- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
0
1
@Emhyr dziękujemy jego pięknej żonie za wytrwałość w dążeniu do celu jakim jest przeprowadzka do słonecznej Hiszpanii ;p
0
@Emhyr masz już aktualizacje na głównej
2
@Emhyr Nie spamuj że tymi paździerzami bo każdy co innego gada i cyrk tylko się robi, zamiast czekać na oficjalkę to jakieś podniety bezcelowe
0
@Faro Byłem pierwszy
0
@Mario96w Akurat większość mowi to samo ze Gundo wybrał Barce tylko nie ma jasnosci co do medicalów
0
@Emhyr Dziwię się że niektórzy lubią brać udział w tym cyrku i popadać ze skrajności w skrajność. Po sadze z Neymarem gdzie wszystkie media jednogłośnie już go u Nas witały człowiek się nauczył że lepiej czekać na oficjalki niż się podniecać
0
@Mario96w No sorry ale tu już nie ma odwrotu nie ma co czekać na oficjalki. Musiałby nie przejść testów medycznych.
0
@Emhyr Nie ma odwrotu xD Jeszcze Cię nie jedna saga zaskoczy w takim razie.
0
@Emhyr Btw Miguel już zaprzeczył że ten przechodzi jakiekolwiek badania xD
0
@Mario96w Miguel nic nie wie poza informacjami od Xaviego z whatsuppa. Już Romero wyjaśnił wszystkich po raz kolejny
0
@Emhyr Romero to siebie wyjaśnił i jego 85% z Messim, podczas gdy Leo już dawno był z Interem dogadany
0
@Mario96w xd 85% to nie 100. Czemu Romano nie jedziecie który powiedział że Messi zostaje w PSG?
0
@Emhyr Ja jadę wszystkich dziennikarzy bo nakręcają cyrk, a gawiedź się jara, a potem płacze z rozczarowania xD
0
@Mario96w Widzisz mówiłem że nie ma odwrotu xd
0
@Emhyr Ja i tak wolę czekać na oficjalki, ostatnim razem tylko transferem Lewusa żyłem jak głupi xD
0
@Mario96w Zależy kto podaje. Z Messim to też wina samego zawodnika bo chciał to szybko załatwić a Barca nie może tak po prostu zrzucić 25 mln z listy płac. Dziennikarze pewnie dostawali sygnały że poczeka a tego nie zrobił