Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 I przede wszystkim jego chęć grania w naszym klubie
0
@KlonaZepan Uderz w stół, a klonazepan się odklei
3
@FcPortoFan1999 Kanadyjski Hurkacz
3
@Culer_1906 Nie no 30 to minimum, nawet jak za Ferrana
4
@Comfortable_ Owszem mam, razy 3. Ale bynajmniej nie potrójnego kutonga
12
Klikając herb wyrażacie dobrowolną zgodę na pójście za kraty na tydzień czyścić kible u elementa
14
Teraz zielone stracą na wartości przez to rozdawnictwo, brawo Wy
9
Prawo i Sprawiedliwość to jedyna słuszna partia
2
@Roobo Pewnie dlatego że Majorka gra w 10 xD
3
@jedrek7000 Najgorszy okres to podczas słabego meczu, wtedy maltotenctwo i upośledzenie niektórych daje o sobie znać i La Bamba staje się szambem płynąca
0
@J4no Nie bo też uważam że przyjdzie, ale na 70%
5
@J4no To se skalibruj lepiej pewność
19
@masa11 To było tak suche jak kobiety na widok @VegetaPolska
1
@Mixtape Mógłby ktoś nowy zapukać, jest szansa jeszcze na Albacete
5
@Danny Gaucho Coman co na rekord idzie
5
@Deviler Moje włosy nagle rudzieją i dzwonię po psy
0
@Nazio87 Jest co najmniej kilka lepszych np. łejwin fleg
1
@Emhyr To by było zbyt piękne (emotikonka płaczu)
0
@Emhyr Gdzie powiedzial to goodbay nie słyszałem
1
@wasacz Do wesela się zagoi
1
@Deviler Otóż nie bo osiągnęli mniej strzelonych bramek i to aż o 5
0
@papryk13 Ale jak tu nie pić kiedy Borussia odpierdziela coś takiego
1
@Przemek2323 Jak ktoś ma raka płuc polecam papierosy, szybciej się wykończysz więc krócej pocierpisz
0
Teraz powinni Kankana puścić z głośników żeby Nas jeszcze bardziej wkurłić
1
@KamQiX Za karę robisz wszystkim po kalendarzu, dla każdego inny
0
@Emhyr Jeszcze żużlarze
7
Oponiarze wypierdzielać z La bambli teraz się niemcuf komentuje
10
Teraz to dwie ekipy będą frajerami, tyle że jedna z mistrzem
1
@Borry A naprawdę chcesz trząsać dupą przed nimi do końca życia?
0
@RoberDzik Borussia wygrywająca ligę jako frajerzy i najwięksi, to by było ciekawe xD