0

@Kuba_1 Tak samo jak dobrze wiemy że Messi wróci na Last Dance? :P Niczego nie można być pewnym, zwłaszcza przy obecnych pieniążkach którymi są kuszeni piłkarze

2

@Kapiczek Hazard jak przechodził do Realu był jedną z największych gwiazd Premier League i królem kanadyjki ;)

2

@Kuba_1 W tym roku też mieli pakę i zezłomowaliśmy ich w lidze tym Ferranem i brazolem xD Równie dobrze nowe nabytki mogą skończyć jak Hazard, Coutinho czy inne niewypały

0

@seba1324 Jest potencjał

2

@Rust_Cohle Skuteczna wędka jak zawsze

8

@bartas97 Ratuję Dodiego żeby móc go wyrzucić za burtę

0

@MarioVeB! Sympatyczny całkiem ten czeski trener

1

@wasacz Będziemy mieć kiedyś WTA 500 jak myślisz?

1

@bartas97 No i to jest właśnie ten komputer z którego głównie stary korzysta

2

@Kozinho. Ponieważ mają tylko jeden komputer

4

@kodi77 Świeżak jesteś

2

@draxidox Masłem najlepiej wtedy jajko nie przywiera

1

@Chucky Dobra nie pier*ol polewaj

1

@gumaz W sumie po dłuższym zastanowieniu się to buraczki, ale nie jakaś ćwikła tylko starte i smażone ze śmietanką

0

@eckov Z tych nołnejmów potrafią rosnąć zajebiści gracze więc nie zgrywaj szefunia ekspercie pseudo

3

@TheNekro94 Perfekcyjny weekend

1

@Emhyr Iga po przegranej z Krejcikovą też narzekała że miała przeziębienie, ale nie sądzę żeby traktowały takie coś jak wymówkę jeśli mogły w stanie grać na wysokim poziomie

0

@Emhyr Romka z rodziny zastępczej

5

@Encore Najlepiej jakby do madryciaków przeszedł, a Ci akurat by złapali posuchę przez parę lat z pucharami xD

0

@FcPortoFan1999 A więc wydało się, jesteś madryciakiem. Sio na notatnik

1

@Encore Huragan przereklamowany

1

@hayek Byłem tu przed gorącymi

3

@budel17 Finał panów już był w piątek o 15

19

Barca
Borussia
Milan
Newcastle

I witaj Ligo Europy

2

@Kessie Ale mam też jak każdy człowiek.. wady

2

@Nano22 O ja też się podłączam do rudzielców w tym przypadku

0

@Botanik Dzięki byczku odezwę się jutro bo dziś wesele i nie jestem w stanie kontaktować xD Pepunio mistrzem ale zajebiście haha

0

@P33ck Proszę Cię, za duży hajp na Hohlanda będzie jak LM dla City

1

Stresik tak jakby Barca dziś grała

1

@wasacz Ale ja bym Tomka zwolnił i tak za ten brak dropshotów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?