La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 783 Culés

1

Reprezentacja Polski w piłce nożnej jest jak Hubert Hurkacz.

0

@FcPortoFan1999 Cienka jak siki pająka.

0

@Kondziubarca Niestety ale tak,co mnie smuci bo kibicuję im mocno,a obydwie mnie smucą.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 ciezko porównać sport zespołowy i indywidualny xd ale nawet wtedy bez przesady Hurkacz prezentuje jakiś poziom jak dostałby jakiegoś Czecha z top 200 atp to by go zlał xd. Hurkacz największy problem to brak mentalu, u naszych kopaczy brak chęci do walki za swoje barwy. Reszta świata jakoś to potrafi. Wstyd i zenua.

1

@wasacz Brak mentalu i siedzi w top 10 cały czas, to Ci tenisiści w ogóle mentalu nie mają w takim razie

konto usunięte

1

@Mario96w dlatego mówię ze nie ma co nawet porównywać z naszymi kopaczami xd hurkacz znika jak sie go dobrze przyciśnie. Wtedy nawet jego atut numer jeden czyli serwis przestaje działać .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?