Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LjakRoberciik Naruto, mimo że uwielbiam oba
3
@JohnnyBarca I tak najbardziej zapamiętam go jak doprowadził do szału Sarriego xD
1
@Nhyz Platyny może nie ale przeszedłem GTA 3, Vice City i San Andreas na 100%, jak ktoś jest takim kozakiem jak ja to proszę się odezwać
0
@pt9
2
@macio_944 No Madryciaki niestety mają najlepszy hymn w całej Europie, ktoś powie że YNWA najlepsze, ale dla mnie to zwykły paździerz
2
@damianfcb105 Oni są nie tyle dumni co bezczelni, pamiętam jak się ich zarząd wypowiadał o Nas w lecie że wciągu dwóch lat przestaniemy istnieć xD
1
@Antimadridista_WR Jest kilka serii i gier które potrafiły zapewnić taki super klimat, Seria Gothic, seria GTA, RDR2, Wiedźmin 3 i niektóre Assassin's creedy, głównie te pierwsze i Black Flag
2
@4drian0 Ponad 5 nawet było
1
@Qlimax86 Boki i tył wycieniowane, górę trochę podciąć i zaczes na jedną stronę, fryzjerka dobiera cieniowanie i cięcie pod kształt twojej łepetyny i jest elegancko należy się pół stówy
0
@Radzio_94 A miałeś wcześniej PlayStation i ogrywałeś ekskluzywy? Bo jeśli nie to jest ich całkiem dużo do nadrobienia i z tegoż właśnie powodu zakupiłem PS5 mając wcześniej same Xboxy
0
@sidi12843 Prawda jest taka że to gówno prawda
0
@Kazragore Nie używam PC, ale ponoć dobrze kompatybilny, tylko trzeba mieć windows 10 albo 11. Nie porównam do pada z PS4, bo przesiadłem się z Xbox One'a, ale zajebiście mi się go używa
12
@osa91 @Sulimo Jakby Walaszek się urodził w Ameryce to Tarantino mógłby się schować
4
@Comfortable_ Spytam sprzedawcę padów czy nam pożyczy
2
@Comfortable_ Niech stracę, ale okej
0
Kurła ale bym se kupił tego pada do PS5 w wersji Ragnarok przepiękny jest, ale 6 stów sobie chamy liczą, bo mają ostatnie sztuki na rynku. Nie ma ktoś i nie chce odsprzedać tanio? xD
8
Komentarz usunięty
1
No, ten Potter to jednak umie coś czarować
1
@Deviler Chłop się spuszcza nad tą Borussią aż go wyciszyłem, dlaczego te pazie nie potrafią znaleźć bezstronnych komentatorów
3
Betisy proszę nie zesrajcie się centymetr przed kiblem
1
Waskes jaki terrorysta xD
1
@J4no Brawo Bravo
3
@PatrychoO Słuchaj no gaijin
2
@LionelM95 Tak, c*uja daje
1
Cóż można rzec.. Heisenberg do grudnia
1
@Sulimo Graliśmy w 10 więc ciesz się że się tak skończyło a nie inaczej
3
Pomyślcie sobie że Madryciaki już mają humor zjebany, a jeszcze grają na wyjeździe z Betisem xD
4
Ale Madryt będzie miał ból dupy dzisiaj xD
1
Komentarz usunięty
0
Kunde jaki to jest paźdierz dzisiaj