Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@RomanHoffer Rower fajny, ale spacery zwłaszcza po górach czyli trekking to jest miodzio
0
@Fartlow @ranger3120 Mam wolne akurat gdzie to można oglądać i co to za ranga turnieju
33
@require Za każdym razem bawi xD
2
@ciema Też nie widzę w tym nic złego, ludzie często reagują emocjonalnie na różne sytuacje, natomiast uważam że warto czasem pracować nad tym żeby byle co nie było w stanie wyprowadzić Cię z równowagi nawet kiedy się ma gorszy humor czy jest się zmęczonym
0
@ciema Żeby móc zwać się szczęśliwym trzeba odnaleźć w sobie spokój i nie dać się podpalać jakimiś wypocinami pismaków, polecam :P
6
@MesQueUnClub96 Kiedy nastąpi Twój etap pogodzenia się z faktem że Erling Braut Haaland to obecnie najlepszy napastnik na świecie?
0
@paradiseaxl Łest kołs madefaka
1
@LM10GOAT Rozumiem, czy zamierzasz teraz codziennie publikować bęben pana Laporty z podpiskiem Goat żeby czasem ludzie nie zapomnieli jak wygląda?
1
@LM10GOAT Szybko zmieniasz tych goatów
6
@ciema Tymczasem złoty środek jeśli chodzi o kibicowanie:
https://zapodaj.net/ddaf340fc6541.jpg.html
6
@Medium Ja pytałem i dostałem odpowiedź
4
@Deviler Jak każdy normalny człowiek
0
@Sergio_Devils Żebyś wiedział że niech grają
1
@GeneralXavi Weganinem* jak co, żeby się te mięsofoby nie doebały
0
@Nano22 I jak to się stosuje, miejscowo jakoś? I czy da się dzięki temu mieć zarost na całej mordzie taki całkiem fajny, nawet jak obecnie rosną tylko wąsy i na czubku brody?
3
@Nano22 Ja jakbym zapuścił brodę to bym wyglądał jak oskubany kurczak, albo jakiś randomowy ćpun z Kalifornii, podziękuję
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
@PatrychoO Arabowi też się nie spieszy ze strzelaniem więc kto wie
0
Komentarz usunięty
0
@betonito To nie myśl bo Ci nie wychodzi
8
@Kuba_1 Rywal wbija szpilkę rywalowi, straszne zawiesić go na dwa sezony
0
@Albatros Nie dla araba Pichichi dla Polaka to
1
Real widzę xG 2.6 czyli pewnie 0-1 się skończy, ale włączę se xD
1
@Barca1992 Niewykluczone że Messi sam będzie za jakiś czas pustynnym jeźdźcem
0
@Kengo Niekoniecznie szczęście musi być krótkoterminowe. Załóżmy że grałbyś przez 2 lata w kasynie w ruletkę stawiając cały czas na czerwone, w teorii masz poniżej 50% szans na pozytywny wynik ze względu na możliwość wypadnięcia zera, ale miałbyś na tyle szczęścia że osiągnąłbyś skuteczność na poziomie 70%, czy wtedy też można się chwalić że ma się skuteczność długoterminową? :D Jeśli jesteś w stanie mi zapewnić że przez 10 lat rok w rok będziesz na całkiem dobrym plusie nie mając dostępu do ustawianych meczów to zwracam honor
0
@Kengo Nie twierdzę że analizowanie nie ma wpływu na wyniki w dłuższej perspektywie, uważam jedynie że jest tyle detali których nie jesteśmy w stanie przewidzieć że i tak większość zależy od szczęścia, jeśli zajmujesz się tym jakiś czas to sam powinieneś to zauważyć. Mój kumpel też zarabiał na tym przez parę lat, analizował, robił tabelki i sam przyznaje że to głównie szczęście.
Nie usprawiedliwiam żadnych porażek bo nie gram, a jak już to rzadko, mówię tylko obiektywnie jak to wygląda :P
1
@MesQueUnClub_87 Mam swojego
0
@Kengo Oczywiście że zależy głównie od szczęścia, chyba że jesteś w stanie przewidzieć dosłownie każdy detal, ale nikt na świecie nie ma takiej mocy. Jeśli ktoś uważa że analizowaniem meczy jest w stanie zapewnić sobie przewagę większą niż ma farta jest zwyczajnie naiwny
4
@supraomnes1 Szczerze to mam parę ładniejszych koleżanek nawet, ale kwestia gustu xD