Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Dokładnie, browar do meczu raz w tygodniu piękna rzecz
1
@matirix20 Wyobraź sobie że nawet tlen Nas niszczy. Wszystko co Nas otacza ma na Nas mniejszy czy większy wpływ, grunt żeby nie dać się zwariować i korzystać z dobrodziejstw świata, z rozsądkiem rzecz jasna
1
@Deviler Robcia ciężko zajechać więc niech gra i szlifuje staty
0
@tristan87 Po ostatnim meczu już go miał w sumie, ale teraz to już na 100
0
@gumaz Dobra czarnuhu nie pierdziel tylko wyjmuj berło
1
@Emhyr Natomiast uważam że Ci ludzie mają też jakieś wady
2
Szkoda Ter Stegena trochu :/
0
@michal26 Czas na pisanie 10 postów dziennie na rambli o polityce jest, a na zerknięcie kiedy jest mecz raz w tygodniu już nie? No nie wiem :P
0
@michal26 Prawdziwy kibic
0
@Ukasz nie to nie
0
@Ukasz Nie rozkazuj mi randomie
9
@Deviler No dla ekipy Lucka nie dziwota że niebezpieczne
7
@Luciano99 Zamiast bana dostaje się avatar z winisjuszem i napisanie rozprawki na 2000 słów argumentując dlaczego nie powinno ubliżać się winisjuszowi
1
@Huck
In - Messi, Kimmich, Roque
Out - Mam tak samo jak Tyy
1
@Barwindg Ojczaj
2
@DonCarletto Idealna puenta xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@QuaReL Alex nie przelogowałeś się
1
@ptrx Imo spokojnie 97 ze wzoru Tomasza
1
@tristan87 O co się rozchodzi
3
@Comfortable_ Dla kogoś kto nie zna Lolowej gwary to brzmi jakbyś się dławił
1
@RomanHoffer Ze Słowakami często da się dogadać po słowiańsku, Ty po polsku, On po słowacku i jakoś to idzie
3
@MarioVeB! munsien z małej litery, początek zdania nie usprawiedliwia
12
@MesQueUnClub96 Dowiedziałeś się? Dopiero jak jesteś pretendentem do złotej piłki możesz grać w gry, a jak leżysz w szpitalu to powinieneś gapić się w ścianę i użalać nad własnym losem
0
Mam zieloone światło mam zieloone
0
Komentarz usunięty
1
@Wossi61FCB @Botanik Dzięki panowie za grę, bardo przyjemna zabawa i niemalże do samego końca nie wiadomo kto wygra. Zgadzam się oby Pepito dostał to na co zasłużył ^^
3
Rudy zaraz wyjaśni La bamble po raz kolejny
1
Czyli że nie bierze ze sobą Ferrana :/
0
@Dr_Cabasisi A rzeczywiście, dzięks ^^