Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VegetaPolska Widzisz Wedżita? Kakarotto znowu był pierwszy
3
@Sau_Ron Goat
4
@Lionel_Messi10 Dodi i 16 lat xD Za 3 lata chyba
1
@wasacz Ała no to koniec sezonu
1
@Rust_Cohle Musisz się jeszcze wiele nauczyć młody Kohlu jeśli chcesz osiągnąć poziom takiego poddymiacza
37
@ChessInfo Kary cielesne jak najbardziej na tak, jednakże w tej formie brzmi to jak jakieś kur*a średniowieczne tortury, a w praktyce dasz klapsa w ostateczności raz na jakiś czas i nikomu się krzywda nie stanie
1
@DonCarletto Ten co ruch założył też chce być drugim Kukizem i zbawcą systemu, chłop co wuefistą w zawodówie był przez X lat nagle się obudził xD
0
@DonCarletto Taa moi byli nauczyciele podobnie xD Jeden w koncie siedzi, znajoma też z konfy, jeden jakiś swój tam ruch założył nawet
30
@ChessInfo Niezła próba panie afrykańskie smaki
0
@FanBarcYxD Podobnie jak adwokaci i prokuratura, na sali sądowej szarpią się jak pies z kotem, a za kurtyną dogadują wyroki co by mieć z głowy sprawę (Wcale nie oglądałem Better Call Saul)
0
@Trojanek23 Oo to samemu muszę zamówić, bo polecałem tylko z polecenia xD
3
@Faro Dopóki jest walka o trofea to nie myślę z jakąś podjarką o następnym sezonie
15
@Donnie_Darko Nejmar ty kurłiu taki piękny atak zepsułeś
3
@Barca1992 To tylko szybki pit stop na zmianę chomików nie przejmuj się
2
@barcelonaLM Kto jak kto, ale ten młodziak ma na to potencjał
0
@vangoor To jakąś chińską wersję chyba dostałeś bo mi nic nie trzeszczy, chodzi cicho jak @MesQueUnClub96 żeby nie obudzić pijanego starego
@Janas11224 Mi ta biała w sumie nie przeszkadza, za to padzik w wersji Ragnarok wjechał i to już jest piękna rzecz
0
@Kitek1640 Siema Kitek
0
@takisobiektos Top 20 powinno szybko wpaść w takiej formie, chociaż nie wiem jak se radzi kobita na ziemnej
1
@wasacz A niech se Ryba trochę punkta zarobi
1
@wasacz Haha grubas przegrał
1
@wasacz Kurła oby, nie dla łukaszenki punkty
4
@AmperA Ta bluza to już się nie dopierze
7
@Donnie_Darko Pohamować może i tak, szkoda że nie zahamować
0
@Trojanek23 Kroniki dwuświata trylogia Mitrys, całkiem nowe i ludzie polecają
1
@Sulimo Nogi zarośnięte spoko wyglądajo jak się jest opalonym, ja na szczęście szybko się opalam na słońcu
3
@Trojanek23 Harry Potter
3
@Sulimo Małpą nie jestem na szczęście nie zarasta mi klata czy plecy więc problem z głowy, nogi i ręce zostawiam, ale ostatnio zastanawiam się nad pachami czy by nie zdepilować i fiflaka też
2
@QuaReL Patrząc jak rambla się spuszcza po jakimś meczu z Caracao co kurs na wygraną był 1.01 to już wolę mniej. Mundial i Copa wiadomo prestiż, ale tak to czytać się tego nie da
0
@SuperPatsonFCB Nie no szkoda gościa, ale żeby zapomnieć jak się ląduje xD Ciężko to sobie wyobrazić, ale jak widać to nie jedyny przypadek
2
@Kidd Pamietam że zawsze bekę cisnęli że e papierochy są dla gejów i tego typu teksty leciały, sam to kiedyś wapowałem, ale jak byłem hetero tak dalej jestem