Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@vadner Adama Lewandore? O ja cię pier**le
0
@VegetaPolska A gdzie pracujesz, jako kucharz?
1
@MesQueUnClub_87 To mówisz żeby pominąć te Darki? Tam jakiś remaster też był jedynki widziałem
0
@Jakchcesz Aa czyli nie ma fabuły jakiejś specjalnej tylko napierdzielanie bossów
0
@Transu96 Chętnie ale złomka już nie ma i nima na czym ogrywać, czekam aż te rimejki zrobią na konsole :/
0
@Jakchcesz To można se tak zacząć od trójki? Nie straci się na fabule czy coś?
2
@DonCarletto Rozpierdziele każdego bossa panie kolego, czy to w tydzień czy w godzinę, ale dziad będzie leżał i kwiczał
1
Te Dark Soulsy to warto grać? Nie przeterminowane to będzie? Czy może jakieś Eldenringi czy inne Sekiro polecacie
6
@NeKenI Nie dość że ruchają się na mojej mordzie to jeszcze srają wybuchając, fajnie ale kto to będzie sprzątał, ja na pewno nie to nie moje dzieci
9
@NeKenI Demodex, kurła to brzmi jak jakiś lek na sraczkę
3
@Pewex To jak pytać Messi czy Griezmann
1
@GdefnyMU Możemy być dumni że mamy takiego rywala, a nie jakichś paździerzy z premier lig
0
@Tasde Boli Cię Polak rodak któremu się powodzi w lidze mistrzów i tyle
1
Kficza się skończyła
1
Kante kurła placku
0
@Benz Ale z tym terrorystą siadło xD
0
@arasz1819 Z takim mięskiem bym nie chciał zupy :/
0
@arasz1819 Zależy czy z mięskiem czy z kulkami mocy
0
@AdiKingu96 Ale Antonella Ci nie ugotuje rosołku
1
@Conradxc Może jakbm miał znów 13 lat to bym każdy z tych punktów uczynił, ale oglądne se tak czy inaczej madryciaków
1
Nie wiem czy oglądać dalej 9ine czy madryciaków
1
@takisobiektos Aa bo oglądałem tylko tego mecza z Heroiciem, muszę ogarnąć lepiej te drabinki jak działają xD
0
@takisobiektos A to oni nie odpadli wczoraj? Na Fleszskorze pisało że ćwierćfinał co to za oszustwo :/
1
@Kengo Robert Downey Jr? Top
0
@Kengo Mi tam nie przeszkadzał, ba nawet bardziej się do avatarów przywiązuję niż do nicków i ciężko się przestawić hah
0
@Kengo Po tylu latach takiego pięknego Valverde ściągnąć z avatara :/
1
@Botanik Trochę mnie to skonfudowało po prostu heh, a z tym fartem to fakt, odbiło mi się po ostatnim jak zmieniałem wynik, a wszedł akurat ten co obstawiałem za pierwszym razem xD Chyba to było spotkanie Bayernu z PSG, ale już nie pamiętam
0
@Danny Gaucho Pamiętam że w którejś Fifie był jednym z najlepszych, a z tym się nie dyskutuje
0
@Danny Gaucho Deny ale że Ty takie coś? Nie służy Ci ta trzeźwość
1
@Botanik
Czy Karim Benzema strzeli bramkę w 1/4?
Nie
1. Chelsea 1:1 Real Madryt
2. Napoli 2:1 AC Milan
3. Bayern Monachium 1:2 Manchester City
4. Inter 2:1 Benfica