0

@takisobiektos Hjubi odpalił rakietę, kto wie może jak przejdą te fazę to zagra też dobry meczyk z będącym w formie Sinnerem

0

@MesQueUnClub96 Dzisiaj Bajern rozłoży nogi przed wielkim Norwegiem

4

@tomek8756 Warto. Star Warsy, Marvele i wszystko z National Geographic plus animowane Pixary i Disneje

2

@AmigoBlancos I oczywiście Interstellar panowie. Aa no i przecież Oogway Ascends z Kung Fu Panda

13

@Firestone I 9 herbów xD Jest i Syśka nawet w oznaczonych, nasza argentyńska królowa

19

@Firestone Nie inaczej, sam uwielbiam tego karakana małego, ale niektórzy jakby mogli by mu jajka na połysk wypucowali

7

@Firestone Messiarze to największa grupa artystów xD

2

@Matan_Zajcev Ogólnie to się zgodzę, ale dodam że jedna okazja którą miał wczoraj Lewy nie była spieprzona koncertowo, ten strzał tuż nad poprzeczką był całkiem fajny, w porównaniu do armat, które odpalili później Fati i S Roberto

0

@Ojciec5tkidzieci Dzięki moim zdolnościom analitycznym nabytym przez lata na lekcjach języka polskiego stwierdzam iż autor tym tekstem chciał nam pokazać swoją miłość do kanarów oraz xboxa

1

@Botanik

Czy Joao Mario strzeli bramkę w 1/4?
Tak (Chodzi o dwumecz tym razem tak? Bo jeśli tylko o najbliższe spotkanie to nie strzeli)

1. Benfica 2:1 Inter
2. Manchester City 2:1 Bayern Monachium
3. AC Milan 0:1 Napoli
4. Real Madryt 2:1 Chelsea

0

@Botanik Nie tyle niecierpliwy co się przestraszyłem że Ci się coś stało, bo tu zawsze tydzień przed post był xD

0

@Bart1 Za rok może dwa

1

@Encore Ciekawe bo 4:0 czy 3:0 też było z kontrolą i to w dużych ilościach na początku sezonu, akurat wtedy jak Pedri i Dembele nie byli kontuzjowani :P

7

@Encore Może dlatego że gracze odpowiedzialni za tą kontrolę siedzą w szpitalu

4

@Tom_Tom Jak dobrze że Xavi też Cię nie widzi i nie musi czytać tych pierdów

1

@ptrx Ten Alba w ataku mnie się podoba

0

@Botanik Panocku co z Tobą i konkursem, bo jutro Liga Mistrzów, a posta z typowaniem jak nie było tak nima

0

@jeyx77x Pomasować bęben i jak się pojawi Dżin to poprosić o kolejne dźwignie i zrzucenie Tebasa ze stołka

0

@barcelonaLM Wyjątkowo, bo dzisiaj wrócił stary dobry Fati niczym nie różniący się od Lewusa obecnie

3

@Roobo Oo nie wspomnieliśmy o 6 asystach Roberta żeby pasowało lepiej do narracji, bo Auba miał tylko jedną? Niemożliwe :P A inne rozgrywki? Też się nie liczą haha

I ogólne wrażenia z gry xD Auba jedyne wrażenie jakie robił to jak salto wylądował w pełnej okazałości

5

@barcelonaLM Fati już pokazał dzisiaj jak się strzela xD

0

@kylian7 A kto mówi że dają mniej, szkoda tylko że jedyne co dają od dłuższego czasu to autografy pielęgniarkom xD Jakbyś nie zauważył ślepoto Lewus jest typem gracza, który potrzebuje kreatywnego pomocnika i skrzydłowych żeby móc wykańczać dobrze wypracowane sytuacje. Jakoś dziwnym trafem kiedy grali Pedri i Dembele to Robert miał najwięcej takich okazji i przy okazji formę strzelecką, trzeba być idiotą żeby tego nie widzieć

1

@kylian7 Król strzelców La Liga i jeden z najlepszych asystentów, gdzie większość bramek strzelał powyżej dziesiątego metra, pustaka to ty masz w głowie xD Gdyby nie Robert to ciężko by było o te dwa puchary w tym sezonie, ale wmawiaj sobie tumoku że chłop nic nie dał drużynie

2

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 A ile piłkarzy by się przewijało co okienko hoho

3

Jak od ściany się odbiło xD

5

Dziewczynka idealnie podsumowała xDDD

3

Nie no Roberto co dał placka teraz

0

@ProMILs Od czegoś są zmiany w trakcie meczu, lepiej sobie zapewnić wynik, a dopiero później wpuścić młodych

4

@ProMILs Gramy o mistrzostwo ligi hiszpańskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?