10

@ranger3120 Przedstaw się na wizji jako Rendżer, mieszkasz na La bambie i zajmujesz się herbowaniem

11

@tristan87 Franzu wpadł do Karoliny, a Ćwiąkała się stawiał

3

@Rust_Cohle Zaś kogoś na Twitterze zwyzywałeś?

3

@tadzik447 Jakbyś odpowiedział szybciej to byś dostał bana

0

@Transu96 Haaland wygra w tym roku z Messim i to bynajmniej nie w bierki

0

@LionelM95 W skrócie wygląda to tak że jak wlejesz ON do benzyniaka to będzie mulił i w końcu zgaśnie, a to dlatego że olej napędowy jest gęstszy od benzyny, inna temperatura zapłonu itd. Dlatego też w drugą stronę jak wlejesz benzynę do diesla to będzie jeździł, ale z całą pewnością zatrzesz silnik(chodzi o brak właściwości smarnych benzyny). Wszystko zależy też od tego czy to starszy czy nowy samochód i ile tego złego paliwa jest w stosunku do dobrego. W starych samochodach wlewało się nawet nieznaczną ilość benzyny do diesla żeby łatwiej odpalać na mrozie, w nowych nawet odrobina może uszkodzić wtryski itd.

12

@Herato To dla beki z tym karnym się pisze przecież, a nie pretensjonalnie

1

@pioz123 E no przy obecnych trendach to 3 sezony powinien przynajmniej zagrać na całkiem dobrym poziomie. Ale nie upieram się przy nim, jest dużo alternatyw na pomocnika i jak wspomniałeś też młodszych

1

@pioz123 Pomocnika potrzebujemy na już, dawać Gundogana i Vitora Roque żeby wchodził w buty Lewego

1

@Emhyr Jeśli chłop ma tyle pieniędzy ile trójglicerydów to jesteśmy zbawieni

2

@bartas97 Ja kładę bokiem

2

Cieszę się oczywiście że tak, ale te wpisy na fangolach itd że wygraliśmy po raz drugi w historii z Niemcami brawooo xD Liczyć mecze towarzyskie do statystyk to już odklejka i upodlanie się

0

Jaki paździerz to jest xD

1

@ptrx Możesz wygrać bitwę, ale fortuna i tak wygra wojnę

15

@KidusFCB Nie da się zdjęć wysyłać, wacka przesłać nie mogę koledze

0

Borek trenerem haha chłop pomylił odwagę chyba z odważnikiem

2

@MesQueUnClub96 Dodi Lukebakio

1

@IronSanHybrid Zerknę chociaż co to, może wyląduje na liście

0

@OskP Moim zdaniem Erling to bierze

2

@IronSanHybrid Jedyne co lubię z Sci Fiction to Star Warsy, a tak to jestem bardziej fanem Fantasy, albo jakichś apokalips zombie, kurła The last of Us było przepiękne

3

@Janas11224 Jakoś ciężko mi się wkręca w takie klimaty przyszłości, kosmosów, ogólnie Sci Fiction. Cyberpunka odpaliłem, ale jakoś nie mam zajawki w niego grać xD Trzeba będzie Ragnaroka odpalić i zamówić w końcu Hogwart

3

@Rust_Cohle Po co skoro i tak mnie zawsze znajdziesz, a Franzu i tak zrobił dziecko więc jeden pieron już

6

@betonito No Kohel ma przerąbane co jak co

3

@LM10GOAT Dobra zmieniam jednak jestem pomidorowym leszczem, decyzję podjąłem zbyt pochopnie

4

@LM10GOAT Surowe ogórki to g*wno, ale takie kiszone dryblaski to piękna rzecz, pomidory są dla leszczy. Chociaż jakby się tak zastanowić to z pomidora idzie więcej pysznych rzeczy zrobić

0

@against_modern_football A mamy jakieś inne wyjście patrząc jak się football zmienia? Jeszcze chwila i Madryt też prawdopodobnie będzie taką opcję rozważał o ile już nie rozważa. Historia historią, ale trzeba się dostosowywać do rynku. Po za tym nie mam na myśli całkowitej sprzedaży klubu, póki co przynajmniej..

77

@IronSanHybrid Ansu nie może kolano go boli

1

@karolszymek Gdzie podpisać

1

@DaPidejpi Zależy ile miesiąc trwa

1

@dorkizos Polecam Hajduszoboszlo na Węgrzech, duży kompleks otwartych i krytych basenów, aquaparki są, baseny lecznicze, strefy relaksu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?