2

@Encore Dokładnie plus Sevilla w LE to jak Madryciaki w Lidze Mistrzów

0

@Cule1234 To niezły Lampard xD

3

@Deviler Ze wzoru starego Lucka

0

@clyde Jedyne co się wyłoży metr przed kiblem to twój kupon, City bierze cieniaków madryciaków

0

@partymaker Jak nie będą mieli przewagi 3 bramek to nie zagrają tak na wyjebaniu ;)

0

@Bartula Jedenasty jedenasty na szopi

0

@Tomo1989 No i co że mieli sytuacje jak połowa z nich to strzały w ręce bramkarza. Są nieskuteczni, ale wybitnych sytuacji nie wypracowali sobie jakoś sporo

1

@Tomo1989 No to sam byś z tej rady skorzystał xD Co najwyżej ten drugi mecz jest wyrównany, w pierwszym był gwałt

8

Upamekano jaki placek, dawać go do Nas xD

1

Dodi miał rację, Haaland jest cienki

0

Haha Srane jaki placek

0

@clyde Ja właśnie ogrywam Abby pierwszy dzień w Seattle, idzie do niej przywyknąć :P

4

@Pawel13sz Myślę iż może się tak stać. Nie bez kozery pracują nad tym tak długo

5

@J4no Ban za spoilery jest więc jak się sprawdzi to masz przerąbane kolego

0

@TheNekro94 Ile treningów w tygodniu, ile ćwiczeń na jednym treningu i jaka objętość w seriach na partię tygodniowo, no i staż przede wszystkim. Tak z ciekawości pytam, bo chcę wrócić do treningów póki co w domu i FBW przeważnie się zaleca dla początkujących

2

@Sulimo 2 razy w tygodniu po jednej, częściej energetyka se walne redbulka pysznego, ale też nie za dużo

3

@QQL5 A ja se piję właśnie skyra, piękna jest to rzecz

1

0

@Transu96 Somsiad, nie chcesz czasem iść do siebie na górę?

23

@Pawel13sz Proste że Suarez

0

@Transu96 Przynajmniej są kanoniczne, a nie jakieś wytwory jak Arkania gothic

7

@VegetaPolska Jesteś tym co jesz

0

@Transu96 Oczywiście że superki, a nie jakieś fanmejdy czytać

0

@Colon Musi

1

@wasacz W ragnaroka dopiero będę grał, teraz gram jeszcze jako Abby w Seattle xD

1

@wasacz To jest spoko moim zdaniem właśnie, uczysz się na błędach jak odjebać jakiegoś bossa, w wiedźminie pamiętam mi się podobała walka z Detlaffem którego ciężko było ubić, człowiek się uwkurwiał ale satysfakcja na koniec fajna :D

4

@Zoker Panie, jak placki to tylko z gulaszem, posypane startym serem i śmietaną z natką pietruhy do tego. Może być jeszcze z sosem pieczarkowym, ale ani mi się waż kurła z cukrem jeść

0

@wasacz Lubię uniki robić, rzadko w grach paruję, przeważnie tylko kiedy trzeba. Nawet w God of War wolałem zginąć niż używać tarczy xd

3

@MesQueUnClub96 Ale chinśkie bajeczki to ty szanuj erlingofobie !!

6

@MesQueUnClub96 No nie wiem chyba wedżita bo przynajmniej o Dragonbolu byśmy se pogadali, a z Tobą to co można robić, uciekać przed na*ebanym Kohlem, nudne to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?