Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Hjubi odpalił rakietę, kto wie może jak przejdą te fazę to zagra też dobry meczyk z będącym w formie Sinnerem
0
@MesQueUnClub96 Dzisiaj Bajern rozłoży nogi przed wielkim Norwegiem
4
@tomek8756 Warto. Star Warsy, Marvele i wszystko z National Geographic plus animowane Pixary i Disneje
2
@AmigoBlancos I oczywiście Interstellar panowie. Aa no i przecież Oogway Ascends z Kung Fu Panda
13
@Firestone I 9 herbów xD Jest i Syśka nawet w oznaczonych, nasza argentyńska królowa
19
@Firestone Nie inaczej, sam uwielbiam tego karakana małego, ale niektórzy jakby mogli by mu jajka na połysk wypucowali
7
@Firestone Messiarze to największa grupa artystów xD
2
@Matan_Zajcev Ogólnie to się zgodzę, ale dodam że jedna okazja którą miał wczoraj Lewy nie była spieprzona koncertowo, ten strzał tuż nad poprzeczką był całkiem fajny, w porównaniu do armat, które odpalili później Fati i S Roberto
0
@Ojciec5tkidzieci Dzięki moim zdolnościom analitycznym nabytym przez lata na lekcjach języka polskiego stwierdzam iż autor tym tekstem chciał nam pokazać swoją miłość do kanarów oraz xboxa
1
@Botanik
Czy Joao Mario strzeli bramkę w 1/4?
Tak (Chodzi o dwumecz tym razem tak? Bo jeśli tylko o najbliższe spotkanie to nie strzeli)
1. Benfica 2:1 Inter
2. Manchester City 2:1 Bayern Monachium
3. AC Milan 0:1 Napoli
4. Real Madryt 2:1 Chelsea
0
@Botanik Nie tyle niecierpliwy co się przestraszyłem że Ci się coś stało, bo tu zawsze tydzień przed post był xD
0
@Bart1 Za rok może dwa
1
@Encore Ciekawe bo 4:0 czy 3:0 też było z kontrolą i to w dużych ilościach na początku sezonu, akurat wtedy jak Pedri i Dembele nie byli kontuzjowani :P
7
@Encore Może dlatego że gracze odpowiedzialni za tą kontrolę siedzą w szpitalu
4
@Tom_Tom Jak dobrze że Xavi też Cię nie widzi i nie musi czytać tych pierdów
1
@ptrx Ten Alba w ataku mnie się podoba
0
@Botanik Panocku co z Tobą i konkursem, bo jutro Liga Mistrzów, a posta z typowaniem jak nie było tak nima
0
@jeyx77x Pomasować bęben i jak się pojawi Dżin to poprosić o kolejne dźwignie i zrzucenie Tebasa ze stołka
0
@barcelonaLM Wyjątkowo, bo dzisiaj wrócił stary dobry Fati niczym nie różniący się od Lewusa obecnie
3
@Roobo Oo nie wspomnieliśmy o 6 asystach Roberta żeby pasowało lepiej do narracji, bo Auba miał tylko jedną? Niemożliwe :P A inne rozgrywki? Też się nie liczą haha
I ogólne wrażenia z gry xD Auba jedyne wrażenie jakie robił to jak salto wylądował w pełnej okazałości
5
@barcelonaLM Fati już pokazał dzisiaj jak się strzela xD
0
@kylian7 A kto mówi że dają mniej, szkoda tylko że jedyne co dają od dłuższego czasu to autografy pielęgniarkom xD Jakbyś nie zauważył ślepoto Lewus jest typem gracza, który potrzebuje kreatywnego pomocnika i skrzydłowych żeby móc wykańczać dobrze wypracowane sytuacje. Jakoś dziwnym trafem kiedy grali Pedri i Dembele to Robert miał najwięcej takich okazji i przy okazji formę strzelecką, trzeba być idiotą żeby tego nie widzieć
1
@kylian7 Król strzelców La Liga i jeden z najlepszych asystentów, gdzie większość bramek strzelał powyżej dziesiątego metra, pustaka to ty masz w głowie xD Gdyby nie Robert to ciężko by było o te dwa puchary w tym sezonie, ale wmawiaj sobie tumoku że chłop nic nie dał drużynie
2
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 A ile piłkarzy by się przewijało co okienko hoho
3
Jak od ściany się odbiło xD
5
Dziewczynka idealnie podsumowała xDDD
3
Nie no Roberto co dał placka teraz
0
@ProMILs Od czegoś są zmiany w trakcie meczu, lepiej sobie zapewnić wynik, a dopiero później wpuścić młodych
4
@ProMILs Gramy o mistrzostwo ligi hiszpańskiej