Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore No i co że zrobiła xD Jakby to była jakaś nowość że laski se robią cycki
0
@Artysta9 Nie inaczej
0
@Artysta9 A on wystarczy że powie że ma kontrakt jeszcze 4 lata i nic nie musi
0
@Rust_Cohle Prawda to
0
@Artysta9 To jeszcze Ferran się będzie musiał chcieć sprzedać
1
@mcsarna Fajnie jakby dali El Clasico w ostatniej kolejce
2
@Azi Wstałem dopiero nie chce mi się wyzywać, może wieczorem skorzystam ^^
19
@KamQiX 25 odpowiedzi i jeszcze nikt nikogo nie zwyzywał, jestem zawiedziony La bambą
2
@wasacz Ponoć talent na miarę Eto czy Suareza. Zobaczymy co Xavi z niego wykrzesa. Oby chłopok łapał jakieś minuty przy Lewusie
0
@VbamboeB Nie odrazu Rijad zbudowano ;)
11
@PatrychoO Też bym popchał
0
@Medium A nie 16? Coś tam w artykule czytałem przed chwilą że można się uwolnić od 16 milionów
0
@doc Jaką ma pensję i ile Totki teraz opłacały kojarzysz?
6
Komentarz usunięty
4
@arasz1819 Właśnie nie wiem jak mam rozumieć jego wpis, bo jeśli jest sympatykiem konfy to właśnie sam się zaorał xD
1
@Peciak A po czyjej Ty jesteś stronie? Popierasz zbuntowanych farmerów czy króla?
0
@require Ta, chyba Twój Neymar
2
@MesQueUnClub96 Ale jako stek albo żeberka w sosie BBQ
1
@wasacz Z kurczokiem najlepsze, ale widzę że często jakieś pazie narzekają że z kurczakiem to nie bo za suche xD Po to się je z sosem kebsa że nie ma prawa być suchy, chyba że ktoś nie umie zrolować dobrze
0
@Kondziubarca Piotr Bernaciak jest dziennikarzem tylko na papierze. Powinien natychmiast stracić dostęp do internetu
13
@mekston Jakim wolnym, ma żonę i dzieci
0
@Emhyr Ja i tak wolę czekać na oficjalki, ostatnim razem tylko transferem Lewusa żyłem jak głupi xD
0
@Hasszz Fakt, on kocha
2
@stone80 Gavi nie jest gwarantem stałej jakości, a Pedri lubi się połamać, teraz powinieneś zrozumieć
1
@Sau_Ron flower
3
@Sulimo Muszę zaprotestować, ponieważ opalanko i późniejsze wdupienie się do morza albo basenu jest lepsze
0
@KobeFR Może jej wujek to scam
1
Dejcie jakąś politykę czy coś bo same narzekania na upały już rzygać tym idzie
0
@Chaoss Toś wytrwały nie powiem
0
@Chucky Wtrącę się tylko jako osoba która po ponad 10 lat kopcenia rzuciła.. Polecam odstawić to gówno xD