Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kulek22 I jest to interaktywny tatuaż, którego można klikać w nieskończoność
0
@ranger3120 Ja wpłacam we wpłatomacie od ING czy coś i jest za darmo, chyba kontrakt jakiś podpisali bo to jedyny darmowy wpłatomat w mieście, oddział niestety zamknęli
13
@Sulimo Chciałbym poznać genezę analnej grawitacji, czy ktoś miał zatwardzenie, a może wręcz przeciwnie jakąś biegunkę i akurat zakładał konto
2
@NeKenI Czeka aż w końcu jakiś sukces zaliczą, bo teraz mu nie wypada
0
Dlaczego kurs na Brighton w meczu z United to 2.0? xD
6
@Rl9k1nG Žatecký Světlý Ležák
4
@escarabajo Bez kitu jakiś upoś będzie wyśmiewał że ktoś uważał Mbappe za lepszego, no wcale nie było wcześniej do tego przesłanek na mundialu czy w lidze mistrzów xD Haaland jest teraz w większym gazie, a za chwilę równie dobrze żółw znowu będzie bardziej błyszczał, to szukanie na siłę kto jest lepszy jest co najmniej śmieszne
1
@bartas97 Broniewski i Stachura
8
@MesQueUnClub96 Z prawej to zaraz od ojca dostaniesz guwniażu jeden
6
@MesQueUnClub96 Będę oryginalny, Haaland Braut Erling
1
@MesQueUnClub96 Żeberka wołowe w sosie BBQ z ziemniaczkami opiekanymi do tego zasmażane buraki
4
@wasacz Czy się biega czy się leży hajs od sponsorów się należy
2
@Kondziubarca Tomas Szelbi pomylił odwagę z odważnikiem
3
@tbas Imo Borussia i Ajax Top
2
@tbas Chelsea London ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle Nie no wiadomix, sam mam dylemat trochu, niech wygra najlepszy i najpiękniejszy
0
@Rust_Cohle Odpuść se i tak Araujo wygra tak samo jak Breaking Bad swego czasu
0
@KlonaZepan Moja bańka jest trochę bardziej obiektywna niż Twoja i nie wydaje jakichś pochopnych wyroków nie mając rzeczywistego wglądu w finanse i plany związane ze sprzedażą zawodników. Już jeden mądry rok temu, który twierdził że żaden zawodnik do nas nie przyjdzie został pięknie wyjaśniony :P
0
Komentarz usunięty
2
@4drian0 Dubbing w South Park daje radę, na comedy central nie raz się oglądnie :D
3
@Sau_Ron smuggler
1
@Encore Choćby strzelił i 60 to alexy i inne odkleje będą podważać opłacalność jego transferu. To że gra przeciętnie to fakt, ale wejście miał świetne co pozwala mu zanotować udany sezon
1
@clyde Mnóstwo osób ich nienawidzi i są na to niezbite dowody
https://zapodaj.net/1cdb28b9f664f.jpg.html
1
Real Madrid travelled to Girona 4-2 reasons
0
Komentarz usunięty
3
@Transu96 Chyba że w jakimś lustrze
1
@MesQueUnClub_87 Na PS5, ciekawe czy mnie wciągnie bo nie mój klimat z jednej strony takie punkowe cyberowe coś, a z drugiej CD Project Red i ponoć fajna fabuła i klimat
5
Kupiłem se Cyberpunka, ciekawe czy to dobre jest w ogóle xD
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Szanuję Twoją pracę, dzisiaj jednakże moim zdaniem ten typ był nie warty o czym pisałem przed meczem nawet. Girona w dwóch ostatnich meczach (teraz już 3) sprawiła Realowi niespodzianki plus było wiadome że zagrają bez bramkarza i Benzemy, w dodatku na wyjeździe