2

@pluszek
- "Ale" powinno być po przecinku, a nie kropce.
- Przed "że" powinien być przecinek.
- "Twoja" powinno być z dużej litery.
- Na końcu zdania powinieneś dać kropkę.

Wydaje mi się że wypadłeś gorzej niż kolega, siadaj pała.

10

@Jakchcesz Dreptacz niech w końcu wraca do tej Argentyny czy Ameryki bo się skończył

0

@agaFCB Gorączka jest potrzebna żeby zwalczyć zarazę jaka Cię dopadła, jeśli nie jest to over 40 stopni to nie zbijaj

1

@Kapitan hawk Tak oraz tytuł Goat który przyznają Czupo Motingowi

1

@Pawel13sz Może sięgną po Jurgena Klopa

0

@Salchent Ale nie wygrali więc dalej się z Ciebie śmiejemy

0

Chłop chciał Messiego zgwałcić xD

0

@require Nawet tabsy nie pomagają

1

@require Żeby dobro zwyciężyło to te dwie drużyny musiałyby jednocześnie odpaść

1

A w tle leci jedenasty na szopi

1

@wasacz Imo nie jest zły

0

@Peciak Też ich nie lubię, ale lubię futbol jaki grają, forma nie ucieknie, a ciekawe mecze już tak :P

1

@Dembouz1899 Imo najlepszy był o Guinessie

1

@SciFunMaRacje Te mniej poważne anime też się spoko ogląda nawet w wieku 27 lat i więcej, dużo serii jest robionych pod każdą kategorie wiekową zwłaszcza tasiemce jak Naruto, Dragonball czy One Piece. Mieszanka poważnej fabuły z czasem dziecinnymi czy zboczonymi żartami, coś jak Shrek :D Takie bardziej dziecinne to chyba Pokemony są z tych co kojarzę

0

@BorzyKrzys Oddychaj ziomeczku

3

@IronSanHybrid O kur*a pająk na patyku, a nie to skorpion, pająk jest luzem ja pier*ole wolałbym umrzeć niż spróbować to tknąć

1

@LS Ja to chyba za bardzo przywykłem do tych napisów

1

@LS Z polskim lektorem więc nie męczy xD Anime bez oryginalnej ścieżki dźwiękowej to nie anime, to jak sernik z rodzynkami

2

@SciFunMaRacje Attack on Titan czyli Shingeki no Kyojin, dużo poważniejsze niż np. Naruto czy DB i ogólnie moim zdaniem najlepsze anime

1

@VegetaPolska W DB tej mocy za dużo jest nawet czasem i często jej zdobywanie jest dziurawe i niekonsekwentne względem innych postaci. Na przykład początek DBZ, Goku po treningu paru letnim u wszechmogącego i wcześniejszym wypiciu boskiej wody miał razem z Picolakiem poziom mocy minimalnej po jakieś ponad 400 jak walczyli z Raditzem, któremu ledwo dawali radę. Kuririn i reszta jakoś 200 mieli wtedy jak Bulma mierzyła i jak wyjebali do wszechmogącego na ten sam roczny trening, który przeszedł Goku, tylko że krótszy to wrócili z mocą 1000 mogąc się mierzyć z gośćmi którzy spokojnie zniszczyliby Raditza. Tych dziur jest pełno w całym uniwersum i pod tym względem Naruto lepiej wygląda

0

@AlexDark00 Polecam obczaić, ja teraz dopiero na starość nadrobiłem i nie żałuję

5

@LjakRoberciik Naruto, mimo że uwielbiam oba

3

@JohnnyBarca I tak najbardziej zapamiętam go jak doprowadził do szału Sarriego xD

1

@Nhyz Platyny może nie ale przeszedłem GTA 3, Vice City i San Andreas na 100%, jak ktoś jest takim kozakiem jak ja to proszę się odezwać

0

2

@macio_944 No Madryciaki niestety mają najlepszy hymn w całej Europie, ktoś powie że YNWA najlepsze, ale dla mnie to zwykły paździerz

2

@damianfcb105 Oni są nie tyle dumni co bezczelni, pamiętam jak się ich zarząd wypowiadał o Nas w lecie że wciągu dwóch lat przestaniemy istnieć xD

1

@Antimadridista_WR Jest kilka serii i gier które potrafiły zapewnić taki super klimat, Seria Gothic, seria GTA, RDR2, Wiedźmin 3 i niektóre Assassin's creedy, głównie te pierwsze i Black Flag

2

@4drian0 Ponad 5 nawet było

1

@Qlimax86 Boki i tył wycieniowane, górę trochę podciąć i zaczes na jedną stronę, fryzjerka dobiera cieniowanie i cięcie pod kształt twojej łepetyny i jest elegancko należy się pół stówy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?