacząłbym oglądać więcej Premier League, ale pewnie jako bezstronny kibic futbolu
2
@wawrzyn1 Wstrzymałbym się z typowaniem składu na Valencie bo kto wie co się wydarzy w Klasyku
13
@PatrychoO Jan Paweł Drugi
0
@Herato Trincao
0
@Kondziubarca Jak już raz wystrzeliła to może i częściej będzie, teraz ma przed sobą ważny sprawdzian
11
@Kondziubarca Jasnowłosy bajerant
0
@Emhyr No Ferran z Cadizem dał, może nie z ławki, ale jako zmiennik za kontuzjowanego Dembusia
2
@Emhyr Nadają się na zmienników, ale nie za tą kasę co daliśmy
1
@masq Chyba tam że od kilku lat, bo powinno być od wielu lat
0
@Emhyr Fleszskor i transfermarkt twierdzi że po 5, Cadiz, Atletico, Espanyol, Villarreal i teraz Almeria
0
@Emhyr Coś chyba przegapili bo wczoraj zdobył piątą żółtą kartkę w lidze :/
3
@bartas97 Uj z weekendem czwartek ważniejszy
0
@Emhyr Jak to nie ma, przecież 5 żółtych kartek
5
Śmiejecie się z S Roberto, ale chłop na klasyki dostaje takiego buffa że zagra co najmniej solidnie, tak będzie i nie zmyślam
2
@MesQueUnClub_87 Kurła ta piętka podkręcona z Majorką, albo te woleje z nożyc w okno
6
@MesQueUnClub96 Lewus musi po prostu porozmawiać z Dżepetto żeby znowu go odczarował
6
@mrboom Ostatnio czytałem że trzymał się za plecy, teraz za żebra, a finalnie naciągnął sobie dwugłowy uda xD
2
@MesQueUnClub_87 Moim zdaniem po prostu lepszym, ale nie z jakąś kosmiczną przewagą. W swoim prime rzeczywiście jako piłkarz Suarez był bardziej kompletny, ale na przestrzeni całej kariery spokojnie można ich porównywać