Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Brawa dla starego Lucka za spłodzenie idealnego syna
2
@vangoor Pomidorowa i ryż to jako Leo i PSG, w połączeniu c*ujnia @Kidd Z grzaneczkami jeszcze dobra, albo groszkiem ptysiowym, ale z ryżem to jakaś zbrodnia xD
0
@adambądkowski93 Where Chelsea
14
@LM10GOAT Imo najlepiej jakby wszyscy odeszli i sam Messi by grał
3
@Encore Korzystają z ostatnich chwil wizerunku do Messiasza
7
@takisobiektos Otóż niech Roma sobie głupi pysk rozwali
1
@xVENUMx Sevilla to jak madryciaki w LM, finałów nie przegrywają. Z drugiej strony Murinio ma gen madryciaków i też finałów nie przegrywa
1
@Emhyr Ale chyba ku*wa z Pepem panem dziobakiem
0
@Cotutajsiedzieje No momentalnie takie zwątpienie wjechało, niezła karuzela emocji tam się odjaniepawlała
0
@bartekvisca Może ją stać na 2 bilety
0
@Tomo1989 Pewnie po równo zasługują, ale ogromny hype na Norwega nie pozwoli rudemu się zbliżyć do ZP
0
@Transu96 Kto mówił o łazience
0
@Messibestplayerintheworld Póki co tak, ale jak Hohland wygra jeszcze LM to może być różnie, przy tryplecie już w ogóle
0
@Cotutajsiedzieje Natomiast Erling w lipcu będzie miał 23 i już w tym roku będzie miał po jednym trofeum z wyżej wymienionych
2
@Kengo Ja wycieram najpierw jajka potem twarz
7
@DonCarletto Głupio brzmi, ale to może być ostatnia deska ratunku jak się Tebas nie ugnie tylko jeszcze bardziej wyprostuje w naszą stronę
1
@Albatros To wszystko sprawiało że klasyki wyglądały jak wojna, zwycięstwa smakowały dwa razy bardziej, akurat pod względem emocji było zajebiście bez ironii
31
@ranger3120 Również dziękuję za konkretne informacje dotyczące samochodu
0
@ranger3120 Niewiele
2
Komentarz usunięty
1
@Memtzen07 Ta może jeszcze młody
0
Ważne że wszyscy są zdenerwowani wspólnie na Tebasa, ciekawe czy Tebas też jest zdenerwowany
1
@Memtzen07 Messi płaci swojemu staremu żeby załatwiał za niego sprawy, twój stary też by tak chciał
1
@Lola120 A może On chce se wyspę kupić albo jakiś mały kraj, tylko o wnukach myślicie egoiści
0
@szkutnik91 Spierdzielać kozoluby
0
@Essos Nowy to on nie jest, ale bardzo dobry owszem
0
@AdiKingu96 Są legendy większe i mniejsze, Ci których wymieniłeś osiągnęli po prostu tyle, że nawet taki kozak jak Alba może się wydawać że nie zasłużył na to miano, ale tak nie jest
2
@wasacz Zdążyłem się załapać na ostatnie 2 gemy więc uja tam widziałem, ale chyba nieźle jak na rozgrzewkę po kontuzji
0
Niemcy po prostu oddali pada starszemu bratu
2
@wasacz Nie można się ryby wiecznie bać jak bayernu, trza ją w końcu utopić