Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Dokładnie plus Sevilla w LE to jak Madryciaki w Lidze Mistrzów
0
@Cule1234 To niezły Lampard xD
3
@Deviler Ze wzoru starego Lucka
0
@clyde Jedyne co się wyłoży metr przed kiblem to twój kupon, City bierze cieniaków madryciaków
0
@partymaker Jak nie będą mieli przewagi 3 bramek to nie zagrają tak na wyjebaniu ;)
0
@Bartula Jedenasty jedenasty na szopi
0
@Tomo1989 No i co że mieli sytuacje jak połowa z nich to strzały w ręce bramkarza. Są nieskuteczni, ale wybitnych sytuacji nie wypracowali sobie jakoś sporo
1
@Tomo1989 No to sam byś z tej rady skorzystał xD Co najwyżej ten drugi mecz jest wyrównany, w pierwszym był gwałt
8
Upamekano jaki placek, dawać go do Nas xD
1
Dodi miał rację, Haaland jest cienki
0
Haha Srane jaki placek
0
@clyde Ja właśnie ogrywam Abby pierwszy dzień w Seattle, idzie do niej przywyknąć :P
4
@Pawel13sz Myślę iż może się tak stać. Nie bez kozery pracują nad tym tak długo
5
@J4no Ban za spoilery jest więc jak się sprawdzi to masz przerąbane kolego
0
@TheNekro94 Ile treningów w tygodniu, ile ćwiczeń na jednym treningu i jaka objętość w seriach na partię tygodniowo, no i staż przede wszystkim. Tak z ciekawości pytam, bo chcę wrócić do treningów póki co w domu i FBW przeważnie się zaleca dla początkujących
2
@Sulimo 2 razy w tygodniu po jednej, częściej energetyka se walne redbulka pysznego, ale też nie za dużo
3
@QQL5 A ja se piję właśnie skyra, piękna jest to rzecz
1
@CulerParaSiempre Jak dla mnie wygląda ujowo
https://zapodaj.net/5bf41edb4bbf0.jpg.html
0
@Transu96 Somsiad, nie chcesz czasem iść do siebie na górę?
23
@Pawel13sz Proste że Suarez
0
@Transu96 Przynajmniej są kanoniczne, a nie jakieś wytwory jak Arkania gothic
7
@VegetaPolska Jesteś tym co jesz
0
@Transu96 Oczywiście że superki, a nie jakieś fanmejdy czytać
0
@Colon Musi
1
@wasacz W ragnaroka dopiero będę grał, teraz gram jeszcze jako Abby w Seattle xD
1
@wasacz To jest spoko moim zdaniem właśnie, uczysz się na błędach jak odjebać jakiegoś bossa, w wiedźminie pamiętam mi się podobała walka z Detlaffem którego ciężko było ubić, człowiek się uwkurwiał ale satysfakcja na koniec fajna :D
4
@Zoker Panie, jak placki to tylko z gulaszem, posypane startym serem i śmietaną z natką pietruhy do tego. Może być jeszcze z sosem pieczarkowym, ale ani mi się waż kurła z cukrem jeść
0
@wasacz Lubię uniki robić, rzadko w grach paruję, przeważnie tylko kiedy trzeba. Nawet w God of War wolałem zginąć niż używać tarczy xd
3
@MesQueUnClub96 Ale chinśkie bajeczki to ty szanuj erlingofobie !!
6
@MesQueUnClub96 No nie wiem chyba wedżita bo przynajmniej o Dragonbolu byśmy se pogadali, a z Tobą to co można robić, uciekać przed na*ebanym Kohlem, nudne to