0

@matirix20 Dokładnie, browar do meczu raz w tygodniu piękna rzecz

1

@matirix20 Wyobraź sobie że nawet tlen Nas niszczy. Wszystko co Nas otacza ma na Nas mniejszy czy większy wpływ, grunt żeby nie dać się zwariować i korzystać z dobrodziejstw świata, z rozsądkiem rzecz jasna

1

@Deviler Robcia ciężko zajechać więc niech gra i szlifuje staty

0

@tristan87 Po ostatnim meczu już go miał w sumie, ale teraz to już na 100

0

@gumaz Dobra czarnuhu nie pierdziel tylko wyjmuj berło

1

@Emhyr Natomiast uważam że Ci ludzie mają też jakieś wady

2

Szkoda Ter Stegena trochu :/

0

@michal26 Czas na pisanie 10 postów dziennie na rambli o polityce jest, a na zerknięcie kiedy jest mecz raz w tygodniu już nie? No nie wiem :P

0

@michal26 Prawdziwy kibic

0

@Ukasz nie to nie

0

@Ukasz Nie rozkazuj mi randomie

9

@Deviler No dla ekipy Lucka nie dziwota że niebezpieczne

7

@Luciano99 Zamiast bana dostaje się avatar z winisjuszem i napisanie rozprawki na 2000 słów argumentując dlaczego nie powinno ubliżać się winisjuszowi

1

@Huck
In - Messi, Kimmich, Roque
Out - Mam tak samo jak Tyy

1

@Barwindg Ojczaj

2

@DonCarletto Idealna puenta xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@QuaReL Alex nie przelogowałeś się

1

@ptrx Imo spokojnie 97 ze wzoru Tomasza

1

@tristan87 O co się rozchodzi

3

@Comfortable_ Dla kogoś kto nie zna Lolowej gwary to brzmi jakbyś się dławił

1

@RomanHoffer Ze Słowakami często da się dogadać po słowiańsku, Ty po polsku, On po słowacku i jakoś to idzie

3

@MarioVeB! munsien z małej litery, początek zdania nie usprawiedliwia

12

@MesQueUnClub96 Dowiedziałeś się? Dopiero jak jesteś pretendentem do złotej piłki możesz grać w gry, a jak leżysz w szpitalu to powinieneś gapić się w ścianę i użalać nad własnym losem

0

Mam zieloone światło mam zieloone

0

Komentarz usunięty

1

@Wossi61FCB @Botanik Dzięki panowie za grę, bardo przyjemna zabawa i niemalże do samego końca nie wiadomo kto wygra. Zgadzam się oby Pepito dostał to na co zasłużył ^^

3

Rudy zaraz wyjaśni La bamble po raz kolejny

1

Czyli że nie bierze ze sobą Ferrana :/

0

@Dr_Cabasisi A rzeczywiście, dzięks ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?