0

@takisobiektos Brawa dla starego Lucka za spłodzenie idealnego syna

2

@vangoor Pomidorowa i ryż to jako Leo i PSG, w połączeniu c*ujnia @Kidd Z grzaneczkami jeszcze dobra, albo groszkiem ptysiowym, ale z ryżem to jakaś zbrodnia xD

0

@adambądkowski93 Where Chelsea

14

@LM10GOAT Imo najlepiej jakby wszyscy odeszli i sam Messi by grał

3

@Encore Korzystają z ostatnich chwil wizerunku do Messiasza

7

@takisobiektos Otóż niech Roma sobie głupi pysk rozwali

1

@xVENUMx Sevilla to jak madryciaki w LM, finałów nie przegrywają. Z drugiej strony Murinio ma gen madryciaków i też finałów nie przegrywa

1

@Emhyr Ale chyba ku*wa z Pepem panem dziobakiem

0

@Cotutajsiedzieje No momentalnie takie zwątpienie wjechało, niezła karuzela emocji tam się odjaniepawlała

0

@bartekvisca Może ją stać na 2 bilety

0

@Tomo1989 Pewnie po równo zasługują, ale ogromny hype na Norwega nie pozwoli rudemu się zbliżyć do ZP

0

@Transu96 Kto mówił o łazience

0

@Messibestplayerintheworld Póki co tak, ale jak Hohland wygra jeszcze LM to może być różnie, przy tryplecie już w ogóle

0

@Cotutajsiedzieje Natomiast Erling w lipcu będzie miał 23 i już w tym roku będzie miał po jednym trofeum z wyżej wymienionych

2

@Kengo Ja wycieram najpierw jajka potem twarz

7

@DonCarletto Głupio brzmi, ale to może być ostatnia deska ratunku jak się Tebas nie ugnie tylko jeszcze bardziej wyprostuje w naszą stronę

1

@Albatros To wszystko sprawiało że klasyki wyglądały jak wojna, zwycięstwa smakowały dwa razy bardziej, akurat pod względem emocji było zajebiście bez ironii

31

@ranger3120 Również dziękuję za konkretne informacje dotyczące samochodu

0

@ranger3120 Niewiele

2

Komentarz usunięty

1

@Memtzen07 Ta może jeszcze młody

0

Ważne że wszyscy są zdenerwowani wspólnie na Tebasa, ciekawe czy Tebas też jest zdenerwowany

1

@Memtzen07 Messi płaci swojemu staremu żeby załatwiał za niego sprawy, twój stary też by tak chciał

1

@Lola120 A może On chce se wyspę kupić albo jakiś mały kraj, tylko o wnukach myślicie egoiści

0

@szkutnik91 Spierdzielać kozoluby

0

@Essos Nowy to on nie jest, ale bardzo dobry owszem

0

@AdiKingu96 Są legendy większe i mniejsze, Ci których wymieniłeś osiągnęli po prostu tyle, że nawet taki kozak jak Alba może się wydawać że nie zasłużył na to miano, ale tak nie jest

2

@wasacz Zdążyłem się załapać na ostatnie 2 gemy więc uja tam widziałem, ale chyba nieźle jak na rozgrzewkę po kontuzji

0

Niemcy po prostu oddali pada starszemu bratu

2

@wasacz Nie można się ryby wiecznie bać jak bayernu, trza ją w końcu utopić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?