La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

0

Tak bez rytmu meczowego niech grają od początku...

23

@Sergio_Devils Myśle, że nawet gdyby nie grali 3 lata to gorsi od naszej obecnej pomocy by nie byli.

0

@Sergio_Devils Żebyś wiedział że niech grają

2

@Sergio_Devils jak kolega napisał, nikt nie będzie gorszy nawet po takiej przerwie jak obecni pomocnicy. Trzeba ryzykować.

0

@Derean ale tu chodzi o odnowienie urazów. Xavi już wielokrotnie pokazał, że ma w dupie zdrowie piłkarzy i ich zmęczenie

0

@FCB24 Musi zaryzykować. Obecna linia pomocy jest antyfutbolowa. Nic nie kreujemy, nic nie tworzymy. Jak będziemy czekać do 60 minuty, żeby wpuścić Pedriego i Frenkiego, to możemy mieć już 2:0 w plecy. Lepiej niech wyjdą, zrobią robotę i zejdą te pół godziny przed końcem. Bez nich marne nasze szanse na zwycięstwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?