3

@VegetaPolska Widzisz Wedżita? Kakarotto znowu był pierwszy

3

@Sau_Ron Goat

4

@Lionel_Messi10 Dodi i 16 lat xD Za 3 lata chyba

1

@wasacz Ała no to koniec sezonu

1

@Rust_Cohle Musisz się jeszcze wiele nauczyć młody Kohlu jeśli chcesz osiągnąć poziom takiego poddymiacza

37

@ChessInfo Kary cielesne jak najbardziej na tak, jednakże w tej formie brzmi to jak jakieś kur*a średniowieczne tortury, a w praktyce dasz klapsa w ostateczności raz na jakiś czas i nikomu się krzywda nie stanie

1

@DonCarletto Ten co ruch założył też chce być drugim Kukizem i zbawcą systemu, chłop co wuefistą w zawodówie był przez X lat nagle się obudził xD

0

@DonCarletto Taa moi byli nauczyciele podobnie xD Jeden w koncie siedzi, znajoma też z konfy, jeden jakiś swój tam ruch założył nawet

30

@ChessInfo Niezła próba panie afrykańskie smaki

0

@FanBarcYxD Podobnie jak adwokaci i prokuratura, na sali sądowej szarpią się jak pies z kotem, a za kurtyną dogadują wyroki co by mieć z głowy sprawę (Wcale nie oglądałem Better Call Saul)

0

@Trojanek23 Oo to samemu muszę zamówić, bo polecałem tylko z polecenia xD

3

@Faro Dopóki jest walka o trofea to nie myślę z jakąś podjarką o następnym sezonie

15

@Donnie_Darko Nejmar ty kurłiu taki piękny atak zepsułeś

3

@Barca1992 To tylko szybki pit stop na zmianę chomików nie przejmuj się

2

@barcelonaLM Kto jak kto, ale ten młodziak ma na to potencjał

0

@vangoor To jakąś chińską wersję chyba dostałeś bo mi nic nie trzeszczy, chodzi cicho jak @MesQueUnClub96 żeby nie obudzić pijanego starego

@Janas11224 Mi ta biała w sumie nie przeszkadza, za to padzik w wersji Ragnarok wjechał i to już jest piękna rzecz

0

@Kitek1640 Siema Kitek

0

@takisobiektos Top 20 powinno szybko wpaść w takiej formie, chociaż nie wiem jak se radzi kobita na ziemnej

1

@wasacz A niech se Ryba trochę punkta zarobi

1

@wasacz Haha grubas przegrał

1

@wasacz Kurła oby, nie dla łukaszenki punkty

4

@AmperA Ta bluza to już się nie dopierze

7

@Donnie_Darko Pohamować może i tak, szkoda że nie zahamować

0

@Trojanek23 Kroniki dwuświata trylogia Mitrys, całkiem nowe i ludzie polecają

1

@Sulimo Nogi zarośnięte spoko wyglądajo jak się jest opalonym, ja na szczęście szybko się opalam na słońcu

3

@Trojanek23 Harry Potter

3

@Sulimo Małpą nie jestem na szczęście nie zarasta mi klata czy plecy więc problem z głowy, nogi i ręce zostawiam, ale ostatnio zastanawiam się nad pachami czy by nie zdepilować i fiflaka też

2

@QuaReL Patrząc jak rambla się spuszcza po jakimś meczu z Caracao co kurs na wygraną był 1.01 to już wolę mniej. Mundial i Copa wiadomo prestiż, ale tak to czytać się tego nie da

0

@SuperPatsonFCB Nie no szkoda gościa, ale żeby zapomnieć jak się ląduje xD Ciężko to sobie wyobrazić, ale jak widać to nie jedyny przypadek

2

@Kidd Pamietam że zawsze bekę cisnęli że e papierochy są dla gejów i tego typu teksty leciały, sam to kiedyś wapowałem, ale jak byłem hetero tak dalej jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?