1

@Kgorecki2500 I przede wszystkim jego chęć grania w naszym klubie

0

@KlonaZepan Uderz w stół, a klonazepan się odklei

3

@FcPortoFan1999 Kanadyjski Hurkacz

3

@Culer_1906 Nie no 30 to minimum, nawet jak za Ferrana

4

@Comfortable_ Owszem mam, razy 3. Ale bynajmniej nie potrójnego kutonga

12

Klikając herb wyrażacie dobrowolną zgodę na pójście za kraty na tydzień czyścić kible u elementa

14

Teraz zielone stracą na wartości przez to rozdawnictwo, brawo Wy

9

Prawo i Sprawiedliwość to jedyna słuszna partia

2

@Roobo Pewnie dlatego że Majorka gra w 10 xD

3

@jedrek7000 Najgorszy okres to podczas słabego meczu, wtedy maltotenctwo i upośledzenie niektórych daje o sobie znać i La Bamba staje się szambem płynąca

0

@J4no Nie bo też uważam że przyjdzie, ale na 70%

5

@J4no To se skalibruj lepiej pewność

19

@masa11 To było tak suche jak kobiety na widok @VegetaPolska

1

@Mixtape Mógłby ktoś nowy zapukać, jest szansa jeszcze na Albacete

5

@Danny Gaucho Coman co na rekord idzie

5

@Deviler Moje włosy nagle rudzieją i dzwonię po psy

0

@Nazio87 Jest co najmniej kilka lepszych np. łejwin fleg

1

@Emhyr To by było zbyt piękne (emotikonka płaczu)

0

@Emhyr Gdzie powiedzial to goodbay nie słyszałem

1

@wasacz Do wesela się zagoi

1

@Deviler Otóż nie bo osiągnęli mniej strzelonych bramek i to aż o 5

0

@papryk13 Ale jak tu nie pić kiedy Borussia odpierdziela coś takiego

1

@Przemek2323 Jak ktoś ma raka płuc polecam papierosy, szybciej się wykończysz więc krócej pocierpisz

0

Teraz powinni Kankana puścić z głośników żeby Nas jeszcze bardziej wkurłić

1

@KamQiX Za karę robisz wszystkim po kalendarzu, dla każdego inny

0

@Emhyr Jeszcze żużlarze

7

Oponiarze wypierdzielać z La bambli teraz się niemcuf komentuje

10

Teraz to dwie ekipy będą frajerami, tyle że jedna z mistrzem

1

@Borry A naprawdę chcesz trząsać dupą przed nimi do końca życia?

0

@RoberDzik Borussia wygrywająca ligę jako frajerzy i najwięksi, to by było ciekawe xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?