Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 Tak samo jak dobrze wiemy że Messi wróci na Last Dance? :P Niczego nie można być pewnym, zwłaszcza przy obecnych pieniążkach którymi są kuszeni piłkarze
2
@Kapiczek Hazard jak przechodził do Realu był jedną z największych gwiazd Premier League i królem kanadyjki ;)
2
@Kuba_1 W tym roku też mieli pakę i zezłomowaliśmy ich w lidze tym Ferranem i brazolem xD Równie dobrze nowe nabytki mogą skończyć jak Hazard, Coutinho czy inne niewypały
0
@seba1324 Jest potencjał
2
@Rust_Cohle Skuteczna wędka jak zawsze
8
@bartas97 Ratuję Dodiego żeby móc go wyrzucić za burtę
0
@MarioVeB! Sympatyczny całkiem ten czeski trener
1
@wasacz Będziemy mieć kiedyś WTA 500 jak myślisz?
1
@bartas97 No i to jest właśnie ten komputer z którego głównie stary korzysta
2
@Kozinho. Ponieważ mają tylko jeden komputer
4
@kodi77 Świeżak jesteś
2
@draxidox Masłem najlepiej wtedy jajko nie przywiera
1
@Chucky Dobra nie pier*ol polewaj
1
@gumaz W sumie po dłuższym zastanowieniu się to buraczki, ale nie jakaś ćwikła tylko starte i smażone ze śmietanką
0
@eckov Z tych nołnejmów potrafią rosnąć zajebiści gracze więc nie zgrywaj szefunia ekspercie pseudo
3
@TheNekro94 Perfekcyjny weekend
1
@Emhyr Iga po przegranej z Krejcikovą też narzekała że miała przeziębienie, ale nie sądzę żeby traktowały takie coś jak wymówkę jeśli mogły w stanie grać na wysokim poziomie
0
@Emhyr Romka z rodziny zastępczej
5
@Encore Najlepiej jakby do madryciaków przeszedł, a Ci akurat by złapali posuchę przez parę lat z pucharami xD
0
@FcPortoFan1999 A więc wydało się, jesteś madryciakiem. Sio na notatnik
1
@Encore Huragan przereklamowany
1
@hayek Byłem tu przed gorącymi
3
@budel17 Finał panów już był w piątek o 15
19
Barca
Borussia
Milan
Newcastle
I witaj Ligo Europy
2
@Kessie Ale mam też jak każdy człowiek.. wady
2
@Nano22 O ja też się podłączam do rudzielców w tym przypadku
0
@Botanik Dzięki byczku odezwę się jutro bo dziś wesele i nie jestem w stanie kontaktować xD Pepunio mistrzem ale zajebiście haha
0
@P33ck Proszę Cię, za duży hajp na Hohlanda będzie jak LM dla City
1
Stresik tak jakby Barca dziś grała
1
@wasacz Ale ja bym Tomka zwolnił i tak za ten brak dropshotów xD