17

@vadner Adama Lewandore? O ja cię pier**le

0

@VegetaPolska A gdzie pracujesz, jako kucharz?

1

@MesQueUnClub_87 To mówisz żeby pominąć te Darki? Tam jakiś remaster też był jedynki widziałem

0

@Jakchcesz Aa czyli nie ma fabuły jakiejś specjalnej tylko napierdzielanie bossów

0

@Transu96 Chętnie ale złomka już nie ma i nima na czym ogrywać, czekam aż te rimejki zrobią na konsole :/

0

@Jakchcesz To można se tak zacząć od trójki? Nie straci się na fabule czy coś?

2

@DonCarletto Rozpierdziele każdego bossa panie kolego, czy to w tydzień czy w godzinę, ale dziad będzie leżał i kwiczał

1

Te Dark Soulsy to warto grać? Nie przeterminowane to będzie? Czy może jakieś Eldenringi czy inne Sekiro polecacie

6

@NeKenI Nie dość że ruchają się na mojej mordzie to jeszcze srają wybuchając, fajnie ale kto to będzie sprzątał, ja na pewno nie to nie moje dzieci

9

@NeKenI Demodex, kurła to brzmi jak jakiś lek na sraczkę

3

@Pewex To jak pytać Messi czy Griezmann

1

@GdefnyMU Możemy być dumni że mamy takiego rywala, a nie jakichś paździerzy z premier lig

0

@Tasde Boli Cię Polak rodak któremu się powodzi w lidze mistrzów i tyle

1

Kficza się skończyła

1

Kante kurła placku

0

@Benz Ale z tym terrorystą siadło xD

0

@arasz1819 Z takim mięskiem bym nie chciał zupy :/

0

@arasz1819 Zależy czy z mięskiem czy z kulkami mocy

0

@AdiKingu96 Ale Antonella Ci nie ugotuje rosołku

1

@Conradxc Może jakbm miał znów 13 lat to bym każdy z tych punktów uczynił, ale oglądne se tak czy inaczej madryciaków

1

Nie wiem czy oglądać dalej 9ine czy madryciaków

1

@takisobiektos Aa bo oglądałem tylko tego mecza z Heroiciem, muszę ogarnąć lepiej te drabinki jak działają xD

0

@takisobiektos A to oni nie odpadli wczoraj? Na Fleszskorze pisało że ćwierćfinał co to za oszustwo :/

1

@Kengo Robert Downey Jr? Top

0

@Kengo Mi tam nie przeszkadzał, ba nawet bardziej się do avatarów przywiązuję niż do nicków i ciężko się przestawić hah

0

@Kengo Po tylu latach takiego pięknego Valverde ściągnąć z avatara :/

1

@Botanik Trochę mnie to skonfudowało po prostu heh, a z tym fartem to fakt, odbiło mi się po ostatnim jak zmieniałem wynik, a wszedł akurat ten co obstawiałem za pierwszym razem xD Chyba to było spotkanie Bayernu z PSG, ale już nie pamiętam

0

@Danny Gaucho Pamiętam że w którejś Fifie był jednym z najlepszych, a z tym się nie dyskutuje

0

@Danny Gaucho Deny ale że Ty takie coś? Nie służy Ci ta trzeźwość

1

@Botanik

Czy Karim Benzema strzeli bramkę w 1/4?
Nie

1. Chelsea 1:1 Real Madryt
2. Napoli 2:1 AC Milan
3. Bayern Monachium 1:2 Manchester City
4. Inter 2:1 Benfica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?