5

@LjakRoberciik Naruto, mimo że uwielbiam oba

3

@JohnnyBarca I tak najbardziej zapamiętam go jak doprowadził do szału Sarriego xD

1

@Nhyz Platyny może nie ale przeszedłem GTA 3, Vice City i San Andreas na 100%, jak ktoś jest takim kozakiem jak ja to proszę się odezwać

0

2

@macio_944 No Madryciaki niestety mają najlepszy hymn w całej Europie, ktoś powie że YNWA najlepsze, ale dla mnie to zwykły paździerz

2

@damianfcb105 Oni są nie tyle dumni co bezczelni, pamiętam jak się ich zarząd wypowiadał o Nas w lecie że wciągu dwóch lat przestaniemy istnieć xD

1

@Antimadridista_WR Jest kilka serii i gier które potrafiły zapewnić taki super klimat, Seria Gothic, seria GTA, RDR2, Wiedźmin 3 i niektóre Assassin's creedy, głównie te pierwsze i Black Flag

2

@4drian0 Ponad 5 nawet było

1

@Qlimax86 Boki i tył wycieniowane, górę trochę podciąć i zaczes na jedną stronę, fryzjerka dobiera cieniowanie i cięcie pod kształt twojej łepetyny i jest elegancko należy się pół stówy

0

@Radzio_94 A miałeś wcześniej PlayStation i ogrywałeś ekskluzywy? Bo jeśli nie to jest ich całkiem dużo do nadrobienia i z tegoż właśnie powodu zakupiłem PS5 mając wcześniej same Xboxy

0

@sidi12843 Prawda jest taka że to gówno prawda

0

@Kazragore Nie używam PC, ale ponoć dobrze kompatybilny, tylko trzeba mieć windows 10 albo 11. Nie porównam do pada z PS4, bo przesiadłem się z Xbox One'a, ale zajebiście mi się go używa

12

@osa91 @Sulimo Jakby Walaszek się urodził w Ameryce to Tarantino mógłby się schować

4

@Comfortable_ Spytam sprzedawcę padów czy nam pożyczy

2

@Comfortable_ Niech stracę, ale okej

0

Kurła ale bym se kupił tego pada do PS5 w wersji Ragnarok przepiękny jest, ale 6 stów sobie chamy liczą, bo mają ostatnie sztuki na rynku. Nie ma ktoś i nie chce odsprzedać tanio? xD

8

Komentarz usunięty

1

No, ten Potter to jednak umie coś czarować

1

@Deviler Chłop się spuszcza nad tą Borussią aż go wyciszyłem, dlaczego te pazie nie potrafią znaleźć bezstronnych komentatorów

3

Betisy proszę nie zesrajcie się centymetr przed kiblem

1

Waskes jaki terrorysta xD

1

@J4no Brawo Bravo

3

@PatrychoO Słuchaj no gaijin

2

@LionelM95 Tak, c*uja daje

1

Cóż można rzec.. Heisenberg do grudnia

1

@Sulimo Graliśmy w 10 więc ciesz się że się tak skończyło a nie inaczej

3

Pomyślcie sobie że Madryciaki już mają humor zjebany, a jeszcze grają na wyjeździe z Betisem xD

4

Ale Madryt będzie miał ból dupy dzisiaj xD

1

Komentarz usunięty

0

Kunde jaki to jest paźdierz dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?