Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pluszek
- "Ale" powinno być po przecinku, a nie kropce.
- Przed "że" powinien być przecinek.
- "Twoja" powinno być z dużej litery.
- Na końcu zdania powinieneś dać kropkę.
Wydaje mi się że wypadłeś gorzej niż kolega, siadaj pała.
10
@Jakchcesz Dreptacz niech w końcu wraca do tej Argentyny czy Ameryki bo się skończył
0
@agaFCB Gorączka jest potrzebna żeby zwalczyć zarazę jaka Cię dopadła, jeśli nie jest to over 40 stopni to nie zbijaj
1
@Kapitan hawk Tak oraz tytuł Goat który przyznają Czupo Motingowi
1
@Pawel13sz Może sięgną po Jurgena Klopa
0
@Salchent Ale nie wygrali więc dalej się z Ciebie śmiejemy
0
Chłop chciał Messiego zgwałcić xD
0
@require Nawet tabsy nie pomagają
1
@require Żeby dobro zwyciężyło to te dwie drużyny musiałyby jednocześnie odpaść
1
A w tle leci jedenasty na szopi
1
@wasacz Imo nie jest zły
0
@Peciak Też ich nie lubię, ale lubię futbol jaki grają, forma nie ucieknie, a ciekawe mecze już tak :P
1
@Dembouz1899 Imo najlepszy był o Guinessie
1
@SciFunMaRacje Te mniej poważne anime też się spoko ogląda nawet w wieku 27 lat i więcej, dużo serii jest robionych pod każdą kategorie wiekową zwłaszcza tasiemce jak Naruto, Dragonball czy One Piece. Mieszanka poważnej fabuły z czasem dziecinnymi czy zboczonymi żartami, coś jak Shrek :D Takie bardziej dziecinne to chyba Pokemony są z tych co kojarzę
0
@BorzyKrzys Oddychaj ziomeczku
3
@IronSanHybrid O kur*a pająk na patyku, a nie to skorpion, pająk jest luzem ja pier*ole wolałbym umrzeć niż spróbować to tknąć
1
@LS Ja to chyba za bardzo przywykłem do tych napisów
1
@LS Z polskim lektorem więc nie męczy xD Anime bez oryginalnej ścieżki dźwiękowej to nie anime, to jak sernik z rodzynkami
2
@SciFunMaRacje Attack on Titan czyli Shingeki no Kyojin, dużo poważniejsze niż np. Naruto czy DB i ogólnie moim zdaniem najlepsze anime
1
@VegetaPolska W DB tej mocy za dużo jest nawet czasem i często jej zdobywanie jest dziurawe i niekonsekwentne względem innych postaci. Na przykład początek DBZ, Goku po treningu paru letnim u wszechmogącego i wcześniejszym wypiciu boskiej wody miał razem z Picolakiem poziom mocy minimalnej po jakieś ponad 400 jak walczyli z Raditzem, któremu ledwo dawali radę. Kuririn i reszta jakoś 200 mieli wtedy jak Bulma mierzyła i jak wyjebali do wszechmogącego na ten sam roczny trening, który przeszedł Goku, tylko że krótszy to wrócili z mocą 1000 mogąc się mierzyć z gośćmi którzy spokojnie zniszczyliby Raditza. Tych dziur jest pełno w całym uniwersum i pod tym względem Naruto lepiej wygląda
0
@AlexDark00 Polecam obczaić, ja teraz dopiero na starość nadrobiłem i nie żałuję
5
@LjakRoberciik Naruto, mimo że uwielbiam oba
3
@JohnnyBarca I tak najbardziej zapamiętam go jak doprowadził do szału Sarriego xD
1
@Nhyz Platyny może nie ale przeszedłem GTA 3, Vice City i San Andreas na 100%, jak ktoś jest takim kozakiem jak ja to proszę się odezwać
0
@pt9
2
@macio_944 No Madryciaki niestety mają najlepszy hymn w całej Europie, ktoś powie że YNWA najlepsze, ale dla mnie to zwykły paździerz
2
@damianfcb105 Oni są nie tyle dumni co bezczelni, pamiętam jak się ich zarząd wypowiadał o Nas w lecie że wciągu dwóch lat przestaniemy istnieć xD
1
@Antimadridista_WR Jest kilka serii i gier które potrafiły zapewnić taki super klimat, Seria Gothic, seria GTA, RDR2, Wiedźmin 3 i niektóre Assassin's creedy, głównie te pierwsze i Black Flag
2
@4drian0 Ponad 5 nawet było
1
@Qlimax86 Boki i tył wycieniowane, górę trochę podciąć i zaczes na jedną stronę, fryzjerka dobiera cieniowanie i cięcie pod kształt twojej łepetyny i jest elegancko należy się pół stówy